ارزهای دیجیتال

Quant در Binance Futures با تست مجدد قیمت 170 دلار فهرست می شود. بعدی برای QNT چیست؟

  • قیمت QNT با وجود رد شدن از بالای 220 دلار همچنان قوی است زیرا قیمت بالاتر از منطقه پشتیبانی کلیدی است.
  • سبز به نظر رسیدن QNT به دلیل قیمت، بازار کریپتو را غافلگیر کرده و خرس ها را در کمال ناباوری رها می کند زیرا بایننس QNT را در پلتفرم معاملات آتی خود فهرست می کند.
  • قیمت QNT بالای 160 دلار معامله می شود زیرا قیمت به روند صعودی خود بالای 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) در بازه زمانی روزانه ادامه می دهد.

قیمت کوانت (QNT) علیرغم شروع بد قیمت خود در هفته‌های گذشته، نشان داده است که انتظار چه چیزی را داشته باشیم، زیرا بازار کریپتو به روزهای روند خود باز می‌گردد، زیرا قیمت قدرت زیادی نشان داد که خرس‌ها را در ناباوری قرار داد. بازار کریپتو از Uptober که بسیاری انتظار داشتند لذت نبرده است، زیرا با وجود نشان دادن نشانه های بزرگی از افزایش در اوایل ماه، بازار همچنان در نوسان است. بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر دارایی های کریپتو به جز چند سکه استثنایی مانند Quant (QNT) که حرکت صعودی قیمت را نشان داده اند، غیر فعال مانده اند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Quant (QNT) در نمودار هفتگی

نمودار قیمت هفتگی QNT | منبع: QNTUSDT در Tradingview.com

اکثر پروژه‌ها در بازار نزولی عملکرد خوبی نداشته‌اند، زیرا اکثر پروژه‌ها بیش از 50 درصد کاهش قیمت داشته‌اند، که بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را از ذخیره این دارایی‌ها منصرف کرده است.

با افزایش تسلط بیت کوین (BTC.D)، این می تواند به قیمت اکثر دارایی های رمزنگاری آسیب برساند. افزایش BTC.D به بالای 45٪ به این معنی است که آلت کوین ها با هر رد قیمت جزئی برای BTC کاهش بیشتری پیدا می کنند، اما این مورد در مورد QNT صادق نبود زیرا با وجود افزایش BTC.D قیمت همچنان به رشد خود ادامه می دهد و BTC همچنان در حرکت برد آن

پس از صعود به بالای 220 دلار، قیمت QNT با مقاومت در برابر روند بالاتر تا 330 دلار روبرو شد زیرا قیمت برای شکستن بالاتر از مقاومت در 220 دلار تلاش کرده است.

قیمت QNT مجدداً به 170 دلار رسیده است زیرا گاوها همچنان کنترل قیمت را در دست دارند. اگر قیمت QNT بالاتر از خط روند صعودی خود باقی بماند، می‌توانیم شاهد افزایش‌های بیشتری از QNT باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت QNT – 220 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت QNT – 110 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت QNT در نمودار روزانه (1D).

1666357481 549 Quant در Binance Futures با تست مجدد قیمت 170 دلار
نمودار قیمت روزانه QNT | منبع: QNTUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت QNT با وجود عدم اطمینان در بازار کریپتو، با معامله قیمت بیت کوین در منطقه تقاضای آن، همچنان قدرت صعودی خود را نشان می دهد.

پس از مواجهه با مقاومت و کاهش به 165 دلار، قیمت QNT همچنان در آستانه صعود احتمالی به 220 دلار قوی به نظر می رسد.

قیمت QNT باید بالای 110 دلار بماند تا قیمت حرکت صعودی خود را حفظ کند. شکستن زیر این منطقه به معنای کنترل قیمت‌های QNT توسط خرس‌ها خواهد بود.

مقاومت روزانه برای قیمت QNT – 220 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت QNT – 110 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا