ارزهای دیجیتال

Monero در حفظ سرعت رو به بالا با فشار مواجه می شود – آیا XMR بر مقاومت غلبه خواهد کرد؟

مونرو دستش پر است و تلاش می کند تا شتاب خود را حفظ کند و به جلو حرکت کند. اما، ابتدا باید بر موانع غلبه کند. مانند سایر توکن ها.

توکن در تلاش است تا با شیب رو به بالا همگام شود. قابل توجه است که قیمت XMR به سختی تلاش می‌کند تا بازیابی شود و با سرعت پیش برود، اما به نظر می‌رسد که XMR کار بسیار خوبی انجام می‌دهد، زیرا در حال حاضر روی سبز است و آن را تقویت می‌کند.

نمودار قیمت روزانه نشان می دهد که قیمت XMR در تلاش است تا به سمت بالا افزایش یابد. مونرو با نزدیک شدن به خط روند بالای کانال، گام های بلندی می برد. برای اینکه XMR دوباره به عقب برگردد یا از مقاومت هدف عبور کند، سکه باید سرعت فعلی خود را از نظر قیمت حفظ کند.

قیمت Monero (XMR) 4.33٪ افزایش یافت

برای اینکه XMR بتواند حلقه ها را با سرعت صعودی شلیک کند و کانال موازی صعودی را بشکند، گاوهای XMR باید حرکت رو به بالا خود را انجام دهند. با این حال، به نظر می رسد خرس ها در حال تلاش برای تضعیف بازار XMR هستند.

با یک بازار ضعیف، بازیابی XMR و سایر ارزهای دیجیتال چالش برانگیز است. سرمایه گذاران XMR باید آن را تا زمانی که گاوها بتوانند مانور دهند و موقعیت فعلی موجود در خط روند بالای کانال موازی صعودی را حفظ کنند، متوقف کنند.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت Monero در حال حاضر با 167.68 دلار معامله می شود یا افزایش 4.33 درصدی را نشان می دهد. همانطور که در معاملات روزانه نشان داده شد، حجم معاملات 6.88 درصد کاهش یافت. در زمان انتشار، خرس‌ها سعی می‌کنند توکن را به سمت خط روند پایین کانال صعودی بکشند.

محور تجمع گاوها برای رالی قیمت XMR

برای اینکه قیمت XMR سریعتر به خط روند بالای کانال نزدیکتر شود، به خریداران بیشتری نیاز دارد. اما، تغییر حجم همچنین نشان می دهد که افزایش انباشت گاوها برای افزایش قیمت XMR بسیار مهم است. برای اینکه XMR بهبود قابل توجهی را در نمودار قیمت روزانه نشان دهد، قیمت XMR باید به خط روند بالایی نزدیک‌تر شود.

نمودار قیمت روزانه برای قیمت XMR شکل گیری یک کانال موازی در حال افزایش را نشان می دهد. علاوه بر این، اندیکاتورهای فنی مونرو روند نزولی توکن را از نظر حرکت نشان می دهد. RSI در 58 همچنین یک حرکت رو به پایین را برای XMR نشان می دهد که نزدیک به یک منطقه خنثی است.

MACD حرکت رو به پایین XMR را نشان می دهد که در زیر خط سیگنال به دنبال یک متقاطع ناموفق حرکت می کند. از این رو، سرمایه گذاران XMR باید در حاشیه برای هرگونه تغییر در نمودار روزانه منتظر بمانند.

XMR total market cap at $3.02 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Market Periodical, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا