ارزهای دیجیتال

MEXC Global پالت رنگی “آبی اقیانوسی” را برای ارائه خدمات به 10 میلیون کاربر پذیرفته است – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

MEXC از 10 میلیون کاربر فراتر رفت

MEXC، یکی از برترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهان، تم رنگی خود را از «سبز جنگلی» به «آبی اقیانوسی» تغییر داده است.

تغییر جدید در برندسازی به دنبال نقطه عطف اصلی صرافی در ارائه خدمات به بیش از 10 میلیون کاربر طبق آخرین آمار در سپتامبر 2022 است. به همین دلیل، رمپ محبوب در حال اتخاذ یک تم رنگی جدید و راه اندازی کمپینی برای اطلاع رسانی به پایگاه مشتری و جامعه رمزنگاری خود است. آنچه آنها ایستاده اند

انتخاب پالت رنگ “آبی اقیانوسی” به جای “سبز جنگلی” به دنبال نظرسنجی آنها از مشتریان در کره جنوبی است. برای آزمایش پذیرش، MEXC به طور خلاصه تم جدید را برای کاربران کره جنوبی خود عرضه کرد. به طور خاص، اندرو وینر، نایب رئیس صرافی MEXC، خاطرنشان کرد که مشتریان در کره جنوبی قاطعانه از طرح رنگ “آبی اقیانوسی” حمایت می کنند.

بعداً، تیم شروع به جمع‌آوری بازخورد از مشتریان جهانی خود کرد. مانند کره جنوبی، استقبال بسیار زیاد در حمایت از رنگ برند جدید بود، حرکتی که به MEXC توصیه کرد که سیستم رنگی جدید را به طور دائم تغییر دهد و بپذیرد. نکته قابل توجه، تصمیم MEXC برای مشارکت دادن جامعه با ماهیت مشتری روبه‌روی آن‌ها هماهنگ است و هر زمان که تصمیم‌گیری‌های مهمی که بر فعالیت‌های آن‌ها تأثیر می‌گذارد، اولویت‌بندی و بازخورد کاربر را یکپارچه می‌کند.

“Ocean Blue” نمادی از MEXC Global است. صرافی توضیح می دهد که اقیانوس های زمین 71.35 درصد از سطح کره زمین را اشغال کرده اند، در حالی که جنگل ها 7.27 درصد ناچیز را پوشش می دهند. در این میان، جدا از تسلط در پوشش، اقیانوس ها بی حد و حصر و وسیع هستند. از سوی دیگر، جنگل ها شکننده هستند و به دلیل توده زمین محدود شده اند. با توجه به جاه طلبی MEXC Exchange، اتخاذ طرح رنگی “آبی اقیانوسی” نمایش مناسبی از دسترسی و تمرکز آنها بر افزایش پذیرش کریپتو است.

«رویکرد کاربران اول هستند» آنها پرداخت سود سهام برای صرافی بوده است که به آنها امکان می دهد علیرغم زمستان سخت کریپتو به سرعت گسترش پیدا کنند. اندرو گفت:

وقتی به تاریخ MEXC نگاه می کنیم، “کاربران اول می آیند” همیشه بیش از یک شعار بوده است – این دستور العمل موفقیت ما است – که بهبود رنگ برند نمی تواند نمونه ای از آن باشد.

در طول سال‌ها از زمان راه‌اندازی در سال 2018، MEXC به سرعت در حال رشد پایگاه مشتریان خود و معرفی ویژگی‌های هیجان‌انگیز برای معامله‌گران خود بوده است. به عنوان مثال، در ژوئن 2020، صرافی یک ارتقاء عمده محصول را انجام داد و سیستم معاملات آتی و عملکرد محصول خود را اصلاح کرد. بهبودها شامل افزودن ویژگی هایی مانند “Lightning Close” و “Leverage Multiples Adjustment” بود. بهبود آنها به دنبال ماه‌ها نظرسنجی، جمع‌آوری بازخورد مشتری و آزمایش محصول است. در نهایت، هدف این بود که تجربه کاربر را به شدت بهبود بخشد، و اطمینان حاصل شود که سفر آنها در هنگام ناوبری MEXC انجام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا