ارزهای دیجیتال

MEXC در تاریخ 5 سپتامبر شبکه پروژه زیرساخت Web 3.0 را فهرست خواهد کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

MEXC در تاریخ 5 سپتامبر شبکه پروژه زیرساخت Web 3.0 را فهرست خواهد کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

در 5 سپتامبر، پروژه زیرساختی Web 3.0 Point Network (POINT) در پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال معروف MEXC فهرست می شود. عنوان در وب سایت این است: “اولین پیاده سازی کامل وب 3.0 در جهان”. منظورشون چیه؟

ابتدا وب 3.0 چیست؟ در همین زمان سال گذشته، a16z، Coinbase و همتایان آن‌ها تلاش کرده بودند تا «Web 3.0» را تعریف کنند. محبوب ترین تعریف ساده این است: «خواندن+نوشتن+خود» که نسبت به وب 2.0 و وب 1.0 است.

در سال 2014، گاوین وود، یکی از بنیانگذاران اتریوم و بنیانگذار پولکادوت، این اصطلاح را ابداع کرد. به قول خودش، «Web3 به نوعی یک دیدگاه جایگزین از وب است، که در آن سرویس‌هایی که ما استفاده می‌کنیم توسط یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات میزبانی نمی‌شوند، بلکه چیزهایی کاملاً الگوریتمی هستند که به نوعی توسط میزبانی می‌شوند. همه… ایده این است که همه شرکت‌کنندگان بخش کوچکی از خدمات نهایی را به اشتراک بگذارند.”

و تعریف Point Labs ساده است: «Web 3.0 رویای چندین دهه فن‌آوران در مورد نسل بعدی اینترنت است که به گونه‌ای طراحی شده است که هیچ نقطه کنترل مرکزی در هر سطحی نداشته باشد و بنابراین کاملاً در برابر سانسور و انبوه مقاوم باشد. نظارت به اشتراک گذاری فایل غیرمتمرکز بیت تورنت، پول غیرمتمرکز بیت کوین و وب 3.0 واقعی قرار است بقیه اینترنت را غیرمتمرکز کند.

متأسفانه، مؤسسان Point Labs ادعا می کنند، مردم آرزوی آرزوی Web3 را با واقعیت در هم می آمیزند، انگار که از قبل اینجاست. بیشتر برنامه‌های غیرمتمرکز همچنان به زیرساخت‌های متمرکز مانند دامنه‌ها، ذخیره‌سازی، گواهی‌های SSL و غیره متکی هستند. این موضوع در ماه گذشته آشکار شده است، از انقضای دروازه Ethereum محبوب eth.link گرفته تا سرورهای curve.fi به خطر افتاده، تا طوفان اخبار در مورد سانسور Tornado Cash توسط بسیاری از dAppها و پروژه هایی که قرار بود غیرمتمرکز و غیرقابل سانسور باشند. در وب 3.0 واقعی، این اتفاق نمی‌افتاد.

Point Network پروژه ای است که برای تمرکززدایی ریشه ای هر جزء اصلی پشته اینترنت طراحی شده است. به زیرساخت‌های متمرکز مانند ذخیره‌سازی، نام‌های دامنه و غیره متکی نیست، و در عوض از جایگزین‌های غیرمتمرکز برای هر لایه استفاده می‌کند: دامنه‌های .point در Point Chain، ذخیره‌سازی روی Arweave، و دسترسی بومی با داشتن آنها به دست می‌آید. مرورگر web3 Point خود، با Point Wallet یکپارچه. در Point Network، توسعه‌دهندگان می‌توانند راه‌حل‌های هویت غیرمتمرکز، شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز، و بسیاری از برنامه‌های کاربردی دیگر بسازند – چشم‌انداز «نقشه راه به Web3» بسیاری از صفحات را به سمت راست می‌پیماید.

1662535719 269 MEXC در تاریخ 5 سپتامبر شبکه پروژه زیرساخت Web 30
MEXC در تاریخ 5 سپتامبر شبکه پروژه زیرساخت Web 3.0 را فهرست خواهد کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

بر اساس اطلاعات رسمی از Point Network، حامیان این پروژه شامل Sino Global Capital، Arweave، FTX، Chorus Ventures و Prycto هستند. POINT یک توکن ابزاری است که برای هزینه های گاز در این شبکه جدید استفاده می شود، اما می تواند برای انواع دیگر موارد استفاده از وب 3 نیز اعمال شود، به عنوان مثال، می توان از آن برای پرداخت هزینه اشتراک بلاک چین بومی به سازندگان محتوا، محتوای پولی در غیرمتمرکز استفاده کرد. جوامع، به عنوان یک پرداخت خرد برای ذخیره سازی هنگام آپلود محتوا، و غیره.

آنها به تازگی شبکه اصلی را در 1 سپتامبر راه اندازی کرده اند و تجارت POINT در MEXC در 5 سپتامبر آغاز می شود.

کنجکاو؟ در pointnetwork.io اطلاعات بیشتری در مورد کاری که آنها انجام می دهند بیابید

درباره MEXC

MEXC پیشروترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در جهان است که خدمات معاملاتی یک مرحله ای ارزهای دیجیتال را برای نقطه، ETF، معاملات آتی، Staking، NFT Index و غیره ارائه می دهد و به بیش از 7 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. تیم اصلی دارای پیشینه ای قوی در امور مالی سنتی است و دارای منطق محصول مالی حرفه ای و ضمانت های امنیتی فنی از نظر محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال است. در اکتبر 2021، MEXC Global عنوان “بهترین صرافی ارزهای دیجیتال در آسیا” را به دست آورد. در حال حاضر، از تجارت بیش از 1400 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و پلتفرم معاملاتی با سریع ترین سرعت راه اندازی برای پروژه های جدید و قابل معامله ترین دسته ها است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت و وبلاگ مراجعه کنید و دنبال کنید MEXC Global و تحقیقات MEXC.

مخاطب:

نام شرکت: MEXC

نام: جنی سان

ایمیل: [email protected]


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا