ارزهای دیجیتال

OviO، پلتفرم قرارداد هوشمندی که نقدینگی بین بازی‌های Web2 و Web3 را از بین می‌برد، برنامه اندروید را راه‌اندازی می‌کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

OviO، پلتفرم قرارداد هوشمندی که نقدینگی بین بازی‌های Web2 و Web3 را از بین می‌برد، برنامه اندروید را راه‌اندازی می‌کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • پلتفرم اتصال نقدینگی OviO یک برنامه اندرویدی بومی را راه اندازی کرده است که طبق گزارش ها، پشتیبانی از iOS “در چند هفته آینده” ارائه خواهد شد.
  • OviO شکاف بین بازی‌های موبایل Web2 و اقتصاد Web3 را پر می‌کند و به گیمرها امکان خرید، فروش، تجارت و تبادل ارزهای درون بازی را می‌دهد.
  • راه اندازی کامل پلت فرم تبادل OviO در سه ماهه سوم سال 2023 برنامه ریزی شده است.

OviO قصد دارد 175 میلیارد دلار از ارزهای درون بازی را به دارایی های رمزنگاری قابل معامله تبدیل کند.

OviO، یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین که برای تسهیل رمزگذاری ارز درون بازی طراحی شده است، برنامه اندرویدی بومی خود را راه اندازی کرده است که به کاربران و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از اقتصاد رو به رشد مبتنی بر بازی Web3 بهره ببرند. تیم OviO قصد دارد در هفته های آینده یک اپلیکیشن را برای کاربران iOS منتشر کند.

پلتفرم OviO با هدف کنترل بیشتر گیمرها بر دارایی ها و ارزهای درون بازی خود، از سیستم قراردادهای هوشمند برای اتصال بازی های موبایل سنتی Web2 با اقتصاد گسترده تر Web3 استفاده می کند. این ابزار جدید ارزهای درون بازی را معرفی می کند – که تیم OviO ارزش آنها را 175 میلیارد دلار تخمین می زند – بازیکنان را قادر می سازد تا در بازار دیجیتال OviO دارایی ها را بخرند، بفروشند، تجارت کنند و مبادله کنند.

فراتر از کار بر روی عملکرد تبادل، تیم OviO با توسعه دهندگان پیشرو بازی های موبایل همکاری می کند تا به کاربران خود دسترسی به معاملات انحصاری را بدهد. این شرکت در حال حاضر با تیم های پشت بازی های محبوب موبایل کار می کند فضای غیرممکن و Trial Extreme 4 – با مجموع 50 میلیون کاربر فعال ماهانه (MAU) – و به دنبال گسترش بیشتر برنامه مشارکت خود در آینده است.

کاربران OviO می توانند مشتاقانه منتظر کسب اعتبارات به اصطلاح OviO باشند، که توکن های دیجیتالی هستند که می توانند در بازی های مختلف بازخرید شوند.

بنیانگذار و مدیر عامل OviO، نیر هاور، این را برای حفظ ماموریت اصلی شرکت داشت:

ماموریت ما ارائه بهترین تجربه نقدینگی به گیمرها و جوامع کریپتو با توکن بازی جهانی است که می‌تواند جام مقدس همکاری و مالکیت هر دارایی بازی را در همه بازی‌ها، دامنه‌ها، زنجیره‌ها و دسته‌ها به جوامع ما ارائه دهد. رویکرد بدون اصطکاک ما به این معنی است که جامعه گیمرهای ما بهترین تجربه را از بازی‌های ما به دست می‌آورند، به غیر از محتوای انحصاری درون بازی، تخفیف‌های عالی در خرید سکه‌های بازی، و نرخ ارز بهتر برای وفادارترین کاربران ما.»

طبق نقشه راه خود، تیم OviO در نظر دارد اعتبارات OviO را به کاربران اولیه در سه ماهه سوم 2022 واگذار کند و عرضه توکن بعدی برای اوایل سال 2023 در نظر گرفته شده است. راه اندازی کامل پلتفرم OviO Central Exchange و Game Discovery در سه ماهه سوم سال 2023 انتظار می رود. .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا