ارزهای دیجیتال

OpenSea تقریباً 20٪ از تیم خود را به دلیل ترس از “رکود طولانی مدت” اخراج می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

OpenSea تقریباً 20٪ از تیم خود را به دلیل ترس از "رکود طولانی مدت" اخراج می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • غول NFT OpenSea تقریبا یک پنجم کارکنان خود را اخراج کرده است
  • این تصمیم در نتیجه زمستان کریپتو و حجم پایین معاملات NFT اتخاذ شد
  • مدیر عامل OpenSea می‌گوید کاهش نیروی کار می‌تواند به شرکت کمک کند تا در بازار نزولی پنج ساله مقاومت کند

کاهش نیروی کار در بحبوحه کاهش فروش NFT صورت می گیرد

به گفته دوین فینزر، مدیرعامل این شرکت، OpenSea، بزرگترین بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) جهان از نظر حجم معاملات، یک پنجم نیروی کار خود را اخراج می کند. فینزر در بیانیه‌ای که در توییتر به اشتراک گذاشته شد و در ابتدا در اسلک این شرکت منتشر شد، گفت که کارمندانی که رها شده‌اند بسته‌های سخاوتمندانه انفصال و مزایای دیگر دریافت خواهند کرد.

فینزر گفت که تصمیم برای کاهش اندازه تیم تصمیمی «دشوار» است، اما برای آماده‌سازی کسب‌وکار برای «احتمال بازار نزولی طولانی‌مدت» تصمیمی ضروری است. مدیر عامل شرکت اضافه کرد که کاهش نیروی کار شرکت را در موقعیتی قرار می دهد که تا زمانی که حجم معاملات ثابت بماند، در یک زمستان پنج ساله ارز دیجیتال مقاومت کند.

طبق گزارشی از The Block، تیم OpenSea متشکل از 230 کارمند است که از حدود 290 کارمند قبل از اخراج کمتر است. تعداد دقیق کارکنانی که رها شده اند به طور عمومی فاش نشده است.

حجم معاملات OpenSea در ماه‌های اخیر کاهش شدیدی داشته است. این شرکت در ماه ژوئن، بر اساس تجزیه و تحلیل Dune، 695 میلیون دلار در کل حجم معاملات در اتریوم را تسهیل کرد. برای نشان دادن این رقم، کل حجم معاملات اتریوم در ژانویه به 4.86 میلیارد دلار رسید که بهترین ماه OpenSea تا به امروز است.

فروش NFT در Polygon شاهد کاهش درصدی مشابه با اتریوم بود. حجم معاملات Polygon NFT ژوئن 8.9 میلیون دلار بود که از 79 میلیون دلار فقط 5 ماه قبل کاهش داشت.

در بیانیه‌ای به تیم OpenSea، فینزر گفت که رکود کریپتو نشان‌دهنده یک «فرصت بزرگ» برای «انفجار در نوآوری و ابزار در سراسر NFT‌ها» است. مديرعامل سخنان خود را با اين تفكر خاتمه داد:

زمانی که اقتصاد جهانی نامشخص است، مأموریت ما برای ایجاد پایه‌ای برای اقتصادهای جدید و همتا به همتا بیش از هر زمان دیگری ضروری و مهم است. زمستان زمان ما برای ساختن است.»


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا