ارزهای دیجیتال

MEXC “صندوق حمایت از سرمایه گذار” را در پاسخ به حادثه Dragoma (DMA) فعال کرد و مزایای جبران خسارت Airdrop “Potion” را راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

MEXC "صندوق حمایت از سرمایه گذار" را در پاسخ به حادثه Dragoma (DMA) فعال کرد و مزایای جبران خسارت Airdrop "Potion" را راه اندازی کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

چند روز پیش، پروژه اکوسیستم شبکه Polygon Dragoma (DMA) پس از فهرست شدن در MEXC، نوسانات قیمت غیرعادی را تجربه کرد، زیرا از 0.85 USDT به شدت کاهش یافت. MEXC بلافاصله معاملات DMA/USDT را در 8 آگوست به دلیل معاملات غیرعادی در زنجیره متوقف کرد.

قابل درک است که اگرچه MEXC بلافاصله یک طرح اضطراری را اعلام کرد و فعالیت‌های تجاری مرتبط را تعطیل کرد، اما برخی از کاربران همچنان متحمل ضررهای خاصی به دلیل این حادثه شدند.

به منظور به حداقل رساندن ضرر کاربران، MEXC سرمایه خود را از “صندوق حمایت از سرمایه گذاران MEXC” برای خرید ایردراپ های معجون USTD برای کاربران آسیب دیده برداشت کرده است.

طبق قوانین مربوط به مزایای جبران خسارت، کاربرانی که از ساعت 21:00 روز 7 آگوست تا ساعت 09:20 روز 8 آگوست در MEXC معامله DMA/USDT را انجام داده اند، واجد شرایط این “برنامه ایردراپ USDT” خواهند بود. در حال حاضر، MEXC توزیع مزایای جبران خسارت را برای همه کاربران آسیب دیده فوق الذکر تکمیل کرده است.

MEXC که در آوریل 2018 تاسیس شد، در حال حاضر خدمات یک مرحله ای مانند نقطه، قرارداد، ETF اهرمی، شاخص NFT و غیره را ارائه می دهد. این پلتفرم در حال حاضر 10 پلت فرم معاملاتی برتر ارزهای دیجیتال در جهان است. MEXC در ابتدای تاسیس خود “صندوق حمایت از سرمایه گذاران MEXC” را راه اندازی کرد. هنگامی که سرمایه گذاران پلت فرم به دلیل حوادث پلت فرم یا بازار متحمل ضرر می شوند، از “صندوق ویژه” برای جبران خسارت سرمایه گذاران استفاده می شود، مانند زیان های ناشی از حادثه Dragoma این بار.

وجوه در ابتدا از محل کارمزد به دست آمد. با این حال، به منظور افزایش حفاظت از کاربران پلت فرم، MEXC همچنین 20٪ از درآمدهای دیگر را علاوه بر کارمزد به “صندوق حمایت از سرمایه گذاران” تزریق کرد.

اطلاعات نشان می دهد که Dragoma یک پروژه مبتنی بر اکوسیستم شبکه Polygon است که از طریق توصیه انجمن MEXC در MEXC فهرست شده است. از آن زمان، MEXC به اصول “کاربر محور” و “خدمت محور” پایبند است و مجموعه گسترده پیشنهادات جامعه از نظر رای دادن به لیست، توصیه جامعه برای فهرست بندی، و بهبود محصول از حمایت جامعه پلت فرم

«فهرست توصیه‌های جامعه» یکی از راه‌هایی است که MEXC می‌تواند روح تمرکززدایی بلاک چین را تمرین کند. پیش از این، پروژه هایی مانند SHIB و PEOPLE به دلیل محبوبیت بالایی که در بین کاربران جامعه داشتند، توصیه می شد و بر همین اساس در MEXC مطابق با علاقه اکثر کاربران جامعه راه اندازی می شد. هر دو پروژه پس از فهرست شدن در MEXC عملکرد خوبی داشتند.

درباره MEXC

MEXC Global که در آوریل 2018 تأسیس شد، یک پلت فرم معاملاتی دارایی دیجیتال با بیش از 7 میلیون کاربر است که خدمات یک مرحله ای از جمله Spot، Margin، ETFs اهرمی، معاملات مشتقات و خدمات سهام را به کاربران ارائه می دهد. MEXC Global بر این باور است که «در درجه اول کاربر، بالاتر از همه خدمات»، و جامعه‌ای ایجاد می‌کند که در آن کاربران می‌توانند به جدیدترین دارایی دیجیتال در کلاس خود در سراسر جهان دسترسی داشته باشند و تجارت کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت و وبلاگ مراجعه کنید. MEXC Global را دنبال کنید توییتر.

مخاطب:

شرکت: بورس MEXC

نام: مینگ

مخاطب: [email protected]


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا