ارزهای دیجیتال

Polkadot Watch: آیا DOT در چند روز آینده تسلیم فروش شدید خواهد شد؟

توکن بومی پولکادوت در چند روز اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با طولانی شدن دوره اصلاح در بازارهای رمزنگاری، سرنوشت DOT در دستان معامله گران و سرمایه گذاران آن است.

بر اساس اقدامات اخیر قیمت، برخی پیش‌بینی می‌کنند که قیمت سکه DOT ​​به سطح پشتیبانی 6 دلار برای هر سکه کاهش می‌یابد.

برخی تحلیلگران بر این باورند که فروشندگان دست بالا را دارند زیرا میانگین متحرک نمایی 20 روزه (7.38 دلار) در حال کاهش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه منفی قرار دارد.

اگر خرس ها کنترل خود را از دست بدهند، پشتیبانی کلیدی برای جفت DOT/USDT 6 دلار است و قیمت به زیر 6.79 دلار کاهش می یابد.

جالب است که تا زمان نوشتن این مقاله، داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که پولکادوت (DOT) با 7.11 دلار معامله می‌شود که 1.3 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

گاوهای پولکادوت سعی می کنند در زمین خود بایستند

به گفته کارشناسان بازار، انتظار می رود گاوها به شدت از این قلمرو دفاع کنند.

پس از رسیدن به اوج خود در اوایل سال جاری، بازار از آن زمان به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. با این حال، داده های فعلی بازار نشان می دهد که گاوها درگیر یک مبارزه طاقت فرسا بوده اند.

بر اساس جدیدترین داده های Coingecko، برخی از 100 سکه برتر هفته خوبی را در بازار داشته اند.

DOT یکی از این سکه ها با عملکرد عالی هفت روزه 3.4٪ است. این یک لحظه مهم در فعالیت اخیر بازار کریپتو بوده است.

حرکت قیمت یک روزه سکه قوی بوده است، اما این ممکن است یک مهلت موقت برای DOT باشد. تحلیل اخیر سکه نشان داده است که بازار در حال حاضر نزولی است.

هدف Polkadot ایجاد خط پشتیبانی جدید است

تحلیل های دیگر قیمت نشان می دهد که افزایش قیمت بالقوه ممکن است نقطه فروش بهتری برای سرمایه گذاران باشد تا نشانه ای از اینکه بازار در حال بهبود است.

با این حال، با داده های بازار به روز شده، ممکن است دیگر اینطور نباشد. گاوهای DOT یک دفاع سرسختانه را در نزدیکی منطقه مقاومت 7.3 دلاری حفظ کرده اند.

از زمانی که قیمت از محدوده پایین تر مقاومت در 7.11 دلار عبور کرد، پولکادوت موقعیت خود را حفظ کرده و در تلاش است خط حمایت جدیدی را در 7.11 دلار ایجاد کند.

این می تواند به جبهه جنگ برای گاو نر و خرس تبدیل شود. افزایش اخیر قیمت ممکن است نشان دهنده تقویت موقعیت صعودی باشد. اما با وجود شک و تردید در افق، نبرد بین خرس ها و گاوها ادامه دارد.

DOT total market cap at $8 billion on the daily chart | Source: TradingView.com
Featured image from VOI.id, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا