ارزهای دیجیتال

Oleksandr Usyk قبل از مسابقه آینده خود با آنتونی جاشوا با صرافی رمزنگاری QMALL شریک می شود

در چند سال گذشته، ارزهای رمزنگاری شده به طور فزاینده ای با دنیای ورزش مرتبط شده اند، به عنوان مثال اخیر تغییر نام Staples Center به Crypto.com Arena و Crypto.com به عنوان حامی رسمی FIFA World امسال معرفی شد. جام حذفی در قطر

بسیاری از مشاهیر برجسته ورزشی مانند فلوید می ودر همچنین قبلاً حمایت خود را از صنعت کریپتو و بلاک چین ابراز کرده‌اند و قهرمان بوکس Oleksandr Usyk اکنون با شراکت با صرافی کریپتو QMALL به این لیست ملحق شده است.

QMALL چیست؟

QMALL یک صرافی ارز دیجیتال است که از نظر قانونی مجاز به فعالیت در اروپا است زیرا در آنجا مجوز دارد. تا به امروز، این صرافی بیش از 300000 معامله‌گر اروپایی را جذب کرده است و در سپتامبر سال جاری، این صرافی چندین لان‌پد برای پروژه‌های جدید ارز دیجیتال اروپایی راه‌اندازی خواهد کرد. کاربران QMALL همچنین می‌توانند در انواع پروژه‌های جدید سرمایه‌گذاری کنند، البته فقط از طریق توکن صرافی. این توکن همچنین انواع مختلفی از مزایای اضافی را برای دارندگان ارائه می دهد و تأثیر مستقیمی بر رشد نیز دارد.

مانند بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال، QMALL مایل است شراکت‌های استراتژیک کلیدی ایجاد کند تا هم به صنعت کریپتو کمک کند که توجه جریان اصلی بیشتری را به خود جلب کند و هم به بازار اروپا کمک کند پس از همه‌گیری COVID-19 و درگیری روسیه و اوکراین که هنوز ادامه دارد، بهبود یابد. برای این منظور، صرافی با اولکساندر اوسیک، بوکسور حرفه ای اوکراینی که قرار است در 20 آگوست 2022 با آنتونی جاشوا روبرو شود، همکاری کرده است.

برنامه ریزی QMALL برای آینده چیست و تاکنون چه کارهایی انجام داده است؟

اعلامیه QMALL در مورد ایجاد بزرگترین لانچ پد اروپا (QPad) که در دسترس شرکت‌های استارت‌آپ کریپتو از سراسر جهان خواهد بود، لحظه مهمی در تاریخ نسبتا کوتاه بخش ارزهای دیجیتال بود. این پروژه از طریق تلاش های مشترک با سوفیا آنتیپولیس، همتای فرانسوی سیلیکون ولی معرفی خواهد شد.

QMALL همچنین یورو را برای ویژگی ها و خدمات خود به منظور افزایش بیشتر قابلیت های معاملاتی خود برای کاربران در نظر گرفته است. علاوه بر این، نه تنها اولین بانک کریپتو اوکراین در حال حاضر در حال کار است، بلکه QMALL همچنین کارت های رمزنگاری را همراه با صرافی متا کریپتو در جهان در آینده منتشر خواهد کرد.

چرا مشارکت مهم است؟

روسیه در اوایل سال 2022 به اوکراین حمله کرد و درگیری های متعاقب آن تا به امروز ادامه دارد. در این دوران سخت، اوکراین مقدار زیادی کمک های مالی مبتنی بر رمزارز و NFT دریافت کرد که از آن برای تهیه غذا، دارو، آب و سایر مایحتاج استفاده می کرد. نکته کلیدی در اینجا این است که کریپتو در جایی موفق شد که مؤسسات مالی سنتی مانند بانک ها شکست خوردند.

هدف از این همکاری استفاده موفقیت آمیز از قدرت مشترک بین QMALL و Oleksandr برای حمایت از اوکراین و برجسته کردن یکپارچگی مارک ها برای بینندگان در سراسر جهان است. به هر حال، اوکراین باید اقتصاد خود را تقویت کند و اطمینان حاصل کند که پس از پایان جنگ با روسیه، ظاهری از امنیت و رفاه مالی وجود خواهد داشت. برای این منظور، Oleksandr Usyk می‌خواهد سهم خود را برای کشورش انجام دهد و بنابراین در مسابقه آینده خود از کالای رسمی QMALL استفاده خواهد کرد تا شراکت جدید را ترویج کند.

حتماً وب‌سایت رسمی QMALL را بررسی کنید و از آخرین به‌روزرسانی‌ها به‌روز باشید توییتر، لینکدین و کانال تلگرام.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا