ارزهای دیجیتال

NEAR Rebound مشاهده می شود که در 24 ساعت گذشته 7٪ افزایش یافته است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

NEAR، توکن بومی پروتکل بلاک چین اثبات سهام عمومی (PoS)، بیش از 50 درصد از بالاترین قیمت ماهانه فعلی خود یعنی 3.42 دلار را که در 6 نوامبر به دست آورده بود، کاهش داد.

به نظر می رسید این موضوع تکراری برای دارایی دیجیتال است که در اواسط ماه، ریزش 53 درصد از ارزش 20 آگوست آن.

با توجه به اینکه بسیاری از آلت‌کوین‌ها از تأثیرات طولانی زمستان کریپتو که با فروپاشی ناگهانی FTX تشدید شد، در امان نبودند، تعجب‌آور نیست.

اگرچه هنوز راه هایی در پیش دارد، اما به نظر می رسد NEAR به آرامی به مسیر خود باز می گردد و با افزایش تقریباً 8 درصدی در 24 ساعت گذشته به قیمت 1.60 دلار معامله می شود. کوینگککو.

با توجه به شرایط فعلی بازار، تخفیف بالایی که دارایی دیجیتال در حال حاضر ارائه می دهد (قیمت آن 55٪ از بالاترین قیمت ماهانه خود کاهش یافته است) برای سرمایه گذارانی که به دنبال نقطه ورود مناسب هستند بسیار فریبنده است.

نزدیک به شرکای بلاک چین با پلتفرم رتبه بندی مشهور

اخیراً نزدیک پروتکل اعلام کرد شراکت تازه‌اش با ESG Dao، یک پروتکل رتبه‌بندی که تأثیر واقعی شرکت‌ها، مردم و جوامع را اندازه‌گیری می‌کند.

اگرچه جزئیات بیشتری در حال حاضر در دسترس نیست، گفته می شود که پیوند بین دو سازمان بر توسعه یک سیستم رتبه بندی بهبود یافته ESG متمرکز است.

به نوبه خود، شبکه بلاک چین در حال بررسی این موضوع است توسعه به عنوان مدرکی بر حرکت موفقیت آمیز آن به سمت دستور کار پایداری خود و قطعاً اکوسیستم رو به رشد خود را که هدف آن رونق در کاربردهای دنیای واقعی است، برجسته خواهد کرد.

این خبر ممکن است برای تحریک یک حرکت صعودی در قیمت NEAR کافی باشد، اما نتوانست تعداد فعالیت های توسعه شبکه را بالا ببرد، همچنان در پایین ترین سطح ماهانه ثبت شده تا کنون.

این نشانه خوبی برای دارایی کریپتو و بلاک چین نیست، زیرا فعالیت کم توسعه معمولاً منجر به کاهش اعتماد سرمایه‌گذاران می‌شود.

در چند روز آینده چه چیزی از NEAR انتظار می رود

بر اساس پیش بینی Coincodex، توکن NEAR قیمت معاملات لحظه ای فعلی خود را اندکی افزایش می دهد زیرا پیش بینی می شود در 5 دسامبر به 1.62 دلار برسد.

در همین حال، در 31 دسامبر، درست قبل از پایان سال، دارایی کریپتو با ارزش قابل توجهی کمتر از 1.05 دلار معامله می شود.

یکی از موارد مهمی که در حال حاضر باید در نظر گرفت این است که NEAR در محدوده پایین ترین حد تاریخی خود قرار دارد که نشان می دهد ممکن است در روزهای آینده احتمال بازگشت وجود داشته باشد.

با این حال، از آنجایی که برخی از معیارهای آن به سمت یک حرکت نزولی اشاره می‌کنند، به سرمایه‌گذاران اکیداً توصیه می‌شود که مراقب توسعه بلاک چین دارایی باشند، زیرا می‌تواند عاملی جدایی‌ناپذیر برای وقوع روند صعودی باشد.

NEAR total market cap at $1.39 billion on the daily chart | Featured image from BingX Blog, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا