ارزهای دیجیتال

MIRL در پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها فهرست می شود

MIRL در پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها فهرست می شود 3

MIRL در پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC فهرست خواهد شد و توکن اصلی آن MIRL را می توان در این پلتفرم معامله کرد. اطلاعات عمومی نشان می دهد که MEXC 10 پلتفرم برتر تجارت ارزهای دیجیتال در جهان است. محصولات اصلی آن شامل نقطه ای، ETF اهرمی، قراردادهای دائمی، شاخص NFT و غیره است و بیش از 1500 تراکنش ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند. از نظر نقدینگی در بین 50 سکه برتر از نظر ارزش بازار رتبه اول را در جهان دارد.

MIRL یک پروژه Web3 بر اساس لباس مد است. علاوه بر انتشار توکن‌های MIRL، یک سری کاراکتر NFT منتشر می‌کند و یک فروشگاه دستگاه‌های پوشیدنی به نام MIRL DAO راه‌اندازی می‌کند.

دارندگان NFT از حقوق خرید پوشیدنی‌های فیزیکی، حقوق دسترسی به عملکردها، انتشار آثار هنرمندان همکار و ایردراپ توکن‌های MIRL برخوردار هستند. علاوه بر این، MIRL DAO یک پروتکل غیرمتمرکز است که از طراحی مد پشتیبانی می کند و دارندگان NFT همچنین می توانند از عضویت MIRL DAO خود لذت ببرند و در اداره جامعه شرکت کنند.

MIRL صنعت مد را از طریق محصولات جامعه محور، NFT های پوشیدنی و طراحان با استعداد وارد دنیای متاورز می کند. MIRL راه حل هایی را ارائه می دهد که می تواند به مدیریت مشکلات سیستمیک در مدل فعلی صنعت مد کمک کند.

در حالی که مد هنوز جای خود را در متاورژن کنونی نگرفته است، صنایع MIRL و FashionFi این پتانسیل را دارند که با ایجاد روابط صلح‌آمیز و سودمند متقابل برای ایجاد یک متاورژن بهتر و در دسترس‌تر رشد کنند.

قابل درک است که تمام حق امتیازهای جنسیس NFT صادر شده توسط MIRL و بخشی از سود حاصل از فروشگاه الکترونیکی MIRL به DAO بازگردانده می شود و به دیگر طراحان مد امکان می دهد مجموعه های جدیدی را برای طراحان مشتاق راه اندازی کنند.

علاوه بر درآمد حاصل از فروش ثانویه Genesis NFT، فروشگاه الکترونیکی MIRL و مشارکت مجموعه MIRL، DAO همچنین دریافت کننده سایر برنامه های تجاری آتی MIRL خواهد بود.

بر اساس داده ها، MIRL توسط طراحانی از H&M، SHEIN، Yahoo، Google و Nike و همچنین افرادی با تجربه کاری مرتبط که تخصص خاصی در زمینه هنر و مد دارند، تأسیس شده است.

شرکا و سرمایه گذاران MIRL عبارتند از Bybit، Mintable، CRC Capital، DAO VC، OXO Capital، MEXC، AVStar Capital، Solanium، Dexlabs، Vistalabs، Magnet Ventures و دیگر شرکت های پیشرو و موسسات سرمایه گذاری اصلی در زمینه ارزهای دیجیتال.

در آینده، MIRL یک برنامه مد Wear2Earn را توسعه خواهد داد که به اعضای جامعه اجازه می‌دهد لباس‌های مد یا برندهای مورد علاقه خود را در اکوسیستم MIRL نشان دهند و از طریق سناریوهای مرتبط جوایزی کسب کنند. MIRL همچنین از برندها یا فروشندگان دعوت می کند تا در برنامه Wear2Earn جامعه MIRL شرکت کنند تا آگاهی از برند خود را افزایش دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا