ارزهای دیجیتال

PIP.me 2.0 صفحات eWeb3 شخصی شده را برای کاربران معرفی می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

PIP.me 2.0 صفحات eWeb3 شخصی شده را برای کاربران معرفی می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نکات کلیدی:

  • PIP.me نسخه 2.0 را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد یک صفحه eWeb3 شخصی سازی کنند
  • هرکسی می‌تواند از دکمه اصلی PIP برای ادغام پرداخت‌های رمزنگاری و بلاک چین بدون دانش کدنویسی استفاده کند.
  • تراکنش‌های مبتنی بر Solana در حال حاضر در PIP.me پشتیبانی می‌شوند (SOL، USDC، PIP، SERUM، و غیره)

PIP به کاربران خدماتی مانند مدیریت پرداخت‌هایشان، قرار دادن NFT‌ها و ساده‌سازی حساب‌های رسانه‌های اجتماعی آن‌ها با نسخه 2.0 جدید ارائه می‌دهد. به این ترتیب، امیدوار است که درک مردم را تغییر دهد و راه‌های جدیدی برای تعامل با اکوسیستم ارزهای دیجیتال معرفی کند.

PIP.me یک سرویس صفحه eWeb3 قابل تنظیم را به کاربران خود ارائه می دهد. PIP.me از BNB Chain، بلاک چین پیشرو در صنعت، پشتیبانی می‌کند و پیچیدگی پرداخت‌های ارزهای دیجیتال و نیاز به یادآوری آدرس‌های کیف پول را حذف می‌کند. علاوه بر این، به کاربران این امکان را می دهد که بدون داشتن دانش طراحی وب یا پرداخت هزینه، هر جزء از صفحه را سفارشی کنند.

مدیر عامل PIP، جف باک، در بیانیه ای عملکرد اصلی این سرویس را برجسته کرد:

PIP.ME هویت آنلاین را با پرداخت‌های رمزنگاری مرتبط می‌کند تا هر کسی بتواند با مردم در سراسر جهان تعامل مالی داشته باشد و اقتصاد جهانی پرداخت خرد را تقویت کند.

مروری بر پلتفرم PIP.me

پس از عرضه موفقیت آمیز اولین نسخه پلتفرم، تیم PIP.me شروع به تمرکز بر بهبودهای پیش رو کرد. PIP.me 2.0 با افزودن ویژگی‌های زیر، عملکرد بومی پلتفرم را گسترش می‌دهد:

  • نقاط پرداخت ساده با پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ
  • خدمات پرداخت با گزینه های انعطاف پذیر
  • امکان مشاهده لینک های شخصی و حساب های رسانه های اجتماعی
  • از جمله دارایی‌ها یا مجموعه‌های منفرد NFT که مستقیماً از صرافی‌های اصلی NFT مانند Opensea، Looksrare، و Magic Eden تهیه شده‌اند.

یکی دیگر از مزایای PIP.me 2.0 امکان انتقال مستقیم لینک ها از سایر وب سایت ها است. جابجایی از پلتفرم Linktree به PIP.me تنها با چند کلیک انجام می شود.

PIP خود را حامی اقتصاد خالق غیرمتمرکز می داند. بدون دانش کدنویسی، هر کسی می‌تواند از دکمه PIP برای ادغام پرداخت‌های رمزنگاری و بلاک چین استفاده کند. این دکمه با تمام وب سایت ها و پلتفرم ها از جمله Wix، WordPress و Squarespace کار می کند.

دکمه PIP به تدریج سایر شبکه های بلاک چین پشتیبانی شده را اعلام می کند. در حال حاضر، این سرویس از تراکنش های مبتنی بر Solana در SOL، USDC، PIP، SRM و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا