ارزهای دیجیتال

Nas Academy با Invisible College برای راه اندازی Crypto Academy برای Web3 – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency همکاری می کند.

Nas Academy با Invisible College برای راه اندازی Crypto Academy برای Web3 - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency همکاری می کند. 3

آکادمی Nas که مهمترین سازنده پلتفرم فناوری است، وارد همکاری جدیدی با شرکت Invisible شده است.

طبق بیانیه‌ای که برای اعلام آغاز آن منتشر شد، این همکاری باعث می‌شود که هر دو طرف با یکدیگر همکاری کنند تا اولین بسته دوره‌های جهان را راه‌اندازی کنند که می‌تواند با مجموعه NFT باز شود.

این مشارکت که قرار است به طور رسمی در سپتامبر آغاز شود، اعضای کالج نامرئی را قادر می‌سازد تا به دوره‌هایی به ارزش هزاران دلار آمریکا دسترسی داشته باشند.

موضوعات تحت پوشش دوره ها از سرمایه گذاری NFT و ایجاد انجمن گرفته تا ویرایش ویدئو و اصول Crypt o می باشد.

نصیر یاسین، مدیر اجرایی آکادمی ناس، در مورد این توسعه، خاطرنشان کرد که اهمیت مشارکت و دوره‌ها بر نفوذ روزافزون Web3 به عنوان چیزی بیش از یک موضوع قانع‌کننده برای دوره‌ها تأکید می‌کند.

او گفت: «ما بر این باوریم که NFTها می‌توانند روشی را که دانش‌آموزان از آموزش آنلاین استفاده می‌کنند دوباره ابداع کنند و به مردم اجازه دهند تا بخشی از اینترنت را داشته باشند.

او خاطرنشان کرد که این پتانسیل منحصر به فرد توضیح می دهد که چرا آنها با یک جامعه رویایی در قالب کالج نامرئی شریک شدند.

او افزود: “ما هیجان زده هستیم که با هم برای کمک به آموزش و آوردن موج بعدی کاربران به وب 3 ایجاد کنیم.”

جدای از ارائه این دوره ها، این مشارکت مستلزم این است که هر دو شرکت با یکدیگر همکاری کنند تا مربیان برجسته web3 را برای آموزش دوره ها بر روی پلت فرم، با هدف تبدیل شدن به بزرگترین کتابخانه یادگیری وب 3 در اینترنت، همراهی کنند.

به گفته نیک دی ولد، یکی از بنیانگذاران کالج نامرئی، این همکاری در زمانی انجام می شود که

بحث های زیادی در مورد موارد استفاده از web3 وجود دارد.

“آنگونه که ما آن را می بینیم، ترکیب کاتالوگ دوره های با کیفیت بالا با مجموعه NFT روشی اساساً جدید برای توانمندسازی دانش آموزان برای داشتن تحصیلات خود است. و هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم آن را بدون فناوری web3 انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد که انتخاب آکادمی ناس با تمایل آنها به یک شریک آینده نگر است که مایل به نوآوری با آنها است.

او افزود: “تیم آکادمی ناس فقط از آن دسته رویاپردازان دیوانه ای هستند که می توانند به ما کمک کنند دید خود را گسترش دهیم و آن را به واقعیت تبدیل کنیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا