ارزهای دیجیتال

PlayMining’s DEAPCoin (DEP) فهرستی را در صرافی پیشرو Huobi Global – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال تضمین می کند

PlayMining's DEAPCoin (DEP) فهرستی را در صرافی پیشرو Huobi Global - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال تضمین می کند 3

خوراکی های کلیدی:

  • DEAPCoin در صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global فهرست شده است
  • DeapCoin یک توکن مورد استفاده در PlayMining، یک اکوسیستم GameFi است که توسط Digital Entertainment Asset توسعه یافته است.
  • Huobi Global یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان است

DEAPCoin (DEP) اکنون برای تجارت در Huobi Global در دسترس است

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global، DEAPCoin (DEP) را فهرست کرده است، توکنی که اکوسیستم PlayMining را تقویت می کند. در ابتدا، DEP برای معامله در Huobi Global در یک جفت معامله در برابر USDT، محبوب ترین استیبل کوین در بازار، در دسترس است. DEP از 30 ژوئن در Huobi Global معامله می کند.

اکوسیستم PlayMining توسط Digital Entertainment Asset، یک پروژه در سنگاپور که بر فضای GameFi متمرکز شده است، توسعه یافته است. PlayMining دارای چندین بازی Play-to-Earn است که در آن کاربران می توانند توکن های رمزنگاری را برای بازی کسب کنند. نمونه هایی از بازی های ارائه شده در PlayMining عبارتند از قبایل شغلی، آیه فوجیوارا کامویی و منیا اژدها رامن.

توکن DEP تجارت NFT را در اکوسیستم PlayMining تسهیل می‌کند و همچنین به عنوان یک توکن پاداش برای بازیکنان بازی‌های مبتنی بر بلاک چین این پلتفرم که چالش‌ها و ماموریت‌ها را با موفقیت انجام می‌دهند، عمل می‌کند. یکی دیگر از راه‌های کسب توکن‌های DEP، دستیابی به رتبه بالا در تابلوهای امتیازات پلتفرم PlayMining است.

نائوهیتو یوشیدا، بنیانگذار و مدیرعامل Digital Entertainment Asset درباره فهرست DEAPCoin در Huobi Global و چگونگی کمک به پیشبرد مأموریت شرکت اظهار نظر کرد:

ما بسیار خوشحالیم که DEP را در Huobi Global، پیشروترین صرافی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور در جهان، فهرست می کنیم. من می خواهم از همه کسانی که در این روند مشارکت دارند تشکر کنم. ماموریت DEA برای گسترش جهانی «بازی برای کسب درآمد» و استراتژی Huobi Global برای رهبری صنعت دارایی‌های کریپتو با دسترسی جهانی قوی‌اش به خوبی با هم همخوانی دارند.

این فهرست نشان‌دهنده یک گام استراتژیک مهم برای DEAPCoin است، که در اوایل سال جاری فهرستی را در صرافی ارز دیجیتال Bitpoint مستقر در ژاپن تضمین کرد.

در دسترس شدن DEAPCoin در Huobi Global باعث می شود که این توکن برای مخاطبان بسیار گسترده تری قابل دسترسی باشد، زیرا Huobi Global یکی از رهبران بلامنازع در صنعت مبادلات ارزهای دیجیتال است. تنها در 24 ساعت گذشته، Huobi Global معاملاتی به ارزش 1 میلیارد دلار از طریق بازارهای نقدی و 1.3 میلیارد دلار در بازارهای مشتقه خود پردازش کرد.

این صرافی بیش از 800 جفت معاملاتی را ارائه می دهد که آن را به مقصدی برتر برای معامله گران آلت کوین تبدیل می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا