ارزهای دیجیتال

Polkadot بخار را از دست می دهد زیرا DOT 10٪ پس از سود هفتگی کاهش می یابد

یکی دیگر از موانع برای Polkadot (DOT) زیرا قیمت آن با بیش از 10 درصد کاهش به 7.70 دلار پس از بسته شدن ماه ژوئیه در رنگ های معمولی رسیده است. علاوه بر این، به نظر می رسد DOT در منطقه پشتیبانی بالای 8 دلار باقی می ماند، به خصوص که سکه با موانع 10 دلاری روبرو می شود.

درست زمانی که فکر می‌کرد برای بازی خانگی است، قاتل ETH تسلیم شد و پس از اینکه همه را با یک روند صعودی چشمگیر شگفت‌زده کرد، تسلیم شد و سقوط کرد. علاوه بر این، پولکادوت حرکتی نزولی داشت و تا 7.70 دلار کاهش یافت.

قیمت DOT 12٪ افزایش می یابد و در طول شب 10٪ کاهش می یابد

با نزدیک شدن به پایان ماه ژوئیه، DOT حمایت گاوها را داشت. DOT که بهترین عملکرد را در بین همه آلتکوین ها به خود اختصاص داده است، همانطور که از 26 تا 31 ژوئیه مشاهده می شود با نشان دادن پنج شمع سبز متوالی، بیش از 40 درصد برنده شده است. به طور چشمگیری، عملکرد قدرتمند DOT به سکه کمک کرد تا سطوح مقاومت قبلی را کاهش دهد.

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که DOT ​​توانست از پایین‌ترین سطح روزانه خود در 26 جولای که در 6.53 دلار ثبت شده بود، به 9.21 دلار تا 31 جولای جهش کند.

قیمت DOT در 1 آگوست 12 درصد افزایش یافت، اما در جاده ها به نقطه عطفی رسید و 10 درصد کاهش یافت.

DOT با 8.22 دلار سود می برد

در زمان نگارش این مقاله، DOT توانست بهبود یابد و با قیمت 8.22 دلار افزایش یافته است که نشان می دهد بر اساس نمودار روزانه CoinMarketCap، پمپ قیمت 4.72٪ است. با وجود دستاوردها، DOT با موانع 10 دلاری روبرو است. اعتقاد بر این است که اگر گاوها بیشتر فشار بیاورند، می تواند سطح فعلی را بشکند و بیشتر تشدید شود.

به نظر می‌رسد DOT برای جلوگیری از کاهش بیشتر، منطقه حمایت 8 دلاری را تحت کنترل خود قرار داده است. در همین حال، قیمت DOT باید شناور یا بالاتر از سطح حمایت بحرانی 8 دلار باقی بماند، زیرا اگر اینچ کمتر از آن منطقه باشد، سکه باید سطح حمایت کمتر یا حدود 6 دلار را هدف قرار دهد.

به گفته پیر ریدیارد، مدیرعامل رادیکس، پولکادوت تحت تاثیر حمله اخیر به زنجیره Nomad قرار گرفت که مبلغی در حدود 190.7 میلیون دلار را به همراه داشت. در نتیجه، پس از حمله، Nomad فلج شد و تقریباً 190 میلیون دلار از TVL را از دست داد.

با توجه به اینکه قیمت DOT در تلاش برای مقابله با جریان و جلوگیری از کاهش بیشتر است، بقیه می توانند پیش بینی کنند که آیا گاوها در روزهای آینده فشار لازم را برای بال زدن آن به DOT ​​خواهند داد.

DOT total market cap at $8.07 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from PreventionWeb.net, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا