ارزهای دیجیتال

ParallelChain Testnet 2 را با پیشرفت بیشتر به سمت Mainnet راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ParallelChain Testnet 2 را با پیشرفت بیشتر به سمت Mainnet راه اندازی کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • ParallelChain تست نت 2 را راه اندازی کرده است و قدم دیگری در نقشه راه راه اندازی شبکه اصلی خود برداشته است
  • Testnet 2 دارای یک SDK بازطراحی شده و یک REST API توسعه یافته است
  • انتظار می رود راه اندازی شبکه اصلی ParallelChain در سه ماهه چهارم سال 2022 انجام شود

ParallelChain Testnet 2 را با بهبودهای “دراماتیک” راه اندازی کرد

پروژه بلاک چین ParallelChain دومین شبکه آزمایشی خود را راه اندازی کرده است و در نقشه راه خود به سمت راه اندازی نهایی شبکه اصلی خود پیش می رود. طبق تیم ParallelChain، “Testnet 2” مزایای “دراماتیک” را برای تجربه کاربری، عملکرد، قابلیت نگهداری و قابلیت اطمینان پلت فرم فراهم می کند.

Testnet 2 شرکت ParallelChain دارای یک SDK (کیت توسعه نرم افزار) بازطراحی شده برای ایجاد قرارداد هوشمند است. SDK جدید به گونه ای طراحی شده است که توسعه قراردادهای هوشمند در ParallelChain را بسیار در دسترس قرار دهد، با این پروژه که از شیوه های توسعه front-end مدرن الهام گرفته است. به عنوان مثال، SDK دارای ماکروهایی است که به طور خودکار کد منبع قرارداد هوشمند را به کد سطح پایین‌تر تبدیل می‌کنند و برخی از پیچیدگی‌ها را از فرآیند توسعه انتزاع می‌کنند.

شبکه آزمایشی جدید همچنین یک API توسعه یافته ParallelChain F REST را برای پشتیبانی از طیف وسیع تری از پرس و جوها معرفی می کند. به گفته این تیم، این تغییر به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های وب کمک می‌کند تا از داده‌های بلاک چین که از ParallelChain منبع می‌شوند، بهتر استفاده کنند. تغییر دیگری که همزمان با راه اندازی Testnet 2 است، طراحی مجدد کاوشگر بلاک چین ParallelChain است.

ParallelChain در حال ساخت یک پلت فرم بلاک چین مقیاس پذیر است که دارای یک شبکه اصلی عمومی است که می تواند با شبکه های بلاک چین خصوصی مختلف تعامل داشته باشد. شبکه های خصوصی در اکوسیستم ParallelChain می توانند برای اجماع و امنیت به شبکه اصلی تکیه کنند، در حالی که همچنان حریم خصوصی خود را دست نخورده نگه می دارند. ParallelChain با WASM (WebAssembly) و EVM (ماشین مجازی اتریوم) سازگار است و انتقال آسانی را برای توسعه دهندگان بلاک چین فراهم می کند.

این پروژه همچنین یک کیف پول رمزنگاری موبایل با ویژگی های پیشرفته احراز هویت بیومتریک راه اندازی کرده است. این کیف پول برای پشتیبانی از دارایی های بلاک چین بیت کوین، اتریوم و BNB و البته دارایی بومی ParallelChain XPLL طراحی شده است. توکن XPLL برای پرداخت هزینه تراکنش در ParallelChain، سهامداری و حاکمیت استفاده خواهد شد. یکی دیگر از موارد استفاده جالب XPLL این است که این توکن برای مجوزهای نرم افزار توسعه یافته توسط ParallelChain قابل بازخرید است.

ParallelChain دو شبکه آزمایشی دیگر را قبل از راه اندازی شبکه اصلی خود منتشر خواهد کرد که انتظار می رود در سه ماهه چهارم سال جاری اتفاق بیفتد. می‌توان انتظار داشت که شاهد راه‌اندازی شبکه آزمایشی ParallelChain سوم و چهارم در سه‌ماهه سوم باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا