ارزهای دیجیتال

MoonXBT با وجود اینکه دائماً توسط SERC حسابرسی می شود، اثبات افشای ذخایر را آماده می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

MoonXBT با وجود اینکه دائماً توسط SERC حسابرسی می شود، اثبات افشای ذخایر را آماده می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

MoonXBT، صرافی تجارت اجتماعی ارز دیجیتال، در تلاش برای افزایش اعتماد کاربران به همراه صنعت، در حال آماده شدن برای نشان دادن اثبات ذخایر در چند هفته آینده است.

جک، مدیرعامل MoonXBT می‌گوید: «امنیت و اعتماد کاربران دو سنگ بنای صنعت کریپتو هستند. به گفته جک، MoonXBT توسط رگولاتور اوراق بهادار و مبادلات کامبوج (SERC) تنظیم می‌شود، به این معنی که ذخایر کافی برای برآورده کردن الزامات SERC و انجام برداشت‌های مشتری در هر زمان و به هر مقدار را دارد.

با این حال، همگام سازی با صنعت برای بازسازی مشترک اعتماد کاربران مهم است. “به نظر می رسد که به یک اجماع برای مبادلات متمرکز برای پرده برداری از سند اثبات ذخایر Merkle Tree تبدیل شده است. اگر این چیزی است که باید انجام شود، ما آن را در اسرع وقت انجام خواهیم داد.

اثبات ذخایر، به ویژه اثبات ذخیره درخت مرکل، به عنوان راهی برای نمایش ایمنی و شفافیت دارایی ها برای جلوگیری از ترس واگیردار کاربران پس از وقوع بحران نقدینگی در FTX، دومین صرافی متمرکز ارز دیجیتال، پدیدار شده است.

نمایش اثبات ذخایر ابتدا توسط بایننس انجام شد که قبلاً موجودی کیف پول خود را به اشتراک گذاشته است و می‌گوید که قصد دارد «در چند هفته آینده» یک عکس فوری برای اثبات ذخایر ارائه کند. صرافی های دیگر مانند Gate.io، KuCoin، Poloniex، Bitget، Huobi، OKX، Deribit و بای بیت دنبال کرده اند.

MoonXBT در حین آماده سازی اثبات افشای ذخایر، مجموعاً 500000 USDT صندوق ویژه برای معامله گران متاثر از حادثه FTX از جمله عوامل، KOL، کاربران و غیره منتشر کرده است. کسانی که متحمل ضرر بیش از مقدار معینی در FTX شده اند می توانند دریافت کنند. صندوق کمک MoonXBT هر ماه برای شش ماه متوالی.

MoonXBT همیشه در ایمنی دارایی ها سخنگو بوده و همیشه منافع کاربران را در اولویت قرار داده است. MoonXBT به عنوان شریک مستقیم دولت کامبوج توسط شعبه اجرایی عالی مالی به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است. MoonXBT استاندارد SERC در مورد ذخیره ذخیره و الزامات مدیریت ریسک را برای رسیدگی به برداشت های اضطراری یا حتی بحران نقدینگی برآورده کرده است.

علاوه بر این، MoonXBT با شرکت امنیتی پیشرو در صنعت کریپتو Fireblocks به عنوان متولی دارایی خود کار کرده است. Fireblocks نه تنها راه حلی فناورانه برای تأمین امنیت در سطح بانک برای کلیدهای خصوصی کاربران ارائه می دهد، بلکه بر انتقال دارایی های MoonXBT نیز نظارت دارد. این پلتفرم هرگز هیچ گونه انتقال “تصادفی اشتباه” به سایر حساب های شرکتی انجام نداده است، و همچنین از وجوه کاربران به عنوان هر نوع وثیقه برای انجام فعالیت های DeFi استفاده نکرده است.

علاوه بر موارد فوق، از زمان تأسیس، MoonXBT عملیات روانی روزانه را تضمین کرده و هرگز برداشت مشتری را به هر دلیلی متوقف نکرده است.

به گفته جک، صرف نظر از وضعیت اضطراری FTX، MoonXBT همیشه از پروتکل های سختگیرانه برای اطمینان از ایمنی دارایی کاربران پیروی می کند. جک می‌گوید: «اما امیدواریم نشان دادن اثبات ذخایر می‌تواند به کاربران کمک کند تا زودتر اعتماد را جلب کنند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به https://www.moonxbt.com/ مراجعه کنید

MoonXBT را برای به‌روزرسانی‌های بیشتر دنبال کنید:


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا