ارزهای دیجیتال

Netflix و Spotify برای یک عمر: Revuto اشتراک های مورد علاقه شما را به عنوان NFT می آورد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Netflix و Spotify برای یک عمر: Revuto اشتراک های مورد علاقه شما را به عنوان NFT می آورد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3
  • Revuto، یک استارت‌آپ کروات، با ترکیب مدل‌های کسب‌وکار فین‌تک و کریپتو، صنعت اشتراک جهانی را متحول می‌کند.
  • Revuto قبلاً یک برنامه محبوب دارد که به کاربران امکان می دهد هر مشکل مربوط به اشتراک را در یک مکان مدیریت کنند
  • Revuto یک Revulution NFT جدید و منحصر به فرد را معرفی می کند که به کاربران امکان اشتراک مادام العمر در Netflix و Spotify را می دهد.
  • Revulution NFTs علاوه بر اینکه به هر کسی اجازه می‌دهد برای هر سرویسی در جهان برای هر دوره زمانی مشترک شود، یک بازار اشتراک ثانویه را باز می‌کند که در آن کاربران می‌توانند اشتراک‌های بلااستفاده را در قالب NFT ارسال یا بفروشند.

Revuto، استارت آپ کرواتی که سخت تلاش می کند تا اقتصاد اشتراک را متحول کند، اعلامیه جالبی داده است. سال گذشته، این شرکت به موفقیت دست یافت و برای استفاده از خدمات رمزنگاری و DeFi برای کمک به کاربران برای مدیریت بهتر اشتراک‌های خود محبوب شد.

اکنون، چند هفته پس از اعلام بازاری برای NFT ها با همکاری Cardahub، Revotu اعلام کرده است که تعداد محدودی Revulution NFT را به فروش خواهد رساند که به کاربران امکان اشتراک مادام العمر/دسترسی به سرویس های پخش برتر Netflix و Spotify را می دهد.

Revuto – یک استارتاپ جاه طلب و نوآور

Revuto با هدف اصلی تغییر صنعت اشتراک راه اندازی شد. این استارت آپ کروات در سال 2021 10 میلیون دلار جمع آوری کرد و ماموریتی را آغاز کرد تا کاربران را قادر سازد تا کنترل نهایی بر اشتراک خود داشته باشند.

Revuto با توسعه یک برنامه همه جانبه شروع به کار کرد که به کاربران امکان می دهد تمام اشتراک های خود را در یک مکان مدیریت کنند. آنها می توانند به طور معمول هزینه اشتراک را بپردازند، برای اشتراک با رمزارز پرداخت کنند، اشتراک را متوقف کنند، وجوه قرض کنند تا هزینه اشتراک را بپردازند، محافظت ایمن در برابر آزمایش های رایگان داشته باشند، و حتی اشتراک هر سرویسی را به راحتی لغو کنند. این برنامه واقعا ارزش واقعی را ارائه می دهد.

Revuto روی موفقیت های خود استراحت نمی کند. پس از دریافت حدود 3 میلیون ثبت نام اولیه برای برنامه خود، این شرکت چندین حرکت برای تقویت اکوسیستم خود انجام داده است. یکی از اقدامات اخیر و هیجان انگیز، معرفی NFT های منحصر به فرد است که به عنوان اشتراک عمل می کنند. Revulution NFT ها، همانطور که نامیده می شوند، آنچه را که برای تغییر صنعت اشتراک، به ویژه به نفع مصرف کنندگان (کاربران فعلی و بالقوه Revuto) لازم است، دارند.

Revolution NFTs – آنچه آنها ارائه می دهند

بهتر است این بخش را با بیان اینکه Revuto در گذشته انواع مختلفی از NFT ها را معرفی کرده بود شروع کنید. در حالی که برخی از آنها به سرمایه گذاران برای ارجاع ها پاداش می دادند، برخی دیگر NFT های متمرکز بر ابزار برای تقویت سهام بودند. گروه دیگری از NFTها برای حمایت از پروژه های کاردانو قبل از ICO بودند. Revulution NFTها جدیدترین گروه NFTها هستند و عملکردهای آنها شگفت انگیز است.

Revulution NFT ها برای اینکه کاربران بتوانند برای هر دوره زمانی مشترک هر سرویسی در جهان شوند و همچنین از اشتراک های استفاده نشده کسب درآمد کنند، معرفی شدند. مفهوم این است که کاربران می توانند با خرید NFT برای خدمات تا یک سال مشترک شوند. آنها همچنین می توانند اشتراک های استفاده نشده را ارسال یا بفروشند.

ودران ووکمن، مدیر عامل و بنیانگذار Revuto، در مورد NFT های جدید گفت:

«بر اساس بازخوردی که از 350000 کاربر فعال و تأیید شده دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم دقیقاً همان چیزی را که آنها خواسته اند به جامعه ارائه دهیم – راه حلی که هزینه اشتراک ثابتی را تضمین می کند، که آنها می توانند به راحتی با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارند. و راه مستقیم علاوه بر این، در صورت عدم استفاده از این سرویس، کاربران می توانند به سادگی پول خود را پس بگیرند یا حتی از فروش NFT سود ببرند. ما می‌خواهیم همه را قادر به مدیریت مؤثر اشتراک‌های خود کنیم و در نهایت، بازار اشتراک دیجیتال را عادلانه‌تر و عادلانه‌تر کنیم.»

بر اساس آنچه که ارائه می دهند، Revulution NFT ها می توانند مهم ترین قطعه اکوسیستم Revuto باشند. این امکان وجود دارد که تیم مبتکر بتواند چیز بهتری ارائه دهد، اما ارزش ذاتی Revulution NFT ها شگفت انگیز است.

NFT های Revulution محدود برای ارائه اشتراک مادام العمر Netflix و Spotify

در چیزی که می‌توان آن را بزرگ‌ترین خبر برای صنعت اشتراک نامید، Revuto اعلام کرد که فروش نسخه محدودی از Revulution NFTs را آغاز خواهد کرد که اشتراک دیجیتال مادام‌العمر را به خدمات Netflix و Spotify ارائه می‌کند. فروش به طور رسمی در 11 جولای 2022 در ساعت 12 بعد از ظهر CET در وب سایت Revuto آغاز می شود.

چگونه آنها کار خواهند کرد

در مجموع 10000 کاربر علاقه مند می توانند NFT های محدود انقلابی را برای اشتراک های Netflix و Spotify خریداری کنند. پس از خرید، Revuto با همکاری Railsr، کارت نقدی دیجیتالی را در اختیار خریدار قرار می‌دهد که می‌تواند از آن برای پرداخت هزینه اشتراک Netflix و Spotify استفاده کند. Railsr که قبلاً Railsband نامیده می شد، یک موسسه بانکی درجه یک است که خدمات خود را به چندین پروژه از جمله Crypto.com ارائه می دهد.

کارت نقدی دیجیتالی که به کاربران داده می شود منحصراً توسط آنها برای پرداخت هزینه اشتراک Netflix و Spotify استفاده می شود. همانطور که قبلا اشاره شد، Revulution NFTs یک بازار اشتراک دیجیتال ثانویه جدید باز خواهد کرد زیرا کاربران می توانند NFT های خود را در صرافی های رمزنگاری بفروشند. هر زمان که کاربر NFT خود را بفروشد، Revuto کارت نقدی دیجیتال (مجازی) خود را غیرفعال می کند و یک کارت نقدی دیجیتال جدید برای مالک جدید ایجاد می کند.

جوسیپا ماجیچ، بنیانگذار Revuto، در مورد تحولات اخیر و آنچه در آینده در انتظار آن است، گفت:

Revulution NFT ما برای Netflix یا Spotify تازه شروع است و همچنین مقدمه‌ای برای NFT‌های اشتراکی است که مردم می‌توانند از آن برای پرداخت هر اشتراکی در جهان برای مدت زمانی که بخواهند استفاده کنند. همچنین، با استفاده از این نوآوری خاص، کاربران در هنگام انتخاب اشتراک خود از تخفیف برخوردار خواهند شد، همراه با امکان هدیه دادن یا فروش آنها به سایر کاربران. با چنین رویکرد منحصر به فردی، Revuto چیزی کاملاً جدید را به دنیای اشتراک ها معرفی می کند، چیزی که ایجاد یک بازار کاملاً جدید از اشتراک های پیش پرداخت استفاده نشده را امکان پذیر می کند. من بی نهایت به تیم پشت این پروژه افتخار می کنم و همه ما مشتاقانه منتظر همه چیزهایی هستیم که در آینده در راه است. ما مطمئن هستیم که بازار و پایگاه کاربران موجود بار دیگر نسبت به کاری که ما انجام داده‌ایم واکنش مثبت نشان خواهند داد.»

Revuto همچنین قصد دارد در آینده یک کارت نقدی فیزیکی ارائه دهد. کارت‌های نقد مجازی که به 10000 خریدار اولیه Revulution NFT ارائه می‌شوند، زمانی که در دسترس قرار گیرند، به کارت‌های نقدی فیزیکی Revuto دسترسی اولیه خواهند داشت.

کلمات پایانی

همانطور که قبلا ذکر شد، نسخه محدود Revulution NFTs منحصر به فرد در تاریخ 11 جولای در وب سایت Revuto در دسترس خواهد بود. اطلاعات فعلی نشان می دهد که آنها تنها با قیمت 349 دلار به فروش خواهند رسید. کاربران می‌توانند هزینه آن‌ها را با رمزنگاری و همچنین با کارت‌های اعتباری یا نقدی پرداخت کنند.

برای به روز ماندن از اخبار Revuto می توانید آنها را در تلگرام دنبال کنید. توییتر، دیسکورد و فیس بوک.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا