ارزهای دیجیتال

Pugglit Inu، Cardano و THORChain می توانند شما را از بازار خرس عبور دهند! – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

این روزها که بازار سکه به روند جدیدی اشاره می کند، می توان دید که سرمایه گذاران با فرصت های خرید سودآوری مواجه شده اند. داده های بازار حاکی از آن است که یک رالی بلند مدت و میان مدت گاو نر به زودی آغاز خواهد شد. سرمایه گذاران در این دوره با روی آوردن به آلت کوین ها، سبدهای خود را متنوع می کنند. به همین ترتیب، فرآیندهای پیش فروش پروژه های جدیدی مانند Pugglit Inu (PUGT) نیز مشتاقانه در انتظار هستند.

پوگلیت اینو

با هدف دستیابی به مخاطبان گسترده، Pugglit Inu (PUGT) علیرغم اینکه یک پروژه میم کوین است، یک نقشه راه پایدار دارد. با هدف رشد با یک استراتژی بازاریابی تهاجمی، اکوسیستم بیان می کند که سودآوری بالایی را در دراز مدت ارائه می دهد. در حالی که سرمایه گذاران می توانند با برنامه سهامداری درآمد غیرفعال کسب کنند، می توانند در مدیریت غیرمتمرکز نیز شرکت کنند. توسعه دهندگان بیان می کنند که مدیریت DAO نقش مهمی در اکوسیستم Pugglit Inu (PUGT) خواهد داشت.

Pugglit Inu (PUGT) در زنجیره هوشمند Binance توسعه یافته است. بیان شده است که در اکوسیستمی که با استفاده از یک الگوریتم قوی و کارآمد اجرا می شود، می توان به سرعت تراکنش های فوری دست یافت. پیش بینی می شود پیش فروش پروژه Pugglit Inu (PUGT) که از فناوری های چند زنجیره ای و زنجیره ای نیز بهره می برد، سودآور باشد.

کاردانو (ADA) همیشه یک شرط امن است!

Cardano (ADA) که با افزایش 11 برابری در سال 2022 به بالاترین سطح خود رسید، به باند قیمتی 2.9 دلار رسید و اوج خود را ثبت کرد. Cardano (ADA) اساساً پروژه ای است که انتقال دارایی را امکان پذیر می کند. کاردانو (ADA) که بر روی شبکه بلاک چین اتریوم ساخته شده است، پروژه ای است که از ابتدای سال 2022 کاهش قیمت داشته است.

کاردانو (ADA) که با افزایش چشمگیر در سال 2021 1100 درصد افزایش یافت، توجه توده های بزرگ را به خود جلب کرد. کاردانو که به دلیل پویایی بازار پس از صعود خود پسرفت کرده است، سرمایه گذاران بزرگ را از سطوح پایین جذب می کند. کاردانو (ADA) زیرساخت محکمی دارد و به دلیل واکنش‌های خروجی که در دوره‌های افزایشی نشان می‌دهد، یک ارز دیجیتال ترجیحی است. Cardano خود را به عنوان یک انتخاب سرمایه گذاری بادوام و بسیار سودآور معرفی کرده است – Cardano اغلب به عنوان یک انتخاب مطمئن برای خریداران در نظر گرفته می شود.

1660656996 684 Pugglit Inu، Cardano و THORChain می توانند شما را از

THORCchain (RUNE) واقعا امیدوار کننده است!

THORChain (RUNE) که اولین لیست صرافی ارزهای دیجیتال خود را در سال 2020 ایجاد کرد، پروژه ای است که 29 برابر شده است. برای این پروژه، سال 2021 سالی بوده است که این پلتفرم به بالاترین سطح در تاریخ خود رسیده است و بارها از آن یاد شده است.

THORChain (RUNE) که یکی از قابل اعتمادترین ارزهای رمزنگاری شده در سال 2022 است، در سطح مناسبی قرار دارد که می توان با تجربه یک رگرسیون از اوج خود خرید کرد. در سال 2022، بسیاری از ارزهای دیجیتال مقدار مشخصی از ارزش خود را از دست داده اند. با توجه به ماهیت مبادلات ارزهای دیجیتال، کاهش قابل توجه یا افزایش جدی در هر زمان ممکن است رخ دهد. پروژه THORChain (RUNE) همچنین به عنوان پروژه ای که نرخ های درآمد بالایی را به سرمایه گذاران خود ارائه می دهد، نامی برای خود ایجاد می کند.

بازار نزولی برای همه سخت بوده است، اما تسلیم نشوید! Pugglit Inu (PUGT)، Cardano (ADA) و THORChain (RUNE) همگی می توانند سرمایه گذاری های بسیار سودآوری باشند. با برنامه ریزی و تحقیق درست می توانید در درازمدت به درآمد زیادی برسید. به یاد داشته باشید که همیشه قبل از سرمایه گذاری در هر ارز رمزنگاری شده، تحقیقات خود را انجام دهید و هرگز بیش از حدی که می توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در این روزهای سخت سرمایه گذاری عاقلانه ای انجام دهید.

پیش فروش: https://pug.pugglitinu.com

وب سایت: http://pugglitinu.com/

تلگرام: https://t.me/PugglitInuOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا