ارزهای دیجیتال

Primex Finance نسخه بتا خود را راه‌اندازی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد ویژگی‌های تجارت Cross-DEX خود را تجربه کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

کیف، اوکراین، 13 اکتبر 2022، Chainwire

پرایمکس فاینانس، اولین پروتکل کارگزاری پرایم زنجیره متقابل، Primex Beta را در شبکه آزمایشی Ethereum Goerli راه اندازی کرد. نسخه بتا به کاربران این امکان را می‌دهد تا معاملات حاشیه‌ای نقطه‌ای بین DEX پروتکل را آزمایش کنند. با راه‌اندازی بتا، Primex همچنین برنامه معرفی جدید را برای کاربران اولیه معرفی می‌کند که مزایایی را به ثبت‌کنندگان اولیه و پاداش‌های مبتنی بر ارجاع ارائه می‌دهد.

DeFi دارای پتانسیل توانمندسازی مالی سرمایه گذاران و معامله گران به روش هایی است که قبلاً در دنیای مالی سنتی غیرقابل تصور بود. با وجود آن، اکثر DEX های موجود با ویژگی های معاملات حاشیه هنوز از مکانیسم های اجرای معاملات متمرکز استفاده می کنند و تعداد محدودی از دارایی های موجود برای معاملات حاشیه را به عنوان مشتقات نشان می دهند.

Primex مکانیسم اجرای تجارت را غیرمتمرکز می کند تا طیف گسترده تری از اقدامات را در DEX ها فعال کند. به جای دفترچه های سفارش متمرکز، تمام اجرای خودکار معاملات در Primex توسط شبکه ای از Keepers انجام می شود. در نتیجه، تمرکززدایی را می توان در کل فرآیند معاملاتی، از ایجاد سفارش تا بسته شدن موقعیت، حفظ کرد.

نسخه بتا پروتکل Primex ویژگی های کلیدی را معرفی می کند، مانند:

  • معاملات نقطه ای بدون اهرم: معامله گران Primex اکنون می توانند از انواع مختلف سفارشات – توقف ضرر، سود گرفتن و سفارشات محدود – برای معاملات نقطه ای غیر اهرمی به صورت غیرمتمرکز استفاده کنند و تجارت جفت ارزهای دیجیتال بدون اهرم را تسهیل کنند.
  • پرایمکس اسپلیتر: مکانیزم جدیدی که به عنوان یک راه‌حل تجمیع عمل می‌کند که مبادله‌ها را در چندین DEX تقسیم می‌کند و به کاربران کمک می‌کند با کاهش لغزش و یافتن بهترین نرخ‌های مبادله، بدون هیچ کارمزد اضافی، معاملات خود را کارآمدتر انجام دهند.
  • باز کردن موقعیت و تغییر سفارش: معرفی قابلیت تغییر سپرده، دریافت سود/ توقف ضرر (TP/SL)، محدود کردن قیمت و اهرم سفارشات باز برای کاربران.
  • موقعیت جزئی بستن: معامله گران اکنون این توانایی را دارند که تا حدی یک موقعیت باز را ببندند. هنگامی که یک موقعیت به طور جزئی بسته می شود، وجوه برگشتی بسته به اندازه بدهی بین سطل اعتباری و معامله گر توزیع می شود.
  • اطلاعات سفارشات و موقعیت های نقطه ای: نمایش داده های گسترده برای شامل اطلاعاتی در مورد سفارشات و موقعیت های هر معامله گر.
  • ادغام WalletConnect: علاوه بر MetaMask، کاربران اکنون می توانند از WalletConnect استفاده کنند که تنوع کیف پول های رمزنگاری متصل به Primex را افزایش می دهد.
  • ادغام های جدید DEX: Primex Beta از دو DEX جدید (Curve و Balancer) و همچنین Uniswap v3 pool با هزینه های متفاوت پشتیبانی می کند.
  • ذخایر سطل: مکانیزم جدیدی که به طور خودکار بخشی از کارمزد معامله گران را به مخزن ذخیره هر سطل اعتباری منتقل می کند تا آنها را در برابر ضررهای احتمالی بیمه کند.
  • پشتیبانی چند زبانه: پلتفرم Primex اکنون به هفت زبان دیگر در دسترس است تا به تجربه‌ای محلی‌تر و کاربرپسندتر دسترسی داشته باشید.

علاوه بر مکانیزم های جدید معرفی شده با Primex Beta، برنامه ارجاع در ازای دعوت از کاربران جدید به پلتفرم، جوایزی ارائه می دهد. اتصالات و کمک های ارجاع به طور خودکار با استفاده از قراردادهای هوشمند برای ذخیره داده ها به صورت شفاف در زنجیره ردیابی می شوند. علاوه بر این، برنامه کاربر اولیه مشارکت در چالش های خصوصی را برای فرصتی برای کسب جوایز انحصاری و دسترسی به کانال های خصوصی Primex Discord اعطا می کند. در نهایت، کاربران اولیه نیز می توانند در آن شرکت کنند برنامه سفیر برای کسب جوایز انحصاری فقط برای سفیر.

ولاد کوستاندا، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، می گوید: «ما در مسیر انجام ماموریت خود برای یکپارچه سازی بازارهای DeFi از طریق پروتکل جدید کارگزاری اصلی هستیم که به کاربران امکان دسترسی آزاد به تجربه معاملات حاشیه واقعی غیرمتمرکز در سراسر بسیاری از DEX ها و بلاک چین ها را می دهد. از Primex. “این ارتقاء جدید نحوه عملکرد پروتکل را بهبود می بخشد و در عین حال تیم ما را یک قدم به راه اندازی شبکه اصلی Primex نزدیک تر می کند.”

درباره Primex Finance
Primex Finance به رهبری اوکراین، پروتکل نقدینگی کارگزاری اصلی زنجیره ای برای معاملات حاشیه DEX با مکانیسم های امتیازدهی معامله گر است. وام دهندگان با ارائه نقدینگی به انواع سطل های ریسک، زیرمجموعه هایی از استخرهای نقدینگی که استراتژی های ریسک معامله گر را تنظیم می کنند، انعطاف پذیری برای مدیریت ریسک و بازده خود خواهند داشت. برای اطلاعات بیشتر به https://primex.finance/ مراجعه کنید، یا به وبلاگ Primex مراجعه کنید.

مخاطب

CMO
آنتون دمنکو
PrimexLabs OÜ
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا