ارزهای دیجیتال

PIP از یکپارچه‌سازی زنجیره BNB برای گسترش پوشش پرداخت Web3 به خدمات Web2 – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال پرده برداری کرد.

PIP از یکپارچه‌سازی زنجیره BNB برای گسترش پوشش پرداخت Web3 به خدمات Web2 - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال پرده برداری کرد. 3

PIP، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پرداخت Web3، از راه‌اندازی خدمات خود در اکوسیستم زنجیره BNB خبر داد. این پلتفرم به کاربران زنجیره BNB امکان می‌دهد تا پتانسیل BNB (BNB) و استیبل کوین بایننس USD (BUSD) را به حداکثر برسانند.

ادغام PIP در اکوسیستم زنجیره BNB یک حرکت استراتژیک و برد-برد برای هر دو طرف است. برای PIP، به پلتفرم اجازه می‌دهد تا به تعداد فزاینده‌ای از کاربرانی که از زنجیره BNB استفاده می‌کنند، استفاده کند. به نوبه خود، PIP را قادر می سازد تا دامنه و پوشش خود را گسترش دهد. برای زنجیره BNB، استفاده از توکن‌های BUSD و BNB به جریان اصلی، موارد استفاده آن را فراتر از جفت کردن نشانه‌ها افزایش می‌دهد.

محصول PIP Extension این پلتفرم سرویس پیشرفته ای را ارائه می دهد که اکوسیستم Web3 را با طیف وسیعی از پلتفرم های رسانه اجتماعی Web2 متصل می کند.

PIP پرداخت های رمزنگاری را آسان تر می کند

با PIP، پرداخت راحت‌تر می‌شود، زیرا کاربران نیازی به استفاده از آدرس‌های کیف پول حروفی و ​​عددی و حساس به حروف بزرگ ندارند، که توسط انسان قابل خواندن نیستند. تگ PIP، یک روش منحصر به فرد برای شناسایی آدرس ها، کل روش ارسال و دریافت پرداخت ها را بدون توجه به بزرگ یا کوچک بودن، ساده می کند.

PIP از یک رابط کاربری متمرکز بر مصرف کننده استفاده می کند و این به حساب های رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا به راحتی نکات را دریافت کنند و پرداخت ها را ارسال کنند. کاربران همچنین می‌توانند بدون فاش کردن اطلاعات زیادی در مورد جزئیات بانکی یا کیف پول‌های ارزهای دیجیتال، به‌طور یکپارچه تراکنش‌ها را انجام دهند یا به رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه خود برای انتشار محتوا پاداش دهند.

مشاغل مستثنی نیستند. آنها می توانند برچسب های PIP خود را در وب سایت یا صفحات رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند و در مقایسه با خدمات پرداخت قدیمی، یکپارچه پول دریافت کنند.

PIP یک سرویس آزمایش نشده نیست. بیش از 60000 کاربر در حال حاضر از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی اصلی مانند توییتر، توییچ، ردیت و دیسکورد وارد شده اند و 15 میلیون دلار پرداخت های رمزنگاری شده توسط این پلتفرم پردازش شده است. کاربران می‌توانند PIP را به حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود متصل کرده و کمک‌ها، راهنمایی‌ها و پرداخت‌ها را باز کنند. همچنین امکان شرکت بدون حساب PIP، اما فقط از طریق سرویس escrow وجود دارد.

جف باک، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران PIP، به ادغام BNB و BUSD پاسخ داد و گفت:

ما معتقدیم که PIP به 17 میلیارد دلار کمک خواهد کرد تا فراتر از یک جفت تجاری گسترش یابد و به وسیله ای برای پرداخت جهانی تبدیل شود و اقتصاد پرداخت خرد را شکوفا کند.

در آینده، PIP.ME و PIP Button از سکه های BNB و BUSD نیز پشتیبانی خواهند کرد. PIP.ME یک پیوند نمایه Web3 است که ممکن است به منظور تبادل محتوا، نمایش یا فروش NFT های متعلق به کاربر و دریافت پرداخت سفارشی و توزیع شود.

PIP از زمان تأمین بودجه اولیه از Alameda Research، Coinbase Ventures، CMS Holdings، Galaxy Digital Hong Kong و Genesis Block Ventures، برنامه ریزی های بیشتری را برای گسترش مجموعه خدمات Web3 متمرکز بر مصرف کننده آغاز کرده است. علاوه بر این، به عنوان بخشی از هدف خود برای سه ماهه آینده، PIP قصد دارد از بلاک چین های اضافی، ارزها و سایت های رسانه های اجتماعی پشتیبانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا