ارزهای دیجیتال

MEXC Global اکنون از 10 میلیون کاربر فراتر رفته است. معنای پشت رنگ ارتقاء به “آبی اقیانوسی” – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

از سپتامبر 2022، MEXC بالاخره به نقطه عطف قابل احترام 10 میلیون کاربر رسید! برای جشن گرفتن این دستاورد منحصر به فرد، از 18 نوامبر سال جاری، MEXC یک تغییر رنگ بزرگ در برند خود را در پایگاه کاربران جهانی خود معرفی می کند تا آگاهی را که مخفف آن است، گسترش دهد. پس از بررسی مستقیم مشتریان در طی یک عرضه محدود در کره جنوبی، رنگ از طرح رنگ اصلی “سبز جنگلی” MEXC به پالت جدید و زیبا “آبی اقیانوسی” تغییر کرد.

MEXC Global از 10 میلیون کاربر فراتر رفت

در MEXC، اولویت شماره 1 ما پایبندی به اصل “کاربران اول هستند” است. پس از بررسی بیشتر بازارهای جهانی دیگر، پاسخ برای ‘Ocean Blue’ بسیار مثبت بوده است – این تغییر اکنون دائمی است. اندرو وینر، نایب رئیس MEXC اظهار می‌دارد که کاربران در کره قویاً از تغییر نام تجاری به «Ocean Blue» حمایت می‌کنند. «به دنبال ارزیابی خود، ارتقاء رنگ درخواستی را با کاربران پرشور خود از MEXC کره آزمایش کردیم. دیدن این تغییر بسیار خوب بود و MEXC واقعاً از بینش مشتری که مستقیماً بر دیدگاه‌ها و تصویر ما تأثیر می‌گذارد سپاسگزار است.»

حالا چرا «آبی اقیانوس»؟ اقیانوس های آبی ما 71.35 درصد از سطح زمین را پوشش می دهند، در حالی که مساحت جنگل تنها 7.27 درصد از سطح زمین را تشکیل می دهد. جنگل ها شکننده و محدود به خشکی هستند – اما دریا بسیار زیاد و بی حد و حصر است. “Ocean Blue” شامل “هر رودخانه ای که به دریا می ریزد” است. به گفته وینر، “Ocean Blue” همچنین بازتاب دقیق تری از هویت برند MEXC است. “ما آرام و حرفه ای، باز و فراگیر، و قدرتمند و مبتکر هستیم – از هر کاربر دعوت می کنیم تا در اعماق شیرجه زدن و کشف گنجینه هایی که MEXC ارائه می دهد، دعوت کنیم.”

MEXC در آوریل 2018 تاسیس شد. این فروشگاه رمزنگاری پیشرو در جهان و سریعترین رشد در حال رشد است. آنها معاملات آتی، نقدی، ETF و NFT Index، و همچنین سهام، MX DeFi، و بسیاری از خدمات دیگر را برای کاربران ویژه ما ارائه می دهند.

وینر گفت: “وقتی به تاریخ MEXC نگاه می کنیم، “کاربران اول می آیند” همیشه بیش از یک شعار بوده است – این دستور العمل موفقیت ما است.” که بهبود رنگ برند نمی تواند نمونه ای از آن باشد.

MEXC به طور قابل توجهی سیستم معاملات آتی و عملکردهای محصول خود را در نسخه ژوئن 2020 ارتقا داد. قبل از ارتقا، تیم‌های عملیات، محصول و فنی ماه‌ها به انجام تحقیقات کامل از مصرف‌کنندگان، جمع‌آوری بازخورد و انجام آزمایش‌های دقیق محصول پرداختند. این پیشرفت‌ها از جزئیات جزئی گرفته تا پیشرفت‌های فوق‌العاده در سفرهای مشتری، از جمله نمونه‌هایی مانند “بستن رعد و برق” و “تنظیم چندگانه اهرمی” را شامل می‌شود. همه این ارتقاها مستقیماً از تیم ماهر MEXC و بازخورد مشتریان وفادار انجام شده است.

«کاربران اول می‌آیند» قلب ارزش‌های اساسی صنعت کریپتو برای تمرکززدایی و روحیه جامعه بوده است و MEXC این شعار را از بین می‌برد. به این دلیل است که ما کاربران خود را در خط مقدم قرار می دهیم و کالاها و خدمات حرفه ای خود را به آنها ارائه می دهیم، می توانیم در نیمه دوم سال جاری به افتخارات دستیابی به بالاترین نقدینگی در معاملات آتی، نقدی و ETF در نیمه دوم سال جاری دست پیدا کنیم. اندرو توضیح داد. “لطفاً از تغییر نام تجاری ما لذت ببرید و خیالتان راحت باشد که در دستان امنی هستید.”

مخاطب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا