ارزهای دیجیتال

Near Protocol 3 دلار از دست می دهد زیرا دارندگان از قیمت عرق می کنند، آیا آخرین ترفند وجود دارد؟

  • قیمت NEAR در تلاش است تا بالاتر از مقاومت کلیدی باقی بماند زیرا روند قیمت در کاهش قیمت گوه می تواند روند نزولی را بشکند.
  • NEAR با چسبیدن قیمت به مقاومت در تلاش برای بازپس گیری منطقه به مبارزه ادامه می دهد.
  • قیمت NEAR به حرکت روند نزولی قیمت در یک گوه نزولی ادامه می‌دهد، زیرا قیمت می‌تواند در بازه زمانی روزانه یک شگفتی را به زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) برساند.

چند هفته است که قیمت Near Protocol (NEAR) طوری به نظر می رسد که گویی قیمت در برابر تتر (USDT) افزایش یافته است، زیرا قیمت در یک حرکت محدود شده با حجم کم یا بدون افزایش قیمت باقی مانده است. با وجود بلاتکلیفی که در هفته‌های اخیر بر بازار ارزهای دیجیتال حاکم شده است، زیرا قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های رمزنگاری مانند اتریوم (ETH) با کاهش جزئی در حرکت قیمت خود مواجه شده‌اند، قیمت NEAR کم یا اصلاً نشان داده نشده است. نوسانات در حرکت قیمت آن به عنوان بسیاری از این نگرانند که NEAR بتواند حمایت کلیدی خود را با قیمت 3 دلار پس بگیرد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت نزدیک به پروتکل (NEAR) در نمودار هفتگی.

بازار نزولی برای اکثر پروژه‌ها خوب و مطلوب نبوده است، زیرا این دوران سختی بوده است زیرا اکثر پروژه‌ها بیش از 50 درصد کاهش قیمت داشته‌اند و اکثر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را از نگهداری این دارایی‌ها منصرف کرده‌اند.

علی‌رغم حمایت عظیم از مشارکت‌های بزرگ و جامعه بزرگی که به ساخت و رشد خود ادامه داده است، قیمت NEAR همه این پیشرفت بزرگ را منعکس نکرده است.

در اوایل سال شاهد اقدامات قیمتی عالی از پروتکل NEAR بودیم زیرا قیمت از حداقل 3 دلار به بالاترین حد 19 دلار افزایش یافت، اما قیمت نتوانست به اوج خود برسد زیرا بسیاری انتظار داشتند که قیمت نزدیک به بالاترین حد خود برسد. .

پس از افزایش قیمت نزدیک به 19 دلار، قیمت با مقاومت در برابر رالی بالاتر مواجه شد زیرا قیمت از محدوده حداکثر خود به پایین ترین سطح هفتگی 2.9 دلار کاهش یافت.

قیمت NEAR برای خروج از این روند نزولی از این منطقه 2.9 دلاری به بالای 6 دلار جهش کرد، اما قیمت شکست خورد و برای مدتی روند نزولی را حفظ کرد.

مقاومت هفتگی برای قیمت NEAR – 3.7 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت NEAR – 2 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت NEAR در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه نزدیک | منبع: NEARUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت NEAR همچنان به مبارزه ادامه داد زیرا روند قیمت در یک گوه نزولی در یک حرکت محدود به محدوده حرکت می‌کند.

اگرچه قیمت NEAR حمایت اصلی خود را در 3 دلار از دست داده است، این منطقه نقطه کلیدی برای جهش قیمت NEAR در تلاش برای صعود بوده است. Haven این منطقه را از دست داده است و قیمت NEAR همچنان در یک گوه نزولی با شکست احتمالی معامله می کند.

اگر قیمت NEAR از حد معمول خارج شود، می‌توانیم شاهد حمایت کلیدی بازیابی قیمت باشیم، اما اگر قیمت شکست خورد، می‌توانیم قیمت ۲ دلار را دوباره آزمایش کنیم.

مقاومت روزانه برای قیمت نزدیک – 3.7 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت NEAR – 2.5-2 دلار.

Featured Image From themarketperiodical, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا