ارزهای دیجیتال

MoonXBT پس از به رسمیت شناختن مقررات قانونی، طرح عظیمی را برای کامبوج منتشر کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سنگاپور / 19 اکتبر / در 11 اکتبر، MoonXBT، صرافی تجارت اجتماعی ارزهای دیجیتال، یک تفاهم نامه با رگولاتور اوراق بهادار و بورس کامبوج (SERC) در پایتخت کامبوج امضا کرد. مدیر ارشد SERC، Sou Socheat و معاون بخش در کمیسیون بورس و اوراق بهادار کامبوج، Pich Rithy به همراه نماینده MoonXBT روی صحنه بودند تا شکل‌گیری این همکاری را جشن بگیرند.

MoonXBT پس از به رسمیت شناختن مقررات قانونی، طرح عظیمی را برای کامبوج منتشر کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

این نشان‌دهنده کسب بالاترین سطح شناسایی توسط MoonXBT از سوی نیروی نظارتی مبادله و امنیت دولت کامبوج است که ارزش آن حتی بیشتر از ثبت مجوزها در کشورها یا مناطق خاصی است، به عنوان مثال MSB در ایالات متحده و کانادا. امضای تفاهم نامه نه تنها نشان دهنده انطباق MoonXBT با مقررات محلی کامبوج است، بلکه پایه ای را برای MoonXBT برای فعالیت در کشور به عنوان یک شریک استراتژیک برای دولت مرکزی ایجاد می کند.

MoonXBT دومین صرافی است که پس از Binance با SERC تفاهم نامه امضا کرده است. با این حال، MoonXBT تا به امروز، اولین و تنها صرافی رمزنگاری است که برای ارائه در مورد پذیرش کریپتو و دارایی های دیجیتال در کنفرانسی پر از شرکت کنندگان رسمی دولتی دعوت شده است.

در همان مراسم، SERC همچنین یک تفاهم نامه با موسسه توسعه چین، CDI، یک اندیشکده سطح بالا مستقر در شنژن امضا کرد که راه حل های سیاستی را از طریق تحقیق و بحث برای کمک به پیشبرد اصلاحات و گشایش در چین توسعه می دهد. این واقعیت که MoonXBT به عنوان یک شریک مبادلات ارزهای دیجیتال به همراه یک اندیشکده چینی برتر انتخاب شده است، گواهی بر مشروعیت، امنیت و حرفه ای بودن آن است.

در آینده، MoonXBT با تجربه ای که در صنعت کریپتو و در بازار منطقه ای انباشته کرده است، پیشرفت های عظیمی را در کامبوج مطابق با تحولات نظارتی کامبوج انجام داده است.

در سطح کلان، MoonXBT مشاوره در مورد استراتژی و امنیت دارایی های دیجیتال به SERC ارائه می دهد. همچنین به SERC در توسعه، پذیرش و اجرای چارچوب نظارتی، قوانین و محصول محصولات مالی نوآورانه از جمله دارایی های دیجیتال کمک خواهد کرد.

MoonXBT در عرض 3 سال قصد دارد یک پلت فرم مالی نوآورانه با بهترین نرخ ها و بیشترین کارمزد تراکنش های ذینفع را برای بازار کامبوج ایجاد کند. همچنین به ترویج پذیرش کریپتو از طریق کانال های آنلاین و آفلاین در کامبوج کمک می کند.

MoonXBT همچنین از قدرت تحقیق و توسعه قوی خود برای توسعه برنامه شناسایی هویت برای شهروندان کامبوج استفاده خواهد کرد تا بتوانند از آن به عنوان دروازه ای برای دسترسی به وب سایت های دولتی به طور گسترده استفاده کنند. علاوه بر این، MoonXBT همچنین فرصت های شغلی را فراهم می کند و به استخر استعداد دارایی های دیجیتال در کامبوج تزریق می کند.

علاوه بر این، با کامبوج به عنوان سنگ پایه، MoonXBT کار انطباق خود را در کل منطقه آسیای جنوب شرقی و بیشتر در سراسر جهان تسریع خواهد کرد. همکاری با SERC، MoonXBT را به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال قابل اعتماد، قابل اعتماد و ایمن توجیه می کند که باعث می شود MoonXBT برای دریافت تاییدیه نظارتی در جاهای دیگر راحت تر شود.

در همین حال، MoonXBT همچنین کامبوج را به عنوان مرکز برای انجام نوآوری ها انتخاب خواهد کرد و به زودی نوآوری های موفق در منطقه را تکرار خواهد کرد. اندرسون، مدیر کشوری MoonXBT از اندونزی، می‌گوید: «این موضوع زمان خواهد بود که MoonXBT رشد دارایی‌های دیجیتال در عصر web3.0 در کامبوج و منطقه جنوب شرقی آسیا را رهبری کند.

تماس رسانه ای: [email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا