ارزهای دیجیتال

MetaMask خود را به حساب بانکی خود وصل کنید، Fluid Finance اکنون فعال است!

Fluid Finance SA، اولین شرکت سوئیسی که دارای سرمایه ETH است، چیزی انقلابی را به دنیای بانکداری تلفن همراه آورده است.

یک حساب سیال که برای باز کردن آن فقط به ایمیل نیاز دارید، بهتر از بانک و بهتر از صرافی است. اپلیکیشن موبایلی که به تازگی راه اندازی شده است به کاربران این امکان را می دهد که در عرض چند ثانیه به داخل و خارج از رمزنگاری شده و مستقیماً به کیف پول Web3 خود متصل شوند.

رابرت شرات، مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت گفت: “Fluid Finance با کنترل هر چه بیشتر به کاربران خود هدایت می شود. این در مورد کنترل پول شما است، این در مورد آزادی و یک سیستم بانکی بسیار کارآمدتر است. ما راه سریع‌تر و ارزان‌تری را برای رفتن مستقیم از حساب بانکی خود به رمزارز و برگشت ارائه می‌کنیم. هنگامی که Fluid را امتحان کردید، دیگر هرگز از صرافی استفاده نخواهید کرد.

تکنولوژی سیالات استفاده روزمره شما از رمزنگاری را ساده می کند. ارز دیجیتال داخلی آنها – دلار دیجیتال (DUSD) – و ادغام با پورتال آربیتروم به کاربران این امکان را می دهد که از موجودی بانک فیات خود در چند ثانیه بدون کارمزد بالا، زمان انتظار طولانی یا ایجاد چندین حساب استفاده کنند.

و برخلاف فناوری استیبل کوین الگوریتمی، دلارهای دیجیتال گیره خود را از دست نمی دهند. DUSD پول واقعی است، روی زنجیره: وقتی DUSD را از فیات موجود در یک حساب سیال ضرب می کنید، فیات به حساب خزانه Fluid منتقل می شود، جایی که نگهداری می شود و تا زمانی که بازخرید کنید بیمه می شود. این تراکنش و همچنین ذخایر موجود در خزانه Fluid در زنجیره قابل تأیید است. بنابراین، DUSD تنها می‌تواند توسط سپرده‌های واقعی دلار ایجاد شود و خزانه‌داری برای تأیید به‌طور عمومی به زنجیره بلوکی ارسال می‌شود. از آنجایی که هر DUSD یک دلار واقعی در حساب بانکی دارد، کاربر همیشه می‌تواند DUSD 1:1 را برای پول نقد بازخرید کند – مهم نیست که بازار شخص ثالث چه می‌گوید.

سپس کاربران می توانند مقادیر زیادی DUSD را با ETH مبادله کنند تاثیر قیمت صفر، با استفاده از استخر نقدینگی تک نقطه ای انقلابی Fluid. با دور شدن از استخرهای نقدینگی مبتنی بر AMM همانطور که ما آنها را از SushiSwap یا Uniswap می شناسیم، که به کشف قیمت برای توکن ها متکی هستند، Fluid در عوض به قیمت خارجی بر اساس Chainlink اوراکل برای قیمت ETH-USD متکی است.

و مزایا به دنیای DeFi محدود نمی‌شود: سپرده‌های پایه در حساب سیال، سود 4 درصدی را جمع‌آوری می‌کنند که بسیار بالاتر از نرخ‌های بهره ارائه شده در بانک‌های سنتی است. دارندگان حساب سیال همچنین می توانند وجوه را به صورت رایگان در چند ثانیه به صورت جهانی ارسال کنند.

Fluid واقعاً یک جایگزین بانکی برای همه است، و همراه با اعضای جامعه که به توانایی آن در پذیرش مدل بانکداری سنتی اعتقاد دارند، طراحی شده است. برنامه موبایل و برنامه وب آن زنده هستند! اینجا ثبت نام کنید: app.fluidfi.ch.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا