ارزهای دیجیتال

Platypus Native Stablecoin USP را راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

هنگ کنگ، هنگ کنگ، 13 دسامبر 2022، Chainwire

Platypus Finance در حال راه اندازی USP، یک استیبل کوین بومی پروتکل است. استقرار USP از هدف پلاتیپوس برای بهبود کارایی سرمایه برای کاربرانش پدید آمده است. USP همچنین مشکلات وثیقه طولانی مدت مرتبط با استیبل کوین ها را حل می کند. استیبل کوین اصلی Platypus Finance برای کاهش تقسیم نقدینگی و دارایی های پراکنده که در بسیاری از پروتکل ها بومی هستند، طراحی شده است.

USP به دلار آمریکا متصل است و به عنوان یک استیبل کوین با وثیقه اضافی عمل می کند که با تثبیت کننده میخ تطبیقی ​​منحصربه فرد خود، لایه ای از امنیت را در موارد depegging فراهم می کند. این سکه ارزش خود را با الگوریتم و مدل نسبت پوشش Platypus stableswap AMM حفظ می کند.

استیبل کوین بومی پلاتیپوس به طور چشمگیری بهره وری سرمایه را برای کاربران Avalanche DEX افزایش می دهد. از وثیقه یک طرفه استفاده می کند و به کاربران اجازه می دهد تا با حداقل ریسک قرارداد هوشمند راحت بنشینند. USP می تواند توسط کاربران با وثیقه گذاشتن توکن های LP آنها با اهرم تا 20 برابر به دست آید. به این ترتیب، سرمایه گذاران می توانند با USP خود به عنوان یک دارایی نقد شونده کشاورزی کنند و در نهایت قدرت درآمد خود را افزایش دهند. USP می تواند برای شروع در Main Pools LP ضرب شود و فرصت های ضرب را به Alternative Pools LP نیز گسترش خواهد داد.

مزایای USP عبارتند از:

بهره وری سرمایه را به حداکثر می رساند: کاربران می توانند USP را با استفاده از توکن های LP در Platypus Finance به عنوان وثیقه برش دهند و دارایی های سهام را به نقد تبدیل کنند.

20 برابر Leverage Farming را فعال می کند: از طریق ضربات مکرر، کشاورزی اهرمی در Platypus تا 20 برابر امکان پذیر است.

ریسک قرارداد هوشمند را به حداقل می رساند: ضربات و وثیقه ها بر اساس یک پلت فرم واحد هستند که خطرات سیستماتیک را تا حد زیادی کاهش می دهد.

استفاده از وثیقه یک طرفه: وثیقه LP یک طرفه و بدون ضرر دائمی، انعطاف پذیری و کنترل ریسک بسیار بیشتری را در ضربات امکان پذیر می کند.

پلاتیپوس با راه اندازی USP به عنوان پیروی از انتشار مکانیسم Voting Gauge توسط پلتفرم به رشد خود ادامه می دهد. این ویژگی اساساً به کاربران این قدرت را می‌دهد که کنترل کنند انتشارات PTP از طریق سنج کجا می‌رود و در هنگام رای دادن پاداش‌هایی به شکل رشوه دریافت می‌کنند.

درباره Platypus Finance

پلاتیپوس استیبل‌کوین‌ها را دوباره تعریف کرده و استیبل کوین‌ها را در Avalanche دوباره اختراع کرده است. استفاده ماهرانه از دارایی‌های اساسی Platypus، کارایی سرمایه در سطح بعدی را به ارمغان می‌آورد که مشکل طولانی مدت تقسیم نقدینگی در DeFi سنتی را حل می‌کند. با مبادله پایدار استخر نقدینگی باز و تامین نقدینگی یک‌طرفه، مفهوم تعادل نقدینگی را بازتعریف می‌کند که امکان ادغام دارایی‌های جدید، موارد استفاده بیشتر برای توکن‌های LP یک طرفه، و رشد ارگانیک دارایی‌ها بر اساس عرضه و تقاضا را فراهم می‌کند. پلاتیپوس بیشتر از سرمایه خود برای ضرب استیبل کوین استفاده می کند: USP – همه این نوآوری ها به زیبایی در یک رابط کاربری شیک پیچیده شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد USP، کاغذ زرد را بررسی کنید، و برای اطلاعات بیشتر و به روز رسانی های منظم، به Platypus’ مراجعه کنید. وب سایت رسمی و آنها توییتر، تلگرام، متوسط، و اختلاف نظر کانال ها

مخاطب

تیم بازاریابی Platypus
marketing@platypus.finance


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا