ارزهای دیجیتال

NFT های CryptoDickbutts نزدیک به 700٪ در حجم فروش روزانه برپا می شوند

قیمت کف CryptoDickButts (CDB) با حمایت گسترده اینفلوئنسرهای محبوب به شدت افزایش یافته است. CDB روز یکشنبه افزایش یافت و از دیگر کلکسیون های معروف NFT با حجم قابل توجهی پیشی گرفت.

CDB توانست در رتبه ششم بیشترین حجم معاملات روزانه برای NFTها در OpenSea قرار گیرد. در زمان نگارش این مقاله، CryptoDickbutts با 690٪ یا تقریباً 290 ETH معادل حدود 495000 دلار افزایش یافته است و از پروژه های پیشرو NFT مانند Art Blocks، Cool Cats و Goblintown پیشی گرفته است.

حجم معاملات CDB در هفت روز گذشته به میزان قابل توجهی بیش از 135 درصد افزایش یافته است.

The CryptoDickbutts زاییده فکر هنرمند مشهور کتاب های مصور KCGreen است. Dickbutts که در سال 2006 ایجاد شد، در اینترنت به عنوان یک الگوی رفتاری به اشتراک گذاشته شده در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی بسیار محبوب شده است.

CryptoDickbutts به دنبال سرمایه گذاری 3.8 ETH Farokh در CDB افزایش می یابد

Dickbutts مجموعه ای از بیش از 161 NFT است که از این پس به عنوان OG Collection در مارس 2021 معرفی شد. سپس سری 3 متشکل از بیش از 5200 NFT در آگوست 2021 راه اندازی شد.

مجموعه CryptoDickbutts NFT همه را شگفت زده کرد زیرا حجم فروش آن در هفته گذشته پس از اعلام فاروخ، مجری رادیو فرش در مورد ورود 3.8 ETH یا معادل تقریباً 12000 دلار به CDB افزایش یافت.

CryptoDickbutt بسیار ارزان نیست زیرا مقرون‌به‌صرفه‌ترین مجموعه CDB NFT که می‌توانید در سری 3 پیدا کنید، با قیمتی در حدود 3 ETH یا تقریباً 5100 دلار در زمان چاپ به فروش می‌رسد، که یک شبه بیش از 31 درصد افزایش یافته است. این به طور قابل توجهی بالاترین میزانی است که CDB تاکنون به آن رسیده است که در ماه قبل 163 درصد افزایش داشته است.

پمپ قیمت CDB توسط پشتیبانی عظیم اینفلوئنسر راه اندازی شد

از نظر قیمت طبقه NFT، CDB هنوز راه درازی در پیش دارد زیرا در حال حاضر در جایگاه سی و چهارم قرار دارد، اما با افزایش قیمت CryptoDickbutt، علاقه و تقاضای سرمایه گذاران احیا شده است.

فرهنگ میم قطعاً در حال حاضر در قوی‌ترین نقطه خود است، مخصوصاً برای CDB. در حالی که به نظر می رسد دیگر پروژه های NFT از محبوبیت خود کاسته شده است، CryptoDickbutts قوی تر از همیشه ظاهر شده است.

این پروژه NFT تحت DAO CryptoDickbutt است که شامل شخصیت های محبوبی مانند ProbCause، Blondish و Steve Aoki می شود.

پمپ قیمت برای CryptoDickbutts غافلگیر کننده است، اما به نوعی Meltem Demirors، مدیر ارشد استراتژی Coinshares، ممکن است با آن ارتباط داشته باشد. اخیراً، دمیروس این به اصطلاح فضاهای اضطراری توییتر را در روز یکشنبه راه اندازی کرد.

ظاهراً، دمیرورز خاطرنشان کرد: «جامعه دیک‌بات همیشه در مورد یک چیز و فقط یک چیز بوده است، و این حقیقت جهانی یک D برابر با یک B است… من همچنین فکر می‌کنم که اظهار نظر در مورد قیمت‌ها از هدف کلی در اینجا شکست می‌خورد. Dickbutts در مورد سرمایه گذاری نیست. دیک‌باتس یک فرهنگ است.»

CDB به عنوان یک شوخی شروع شد اما اکنون توسط جامعه NFT جدی گرفته شده است. CDB توانست با Silver Jets و Naughty America شراکت و همکاری کند.

Crypto total market cap at $1.11 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Blockhead, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا