ارزهای دیجیتال

Polkadot (DOT) و VeChain (VET) در حال سقوط هستند. دارندگان ضررهای خود را پس از ورود به مخفیگاه ها (HDWY) بازیابی می کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Polkadot (DOT) و VeChain (VET) در حال سقوط هستند. دارندگان ضررهای خود را پس از ورود به مخفیگاه ها (HDWY) بازیابی می کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال پس از روند صعودی هفته گذشته وارد اصلاح دیگری می شود. در میان بازنده‌های امروزی می‌توان به Polkadot (DOT) و VeChain (VET) اشاره کرد – هر دو شرکت اصلی ارزهای دیجیتال قرار است با افزایش فشار فروش، سود هفتگی را حذف کنند.

سرمایه گذارانی که مایلند از نوسانات بازار فعلی بهره ببرند، وارد پروژه پیش فروش The Hideaways (HDWY) می شوند که در حال تثبیت حرکت مثبت با افزایش قیمت بسیار زیاد است. اکنون سرمایه گذاری کنید و در خرید خود به عنوان بخشی از پیشنهاد جمعه سیاه آنها، یک پاداش 100٪ عظیم دریافت کنید. سریع حرکت کنید، پیشنهاد به زودی به پایان می رسد!

Polkadot (DOT) پس از اعلام “غیر امنیتی” کاهش می یابد

پولکادوت (DOT) در زمانی کاهش می یابد که قیمت باید افزایش یابد. به گفته نمایندگان Web3 Foundation، سازمان پلتفرم پشت شبکه پولکادوت و پلتفرم کوساما، توکن بومی DOT یک نرم افزار است و یک امنیت نیست.

اعلامیه منتشر شده در توییتر نشان می دهد که تعامل سه ساله آن با SEC به ثمر رسیده است و این نقطه عطفی برای دستیابی به یک Web3 غیرمتمرکزتر و بدون اعتماد خواهد بود.

با این حال، Polkadot (DOT) واکنش مثبتی به به‌روزرسانی اصلی نشان نداده است و در طول جلسه با 2.75 درصد کاهش به 6.88 دلار رسید. قیمت با فشار فروش قوی در حدود 7.00 دلار مواجه شد و سرمایه گذاران می خواستند در این سطح سود ببرند و به The Hideaways (HDWY) روی بیاورند.

پولکادوت (DOT) نسبت به ماه مشابه سال گذشته 87 درصد کاهش یافته است – تحلیلگران می گویند که در ماه نوامبر به معاملات کاهشی خود ادامه خواهد داد.

محبوبیت VeChain (VET) در حال استراحت است

VeChain (VET) عملکرد درخشانی را در ماه اکتبر به ثبت رساند. این سرویس به 7000 کاربر خدمات رسانی کرد و 100000 تراکنش را پردازش کرد که باعث افزایش 10.17 درصدی قیمت در طول ماه شد.

با این حال، آخرین به روز رسانی شبکه در حال تبدیل شدن به ترش است. اشاره‌های اجتماعی VeChain (VET)، معیار خوبی برای سنجش اشتهای سرمایه‌گذاران برای ارزهای دیجیتال، به پایین‌ترین حد خود در چند ماه گذشته رسید. این بدان معنی است که توجه بازار به جای دیگری معطوف شده است و ممکن است به نماد پیش فروش The Hideaways (HDWY) باشد که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

علاوه بر این، ارزش کل قفل شده (TVL) VeChain (VET) نسبت به یک هفته قبل کاهش یافته است، به این معنی که معامله‌گران به دلیل ترس‌های فزاینده، سرمایه‌های سهامدار را خارج می‌کنند.

VeChain (VET) در آخرین نمودارها با 3.0 درصد کاهش به 0.025 دلار رسید. تحلیلگران هشدار دادند که در صورت عدم حمایت از خریدار، آخرین کاهش ممکن است تا 0.020 دلار ادامه یابد.

The Hideaways (HDWY) از Polkadot (DOT) و VeChain (VET) سبقت می گیرد.

The Hideaways (HDWY) از حمایت فوق العاده ای برای رویداد پیش فروش خود استقبال می کند.

تحلیلگران از جدیدترین پروژه ارزهای دیجیتال ستایش می کنند، زیرا این اولین پروژه در مدت زمان طولانی است که ثبات و پتانسیل بلندمدت را به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

Hideaways (HDWY) یک پروژه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات لوکس است که NFT هایی را ارائه می دهد که با دارایی های دنیای واقعی پشتیبانی می شوند. سرمایه‌گذاران می‌توانند با قیمت کمتر از 100 دلار، مجموعه‌ای دیجیتالی کسری بخرند که به آنها این حق را می‌دهد که بخشی از درآمد اجاره ماهانه پروژه را دریافت کنند.

The Hideaways (HDWY) 60 درصد از توکن های پیش فروش خود را تنها در یک ماه فروخته است – یک نشانه واقعی از محبوبیت. اما هنوز برای پیوستن دیر نیست زیرا The Hideaways (HDWY) به تازگی شروع به بازگشت سرمایه قابل توجهی به سرمایه گذاران کرده است.

قبل از اینکه قیمت HDWY در اواخر این هفته افزایش یابد، همین حالا خرید کنید و همچنین یک پاداش 100٪ بزرگ از سرمایه گذاری خود دریافت خواهید کرد. توکن ها را دو برابر کنید و همچنین ژتونی بخرید که قیمت آن افزایش می یابد. این یک سرمایه گذاری برنده است!

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه را اینجا بخوانید:

وب سایت: https://www.thehideaways.io

پیش فروش: https://ticket.thehideaways.io/register

تلگرام: https://t.me/thehideawayscrypto

توییتر: https://twitter.com/hdwycrypto

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا