ارزهای دیجیتال

MLB All-Star و NY Yankee Pitcher Nestor Cortes در حال انتشار مجموعه شخصی NFT در شبکه ReserveBlock RBX – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

میامی، ایالات متحده، 12 ژوئیه، 2022، Chainwire

درآمدهای شخصی برای بهره مندی از بیمارستان ها در نیویورک و میامی

1657648261 520 MLB All Star و NY Yankee Pitcher Nestor Cortes در حال

MLB All-Star و NY Yankee Pitcher Nestor Cortes، با نام مستعار “Nasty” Nestor، امروز اعلام کرد که مجموعه NFT انحصاری خود را در پروتکل ReserveBlock Foundations RBX Network (reserveblock.io) با بخشی از درآمد شخصی خود به نفع اسلون منتشر خواهد کرد. بیمارستان کترینگ مموریال و بیمارستان کودکان میامی عصر یکشنبه 17 جولای. RBX اولین بلاک چین غیرمتمرکز NFT منبع باز است که عملکرد واقعی نظیر به نظیر را برای استخراج و تجارت NFT با یا بدون نیاز به یک مرجع متمرکز امکان پذیر می کند.

RBX با اکوسیستمی که مجموعه کاملی از ابزارهای زنجیره‌ای را فراهم می‌کند، اصطکاک‌ها و بارهای متداول را با فراهم کردن محیطی برای همه و همه برای مشارکت با ویژگی‌های غیرقابل اعتماد شفاف از طریق یک کیف پول اصلی یا کیف پول وب با اعتبارسنجی در شبکه و/ کاهش می‌دهد. یا نوشتن یک قرارداد هوشمند بدون نیاز به دانستن کد. RBX از یک شبکه آزمایشی عمومی موفق در یکشنبه، 17 ژوئیه به راه‌اندازی نسخه بتا اصلی تبدیل خواهد شد.

نستور کورتس گفت: «به افتخار انتخابم برای اولین بازی ستاره‌های MLB، می‌خواستم مجموعه‌ای از NFT‌های منحصربه‌فرد ایجاد کنم که به من کمک می‌کرد تا داستانم را بیان کنم و مستقیماً با طرفداران ارتباط برقرار کنم. من در چند سال گذشته به NFT ها علاقه زیادی داشتم اما به دنبال شبکه ای بودم که بتوانم به راحتی از آن استفاده کنم و همچنین به طرفدارانم اجازه بدهم به راحتی مستقیماً با من تعامل داشته باشند. وقتی RBX را از طریق یکی از دوستانم کشف کردم و خودم شروع به آزمایش آن کردم، می‌دانستم که بالاخره دقیقاً آنچه را که برای ایجاد مجموعه NFT شخصی خود نیاز داشتم، پیدا کردم. این یک لحظه فوق العاده جالب برای من است.»

کورتس همچنین بیان کرده است که شش کارت کلکسیونی دیجیتالی بسیار ویژه One of One را منتشر می کند که هر کدام با یک آیتم پوشیده شده در بازی امضا شده، عکاسی اصلی و برخی با تجربه های ویژه در بازی خانگی به طور انحصاری در هر NFT ارائه می شود. هر مجموعه NFT دارای طرح‌های شخصی نستور است و با همکاری مایک فاگ، هنرمند دیجیتال مجموعه‌های Astro Kongs، Space Hoops، Cyber ​​Souls، و Astro League، و همچنین خالق دیجیتال و دوست Juan Garcia ایجاد شده است. پس از انتشار در یکشنبه عصر 17 ژوئیه، طرفداران می توانند به سادگی از لینک مستقیم ارائه شده توسط Nestor به حراج کیف پول شخصی وی برای همه طرفدارانی که مایل به شرکت با مکانیسم مناقصه یا “اکنون خرید” هستند و حتی با استفاده از کارت اعتباری خرید کنند، بازدید کنند. .

“هر یک از NFT های من طرح های شخصی من و همچنین اقلام پوشیده شده در بازی من است که توسط من برای همه امضا شده است و حتی از تجربه بازی در استادیوم برای برخی از افرادی که آنها را دارند لذت می برم.” گفت کورتس. من همچنین مشتاقانه منتظر دو مکان ویژه به شخص خودم هستم که به افراد زیادی در کودکان اسلون و میامی کمک کند. هر دو در سطح شخصی برای من موفق شدند و این واقعیت که من می‌توانم به این مکان‌های مهم کمک کنم، خوشحال‌کننده‌تر است.»

نستور همچنین اظهار داشت که جزئیات بیشتر و پیش‌نمایش‌های مربوط به حراج شخصی او از طریق کانال‌های رسانه‌های اجتماعی او در روزهای آینده منتهی به عرضه در هفدهم منتشر خواهد شد.

درباره بنیاد ReserveBlock

شبکه RBX در نتیجه مجموعه ای از حامیان مالی ایجاد و توسعه یافته است که هر کدام دارای تخصص گسترده ای در زمینه رسانه، سرگرمی، فناوری، ورزش، مهمان نوازی، بانکداری و امور مالی هستند. این بنیاد که توسط The Reserve Label، Texoware و گروه فناوری The Young Astronauts به عنوان حامیان اولیه تأسیس و توسعه رهبری می‌شود، کاملاً خود سرمایه‌گذاری شده و فاقد هرگونه کنترل متمرکزی است که ایده‌آل‌ترین اکوسیستم غیرمتمرکز لایه 1 NFT را تضمین می‌کند. شبکه RBX که توسط زیرساخت مسترنود اداره می شود، به گونه ای طراحی شده است که ابزار واقعی NFT را از طریق یک کیف پول هسته ای منحصر به فرد برای مسترنودها، قراردادهای هوشمند، NFT ها و ابزارهای فروش غیرمتمرکز (DST) ارائه دهد که مشارکت آزاد را برای همه فراهم می کند.

برای سوالات بیشتر Nestor Cortes و RBX:

وب سایت: rezervblock.io

اختلاف: discord.com/invite/PnS2HRETDh

توییتر: twitter.com/ReserveBlockIO

اینستاگرام: instagram.com/resereblockio

Github: github.com/ReserveBlockIO

نستور کورتس:

اینستاگرام: @nestorcortes12

توییتر: @Cortes_1210

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا