ارزهای دیجیتال

Polkadot بالاترین فعالیت توسعه را در 7 روز گذشته ثبت کرده است

Polkadot (DOT) در روزهای گذشته اصلاح قیمت شدیدی را تجربه کرده است و نمودارهای خود را به رنگ قرمز درآورده است زیرا همچنان به تلاش برای یافتن یک پایه محکم و شروع دوباره صعود ادامه می دهد.

در زمان مطبوعات، ردیابی از کوینگککو نشان می‌دهد که کریپتو با قیمت ۶.۱۱ دلار معامله می‌شود که طی هفت روز گذشته ۱ درصد، در دو هفته گذشته ۵.۱ درصد و در ماه گذشته ۴.۶ درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، پیش‌بینی از ارائه‌دهنده داده‌های ارزهای دیجیتال Coincodex به کاهش چشمگیر پولکادوت اشاره می کند.

در حالی که به نظر می رسد آلتکوین در پنج روز آینده کمی ارزش خود را به 6.18 دلار افزایش می دهد، 30 روز بعد تا 4.02 دلار کاهش می یابد.

24 اندیکاتور تحلیل تکنیکال وجود دارد که سیگنال‌های نزولی را برای دارایی دیجیتالی که تحت فشار شدید ناشی از تورم بسیار بالای عرضه است، ارسال می‌کنند.

پولکادوت از اتریوم و سولانا بهتر عمل می کند

حتی با حرکت نزولی طولانی خود، DOT موفق شد پیشی گرفتن اتریوم و سولانا – دو تا از ارزهای دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار – از نظر تعداد فعالیت بلاک چین.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Polkadot Insider، در هفت روز گذشته، شبکه دارایی توانسته است شاخص فعالیت 3124.14 را ثبت کند.

ETH تنها موفق به ثبت 78.79 شد و در واقع توسط NEAR که با 90.86 رتبه دوم پس از DOT قرار گرفت، از رتبه دوم برخوردار شد.

SOL از سوی دیگر در رتبه 4 قرار گرفتهفتم با 67.21 در حالی که بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، با 7 رسید.هفتم جایگاهی با شاخص فعالیت 36.64 دارد.

عملکرد پولکادوت در این بخش به قدری خوب بود که حتی مجموع 9 دارایی دیگر در فهرست برای پیشی گرفتن از 11 کافی نخواهد بودهفتم کریپتو را از نظر ارزش بازار رتبه بندی کرد.

تحلیلگران خرید Polkadot را توصیه می کنند

از آنجایی که آلتکوین همچنان در روند نزولی قرار دارد، احساسات نزولی آن تسلیم نمی شود و تحلیلگران فکر می کنند که این ممکن است فرصتی برای انباشتگی باشد.

به اشتراک گذاری “برنامه های بلند مدت” خود با 415700 دنبال کننده خود، CryptoGodJohn پیش‌بینی Coincodex را دوباره تکرار کرد و گفت پولکادوت احتمالاً به 4 دلار کاهش می‌یابد.

به گفته این تحلیلگر، اگر این اتفاق بیفتد، خریداران باید از مزیت استفاده کنند و تا آنجا که می توانند DOT را جمع آوری کنند.

این برنامه تا زمانی که آنها بتوانند آلتکوین را با قیمت 50 دلار بیشتر بفروشند، ادامه خواهد داشت. با این حال، ممکن است کمی طول بکشد زیرا شاخص‌ها نشان می‌دهند که DOT ​​تا سال 2024 به این سطح خواهد رسید.

اما با توجه به نوسانات فضای کریپتو، افزایش ناگهانی قیمت همچنان امکان پذیر است. بنابراین، سرمایه گذاران باید همیشه توجه زیادی به پولکادوت داشته باشند.

DOT market cap at $6.9 billion on the daily chart | Featured image from Money24H, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا