ارزهای دیجیتال

ParallelChain 50 میلیون دلار از GEM Digital برای حمایت از نوآوری مستمر و رشد اکوسیستم جمع آوری می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ParallelChain 50 میلیون دلار از GEM Digital برای حمایت از نوآوری مستمر و رشد اکوسیستم جمع آوری می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • ParallelChain تعهد مالی 50 میلیون دلاری را از شرکت رمزارز VC GEM Digital تضمین کرده است
  • سرمایه تازه تضمین شده، توسعه اکوسیستم ParallelChain، از جمله تحقیق و توسعه و گسترش بازار را تامین می کند.
  • راه اندازی ParrallelChain Mainnet و لیست توکن XPLL بومی این پلتفرم در سه ماهه چهارم 2022 انجام خواهد شد.

هدف ParallelChain گرد هم آوردن امور مالی متمرکز و غیرمتمرکز است

ParallelChain Lab، یک شرکت بلاک چین که بر روی پر کردن شکاف بین خدمات Web2 و Web3 متمرکز است، اعلام کرده است که با GEM Digital، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متمرکز بر دارایی های دیجیتال، به توافق مالی 50 میلیون دلاری دست یافته است.

قرارداد چند میلیون دلاری، که به عنوان یک تسهیلات اشتراک نمادین انجام شد، به ParallelChain اجازه می‌دهد تا فرصت‌های رشد و توسعه را با جدیت بیشتری دنبال کند. به گفته این شرکت، وجوه به سمت توسعه عمودی بازار، تامین مالی تحقیق و توسعه و حمایت از توسعه دهندگان dApp که بر روی ParallelChain ساخته می شوند، اختصاص می یابد.

ParallelChain که در سال 2018 تأسیس شد، یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) لایه 1 است که بر یک طراحی اعتبار سنجی چند کلاسه و یک سیستم پیچیده از قراردادهای هوشمند برای پر کردن شکاف بین مالی متمرکز و غیرمتمرکز (DeFi) متکی است. پلتفرم درجه سازمانی برای تسهیل اتصال بومی بلاک چین های عمومی و خصوصی طراحی شده است.

بلوک ساختمانی دیگر اکوسیستم، شرکت مجاز ParallelChain است که از فناوری اثبات تغییرناپذیری (PoIM) ثبت شده خود برای اطمینان از ناشناس بودن تراکنش استفاده می کند. این طراحی باعث می شود تا تراکنش ها اعتبارسنجی شوند و کاربران بتوانند از بلاک چین به صورت کاملا محرمانه استفاده کنند.

ایان هوانگ، مدیر عامل ParallelChain، ماموریت اصلی این شرکت را در بیانیه ای توضیح داد:

«رویکرد لایه 1 دو وجهی منحصر به فرد ما مجرای بین بلاک چین های عمومی و خصوصی را تشکیل می دهد. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با ارزش ترین ویژگی ها را برای هر مورد خاص انتخاب کنند. ما این راه حل را به عنوان پاسخی به الزامات حریم خصوصی و انطباق شرکت ها می دانیم در حالی که به طور همزمان نیاز به مقیاس پذیری در بسیاری از برنامه های عمومی، یعنی DeFi را برطرف می کند:

با توجه به نقشه راه پروژه، راه اندازی ParrallelChain Mainnet و لیست توکن XPLL بومی پلتفرم در سه ماهه چهارم سال 2022 انجام خواهد شد. طبق مستندات شرکت، ParallelChain قادر خواهد بود تا 80000 تراکنش در ثانیه (TPS) را پردازش کند. .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا