ارزهای دیجیتال

MEXC برای اولین بار تبلیغ هزینه سازنده صفر را برای همه معاملات نقطه ای اعلام می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

MEXC برای اولین بار تبلیغ هزینه سازنده صفر را برای همه معاملات نقطه ای اعلام می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

پلتفرم معاملاتی دارایی دیجیتال و ارزهای دیجیتال پیشرو MEXC ابتدا از 31 آگوست، نرخ کارمزد 0 سازنده را برای همه کاربران معاملات نقطه ای معرفی می کند. سیاست کارمزد 0 سازنده برای همه جفت‌های معاملاتی نقطه‌ای در MEXC اعمال می‌شود. این نشان‌دهنده سطح پیشگامی از تجربه کاربری است که برای همه معامله‌گران به فضای کریپتو آورده شده است.

در حال حاضر، گزارش ها نشان می دهد که MEXC به حجم معاملات روزانه 1.6 میلیارد دلاری رسیده است و طبق CoinMarketCap، بیش از 1500 جفت معاملاتی در MEXC فهرست شده اند. در حالی که سیاست کارمزد سازنده صفر معرفی شده است، بیش از 7 میلیون کاربر در سراسر جهان از تبلیغات در هر فعالیت تجاری نقطه ای بهره مند خواهند شد.

MEXC با ارزش “در درجه اول کاربران، در درجه اول خدمات” به تلاش خود ادامه می دهد و در مورد تجربه کاربر در بازار همیشه در حال تغییر ارزهای دیجیتال، از زمان تاسیس در سال 2018، رقابتی باقی می ماند. به خصوص در ماه های گذشته، تیم MEXC با موفقیت مرزها را به جلو برد. . در ماه آوریل، MEXC برای اولین بار محصول NFT Index را معرفی کرد تا به مردم در سراسر جهان کمک کند تا با قیمتی مقرون به صرفه در NFT شرکت کنند. در ماه آگوست، MEXC معاملات دائمی MX/USDT را معرفی کرد و سپس ویژگی استخراج تجارت را روی پلتفرم و موارد دیگر راه اندازی کرد.

اندرو وینر، معاون MEXC اظهار داشت: «به عنوان اولین صرافی در صنعت که کارمزد سازنده صفر را برای تمام جفت‌های معاملاتی نقطه‌ای اعلام کرد، MEXC همچنان در هر زمان تغییر بازار، حمایت و اعتماد جامعه کاربران ما را جلب می‌کند. ما متعهد شده‌ایم تا تجربه کاربر را بدون دردسرتر و بدون درز کنیم.»

این تبلیغات از 31 اوت ساعت 15:00 (UTC) تا اطلاع ثانوی باز است. برای جزئیات بیشتر، لطفاً برای اطلاعیه های رسمی با وب سایت MEXC همراه باشید.

درباره MEXC

MEXC پیشروترین پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال در جهان است که خدمات معاملات ارزهای دیجیتال یک مرحله ای را برای نقطه، ETF، معاملات آتی، Staking، NFT Index و غیره ارائه می دهد و به بیش از 7 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. تیم اصلی دارای پیشینه قوی در امور مالی سنتی است و دارای منطق محصول مالی حرفه ای و ضمانت های امنیتی فنی از نظر محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال است. در اکتبر 2021، MEXC Global عنوان “بهترین صرافی ارزهای دیجیتال در آسیا” را به دست آورد. در حال حاضر، از تجارت بیش از 1500 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند و پلتفرم معاملاتی با سریع‌ترین سرعت راه‌اندازی برای پروژه‌های جدید و قابل معامله‌ترین دسته‌ها است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت و وبلاگ مراجعه کنید و دنبال کنید MEXC Global و تحقیقات MEXC.

مخاطب:

نام شرکت: MEXC

نام: جنی سان

ایمیل: [email protected]


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا