ارزهای دیجیتال

Quant (QNT) بیش از پشتیبانی کلیدی 100 دلاری مبارزه می کند. در اینجا سطوحی برای تماشا وجود دارد

  • قیمت QNT همچنان قوی است زیرا گاو از تسلیم شدن در برابر شکست FTX خودداری می کند زیرا روند قیمت بالای 100 دلار است.
  • قیمت QNT همچنان با افزایش احساسات نزولی در بازار ضعیف به نظر می رسد و شرایط برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت QNT ضعیف به نظر می رسد و همچنان زیر میانگین متحرک نمایی روزانه (EMA) 50 معامله می شود زیرا گاوها تلاش می کنند منطقه را پس بگیرند.

قیمت نمایش داده شده توسط Quant (QNT) در هفته‌های گذشته کم نبود، اما هنوز آن انتظارات را برآورده نکرده است، با قیمت بسیار زیادی در هفته‌های اخیر که به بالاترین حد 240 دلار رسیده است. پس از فروپاشی اثر FTX که پروژه‌های کریپتوهای کوچکی مانند جنسیس را تحت تأثیر قرار داد، زیرا بازار هر روز که می‌گذرد ضعیف به نظر می‌رسد و این نشان می‌دهد که هنوز به پایین‌ترین سطح خود نرسیده است، که منجر به قیمت بسیاری از آلت‌کوین‌ها، از جمله Quant (QNT) می‌شود که برای بقا می‌جنگند. اثر دومینو حماسه FTX بر سرمایه‌گذاران، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا پس از هفته‌های گذشته که قیمت QNT در تلاش برای حفظ بالای 100 دلار بود، بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Quant (QNT) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است که منجر به سفارش‌های فروش بیشتر از سفارش‌های خرید می‌شود، زیرا قیمت QNT در تعادل باقی مانده است.

اخبار FTX و جنسیس به شدت بر قیمت آلت‌کوین‌ها، از جمله QNT تأثیر گذاشته است، که قیمت را به 100 دلار افزایش داده است، زیرا قیمت از این منطقه برای بازپس گیری 107 دلار، فقط چند قیمت بالاتر از حمایت کلیدی 100 دلار است.

پس از بسته شدن قیمت QNT به زیر بالاترین سطح هفتگی 150 دلار، احتمال زیادی برای کاهش بازار وجود دارد و قیمت های QNT ضعیف به نظر می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت QNT – 150 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت QNT – 100 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت QNT در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه QNT | منبع: QNTUSDT در Tradingview.com

قیمت QNT در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 91 دلار، بالای حمایت 100 دلار معامله می شود.

قیمت QNT در 107 دلار معامله می شود. قیمت باید در بالای این منطقه قوی بماند تا قیمت به بالای 120 دلار صعود کند، جایی که با مقاومت در برابر روند بالاتر مواجه خواهد شد. اگر قیمت QNT به زیر 100 دلار برسد، می‌توانیم شاهد فروش بیشتری باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت QNT – 130 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت QNT – 100 دلار.

Featured Image From NBTC, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا