ارزهای دیجیتال

Quant توضیح می دهد که چگونه این تست مجدد پشتیبانی نزدک می تواند به معکوس کردن بیت کوین نیز کمک کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

یک کوانت توضیح داده است که چرا آزمایش مجدد اخیر سطح حمایت بحرانی توسط نزدک ممکن است به بیت کوین کمک کند روند خودش را معکوس کند.

Nasdaq-100 اخیراً یک خط روند پشتیبانی حیاتی را مجدداً آزمایش کرده است

همانطور که توسط یک تحلیلگر در یک پست CryptoQuant اشاره شد، Nasdaq-100 در حال حاضر بالاتر از یک خط پشتیبانی است که از لحاظ تاریخی مهم بوده است.

نزدک-100 (NDX) یک شاخص بازار سهام است که شامل 102 اوراق بهادار منتشر شده توسط 101 شرکت از بزرگترین شرکت های غیرمالی (بر اساس ارزش بازار آنها) فهرست شده در بورس اوراق بهادار نزدک است.

در اینجا نموداری وجود دارد که نشان می دهد چگونه این خط روند به عنوان یک جهش در قیمت شاخص در دهه گذشته عمل کرده است:

The value of the asset seems to have touched this line recently | Source: CryptoQuant

همانطور که در نمودار بالا می بینید، قیمت NDX از سال 2010 تا کنون پنج بار توسط این خط روند پشتیبانی شده است. در هر یک از این موارد، خط کاهش شاخص را بررسی کرده و در نتیجه آن را معکوس کرده است. پشتیبان گیری.

اخیراً شاخص نزدک-100 بار دیگر این خط روند را لمس کرده است و تاکنون توانسته بالاتر از آن باقی بماند.

کوانت خاطرنشان می کند که این آزمایش مجدد می تواند پایان آخرین روند نزولی باشد و همچنین ممکن است نقطه بازگشت یک روند صعودی باشد.

با این حال، اگر خط روند به جای آن از بین برود، قدرت شدید روند نزولی را نشان می دهد و نشان می دهد که نزول بیشتری برای بازار وجود دارد.

در همان زمان، بیت کوین همچنین خط حمایت را آزمایش می کند، همانطور که این تحلیلگر در نمودار نشان داده است:

پشتیبانی بیت کوین

Looks like BTC is also just above a support trendline right now | Source: CryptoQuant

در حدود یک سال گذشته، بیت کوین نشان داده است که ارتباط زیادی با بازار سهام دارد. دلیل این همبستگی افزایش سرمایه گذاران نهادی در کریپتو بوده است که با آن مانند یک دارایی ریسک برخورد می کنند.

کوانت معتقد است که اگر آزمون مجدد حمایت فعلی در بازار سهام موفقیت آمیز باشد، می توان انتظار داشت که BTC نیز به دلیل همبستگی خود با سهام، شاهد تغییر مسیر خود باشد.

قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین در حدود 17.2 هزار دلار شناور است که در هفته گذشته 1 درصد افزایش یافته است. طی ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 7 درصد کاهش یافته است.

در زیر نموداری وجود دارد که روند قیمت سکه در پنج روز گذشته را نشان می دهد.

نمودار قیمت بیت کوین

The value of the crypto seems to have observed a sharp surge to $17.2k over the past day | Source: BTCUSD on TradingView
Featured image from Maxim Hopman on Unsplash.com, charts from TradingView.com, CryptoQuant.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا