ارزهای دیجیتال

Planet IX با اجرای بازی های زنجیره ای – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال، چارچوب جدیدی برای ورزش های ورزشی ایجاد می کند.

استکهلم، سوئد، 24 اکتبر 2022، Chainwire

سیاره نهم، بزرگترین پروژه P&E و NFT در Polygon، وارد یک ادغام استراتژیک با یک استودیوی بازی و هنر سه بعدی شده است. ArcadeNFT. به عنوان بخشی از این همکاری، Planet IX می‌تواند یک قرارداد هوشمند بسیار پرطرفدار را که توسط ArcadeNFT توسعه یافته است، ترکیب کند.

در سال 2021، ArcadeNFT اولین قرارداد هوشمند در نوع خود را ایجاد کرد که به طور خاص برای بازی‌های P&E و PVP روی زنجیره ایجاد شد که در آن رتبه‌بندی، جوایز و پرداخت‌ها به طور کامل در بلاک چین کنترل و انجام می‌شوند. اجرای این قرارداد امکان بازی های رقابتی زنجیره ای را در اکوسیستم Planet IX فراهم می کند، همچنین این امکان را فراهم می کند سیاره IX وارد بازار ورزش های الکترونیکی می شود. اگرچه، این یک نوع جدید از چارچوب بازی های الکترونیکی و بازی است.

On-Chain Esports از طریق قراردادهای هوشمند با براکت‌های زنجیره‌ای و استخرهای جوایز مستقل، ایمنی را در تمام سطوح بازی‌ها ممکن می‌سازد. هدف پشت آن اساساً پاداش دادن به بازیکنان برای تعامل آنها با انتقال بخشی از تمام تراکنش های درون بازی به استخرهای جایزه است. در عمل، به این معنی است که یک گیمر معمولی می تواند هنگام برنده شدن در یک بازی Fortnite یا Dota از طریق یک سیستم غیرمتمرکز درآمد کسب کند.

فلیکس بنگتسسون، CMO و یکی از بنیانگذاران Planet IX بیان می کند که “این مشارکت دروازه ای برای فرصت های بیشتر است که به Planet IX اجازه می دهد به عنوان رهبران صنعت NFT و GameFi در نظر گرفته شود – ادغام یک بازی مبتنی بر استراتژی با فرصت های Esports روی زنجیره. ”

نمادین ترین NFT که Arcade به سیاره IX می آورد، تاریخی است پیدایش پین بال. نسخه محدود NFT در آگوست 2021 راه اندازی شد، با یک بازی پین بال قابل بازی در داخل NFT که به کاربران امکان می دهد مستقیماً در OpenSea وارد NFT شده و بازی را انجام دهند. پین بال NFT ها اولین NFT های بازی زنجیره ای هستند و دارندگان آن از تمام نسخه های زیر توسط ArcadeNFT ایردراپ دریافت کرده اند.

پس از ادغام، دارندگان پین بال NFT NFT های Genesis Corporation در تمام شرکت های درون بازی Planet IX پخش خواهند شد. دارندگان پین بال همچنین در برنامه اعطای اعطای IX Token، IXT، که توکن ابزار بومی Planet IX است، قرار خواهند گرفت.

این ادغام به ذهن متبادر شد زیرا Planet IX و ArcadeNFT ایده و دیدگاه اساسی یکسانی در مورد ورزش‌های الکترونیکی و بازی دارند. اینکه همه بازیکنان، نه فقط بهترین تیم‌ها و برگزارکنندگان رویداد، باید این فرصت را داشته باشند که دارایی‌های درون بازی خود را داشته باشند و از طریق بازی جوایزی دریافت کنند.

ArcadeNFT به سیاره IX در پیشبرد این مفهوم کمک خواهد کرد. چشم انداز بلندمدت فعال کردن P&E و بازی های رقابتی از طریق NFT ها و قراردادهای هوشمند است. با پشتوانه بازار عظیم از سیاره IX موجود زیست بوم، زمانی که مفهوم بازی زنجیره ای توسط این مشارکت توسعه یابد، بودجه استخرهای جایزه مستقل برای بازیکنان در تمام سطوح مهارت تضمین می شود.

درباره سیاره نهم

Planet IX یک پلتفرم استراتژی GameFi مبتنی بر NFT است که توسط Nibiru Software توسعه یافته است. خب، در واقع این یک بازی علمی تخیلی و یک متاورس است. این در بلاک چین چند ضلعی قرار دارد و دارای یک بازار بزرگ، چندین شرکت، فروشندگان و ابزارهای خدماتی است که به بازیکنان در ماموریت جمعی خود برای احیا و بازسازی کل جهان کمک می کند. بازی برای بازی روی موبایل یا دسکتاپ رایگان است.

مخاطب

راسموس راسموسن
نیبیرو
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا