ارزهای دیجیتال

Polygon، در روند صعودی ثابت، می تواند MATIC را تا 1.5 دلار افزایش دهد

قیمت چند ضلعی (MATIC) طی دو هفته گذشته یک گام صعودی شدید را ثبت کرده است. به نظر می رسد که ادغام آینده سکه با اتریوم باعث بازگشت مجدد شده باشد.

قیمت MATIC به شدت صعودی است و به بالای 0.9075 دلار رسیده است، که کمی کمتر از ATH جولای است که در 1.01 دلار مشاهده شده است. MATIC بیش از 190 درصد در مقایسه با پایین ترین رقم ثبت شده در ماه ژوئیه که ارزش کل بازار آن را به کمی بالاتر از 6.7 میلیارد دلار می رساند، افزایش یافته است.

چند ضلعی ساخت پیوندهای جامد

Polygon یک راه حل انقلابی مقیاس گذاری ارزهای دیجیتال لایه 2 با هدف تقویت برنامه های کاربردی ساخته شده در شبکه اتریوم است. Polygon قادر است تعداد زیادی از برنامه ها را با پردازش تراکنش های خارج از شبکه اتریوم مقیاس کند.

گفته می شود که 65000 تراکنش در ثانیه را پردازش می کند و کارمزد تراکنش پایینی دارد. توکن های محبوب DeFi ساخته شده بر روی اکوسیستم Polygon عبارتند از SushiSwap، Uniswap، Curve و Aave.

Polygon همچنین شراکت خود را با والت دیزنی برای برنامه شتابدهنده دیزنی 2022، دیزنی برای کاوش در AI، AR، و NFT، و همچنین اخیراً با Reddit با راه‌اندازی آتی بازار NFT آواتار کلکسیونی بسته است. علاوه بر این، آنها همچنین با Stripe و Twitter شراکت داشتند.

حدود 48 پروژه Terra نیز پس از انفجار غم انگیز آن از جمله دربی استارز و وان پلنت به Polygon مهاجرت کردند.

MATIC یک TVL به ارزش 1.85 میلیارد دلار ثبت کرده است که نسبت به ATH آن که بیش از 6 میلیارد دلار است، کمتر است.

 Source: TradingView.com

نمودار 4 ساعته MATIC یک گاو نر را نشان می دهد

نمودار چهار ساعته MATIC به وضوح نشان می‌دهد که قیمت در دو هفته گذشته روند صعودی دارد که در یک الگوی کانال صعودی به رنگ سبز حک شده است. در حال حاضر، قیمت MATIC بالاتر از میانگین متحرک 25 روزه و همچنین میانگین متحرک 50 روزه با تغییر RSI به بالای منطقه خنثی دیده می شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، MATIC در حال افزایش است زیرا گاوها به مقاومت کلیدی بعدی در 1.50 دلار چشم دوخته اند. اینچ به زیر منطقه حمایت 0.8500 دلار، دیدگاه صعودی را از بین می برد.

قیمت Polygon در چند هفته گذشته پس از اعلام ادغام با اتریوم که گفته می شود در ماه سپتامبر اتفاق می افتد، به شدت افزایش یافته است.

تحلیلگران مطمئن هستند که اکثر توسعه دهندگان اتریوم را انتخاب می کنند که ثابت شده است در مقایسه با سایر شبکه ها بسیار سریعتر است.

پس از رالی اخیر خود، Polygon اکنون 13 نامیده می شودهفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار با ارزش 7 میلیارد دلار، پیشی گرفتن از Shiba Inu و Avalanche.

o6hM8S8Y

Crypto total market cap at $1.04 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Cryptopolitan, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا