ارزهای دیجیتال

Metaverse Technology Company Peer Inc. با Fresh Consulting برای معرفی AR Metaverse به بازار – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال شریک است.

سیاتل، واشنگتن، ایالات متحده، 20 سپتامبر 2022، Chainwire

Peer Inc.، یک شرکت فناوری متاورس، وارد مشارکت جدیدی با آژانس نوآوری مستقر در سیاتل Fresh Consulting شده است.” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>مشاوره Fresh. Peer با Fresh همکاری خواهد کرد تا دیدگاه خود را از یک لایه دیجیتال گیمیفی شده در بالای جهان ارائه دهد.” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>دیدگاه یک لایه دیجیتال گیمی شده در بالای جهان، و از ماموریت آن برای آوردن افراد و محتوا به دنیای متاور پشتیبانی می کند. Fresh یک تیم نخبه از مهندسان، توسعه دهندگان، طراحان را ارائه می دهد. و استراتژیست هایی که راه حل های مبتکرانه ای را برای برخی از بزرگترین شرکت های فناوری جهان ایجاد می کنند.” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>بزرگترین شرکت های فناوری جهان.

تونی ترن، مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی شرکت Peer، گفت: “AR در حال خوردن متاورس است.” ما آن را در Fresh پیدا کردیم. نمونه کارها و خدمات گسترده آنها ما را به پیشبرد مأموریت خود در کوتاه مدت می رساند.

1663673560 452 Metaverse Technology Company Peer Inc با Fresh Consulting برای معرفی

Peer با Fresh همکاری خواهد کرد تا تجربیات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را بر روی بلاک چین غیرمتمرکز Peer توسعه دهد تا پذیرش انبوه را افزایش دهد، به کاربران مالکیت داده‌هایشان را بدهد و به آن‌ها کمک کند از آنچه به‌صورت آنلاین ایجاد می‌کنند درآمد کسب کنند.

تران گفت: «متاروره اجتناب ناپذیر است. ما مسیر روشنی را برای یک تجربه AR جادویی در یک محصول منسجم می بینیم که مردم می خواهند هر روز از آن استفاده کنند. بلاک چین به همتایان آنچه را که از تجربه دیجیتال به واقعیت دیجیتال نیاز دارند، می دهد. ما آنقدر در مورد اتفاقی که در راه است هیجان زده هستیم و به سختی می توانیم آرام بنشینیم.»

در پادکست اخیر” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>در یک پادکست اخیر با Fresh Consulting در مورد متاورس، ترن در مورد پتانسیل بی‌شمار آن توضیح داد. محتوای متاورس در همه جا وجود خواهد داشت و همه چیز را به هم متصل می کند. این واقعاً مانند ادغام وب فعلی است که ما می شناسیم، همه داده های موجود در وب، به علاوه همه دستگاه های متصل، و سپس نقشه برداری آن در برابر آن دنیای فیزیکی.”

Fresh یک شرکت پانزده ساله با بیش از 380 کارمند است که دفتر مرکزی آن در Bellevue، واشنگتن، با دفاتری در پورتلند، بانکوک، آستین، دالاس و هیوستون است. Fresh در حالی که به بیش از 400 مشتری خدمت می کند، کار برنده جایزه ارائه کرده است” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>کار برنده جایزه در حالی که به بیش از 400 مشتری خدمات می دهد، از استارت آپ گرفته تا 100 شرکت Fortune. آنها راه حل های جامع و نهایی را در استراتژی، طراحی، نرم افزار و سخت افزار ارائه می دهند.

جف دنس، مدیرعامل Fresh Consulting گفت: «ما واقعاً از همکاری با Peer با توجه به اینکه آینده در حال رفتن است، هیجان‌زده هستیم. امروز، یک میلیارد دستگاه با واقعیت افزوده وجود دارد، و در آینده جام مقدس جایی است که فناوری ناپدید می شود. اینکه چگونه ما AR را به یک تجربه طبیعی انسانی تبدیل می کنیم، نوید فراوجه است.»

برای اطلاعات بیشتر در مورد آینده AR و متاورس، لطفاً این مصاحبه را تماشا کنید” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>لطفاً این مصاحبه را با جف دنس، تونی ترن، و هیث ابات، مدیر ارشد اجرایی Peer تماشا کنید.

درباره Peer Inc.
Peer یک شرکت فناوری متاورس است که یک لایه دیجیتالی بازی‌سازی شده در بالای دنیا ایجاد می‌کند. دفتر مرکزی Peer در سیاتل، واشنگتن است. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً به peer.inc مراجعه کنید” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>peer.inc و Peer را در توییتر دنبال کنید@peerpmc” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>@peerpmc.

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا