ارزهای دیجیتال

Meme Coin CateCoin بی سر و صدا بالن بیش از 250٪ – زمان خرید CATE؟

CateCoin (CATE) در حالی که بیش از 250 درصد در بحبوحه حرکت عجیب بازار کریپتو سر به فلک می کشد، گربه راه می اندازد. سودهای آهسته و در عین حال ثابت CATE نشان می‌دهد که چگونه سکه‌های با ارزش بازار پایین می‌توانند پیشرفت کنند و پاداش‌های مناسبی به همراه داشته باشند.

CATE قیمت پمپ را 16.63٪ افزایش داد

با توجه به CoinMarketCap، میم کوین CATE به طور پیوسته در حال افزایش است زیرا قیمت را 16.63٪ یا 0.000001057 افزایش می دهد. علاوه بر این، CATE به دلیل افزایش فعالیت معاملاتی و هیاهوی رسانه‌های اجتماعی باعث افزایش قیمت شده است.

با قضاوت بر اساس تجزیه و تحلیل فنی فعلی در نمودارهای قیمت هفتگی، CATE در حال افزایش است زیرا به طور مداوم از سومین شمع سبز مستقیم عبور می کند. CATE اخیراً توانسته است از مناطق مقاومت 0.000000714 دلاری و 0.000000779 دلاری که به منطقه حمایت تبدیل شده اند، پیشی بگیرد.

بر این اساس، CATE توانست سطح مقاومت 0.00000103 دلاری را برای مدتی در آنجا بشکند اما اکنون مجدداً حرکت کرده است.

بدون شک، CateCoin بسیار صعودی است، به خصوص که از نظر حجم بالا رفته است. CATE همچنین در حال شکل دادن به یک الگوی کلاسیک پرچم گاو نر است که پتانسیل شکستن آن به صورت بالا دیده می شود. اگر CATE بتواند این شتاب قیمت را حفظ کند، آنگاه می‌تواند 0.000001 دلار را دوباره بررسی کند.

سناریوی دیگر این است که CATE به حالت نزولی تبدیل شود و پرچم گاوی خود را از دست بدهد و حرکت معکوس نزولی را ایجاد کند. سکه CATE عملکرد بهتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد، زیرا همانطور که با تصحیح آن در سطح فیبوناچی 0.236 نشان داده شده است، توانست از ناحیه حمایت جهش کند.

اگر CATE بتواند کشش خود را حفظ کند، قیمت آن می تواند تا پایان سال جاری به بیش از 0.0000013 دلار برسد. با این حال، همه اینها به عملکرد بیت کوین بستگی دارد زیرا پادشاه کریپتو بر نحوه عملکرد و رفتار سایر میم کوین ها در بازار تأثیر می گذارد.

کشش ثابت CATE ممکن است قیمت را بالاتر ببرد

با توجه به CoinMarketCap، CATE دارای سرمایه بازار بسیار پایین 29 میلیون دلاری است. با توجه به آنچه گفته شد، کشش افزایش یافته و ثابت منجر به یک پمپ با ارزش 10 برابر تا 20 برابر برای CateCoin می شود.

در فضایی که سکه‌های میم سگ‌ها بر آن تسلط دارند، CATE اولین میم کوین در نوع خود است که به سازندگان میم‌ها امکان می‌دهد تا NFT‌ها را ایجاد کرده و کسب درآمد کنند.

در حال حاضر، CateCoin به عنوان یکی از قدرتمندترین میم کوین ها در بازار به تصویر کشیده می شود. CATE چیزهای زیادی برای ارائه دارد که ارزش سایر میم کوین ها را در بر می گیرد.

cate NFT، بازی، کیف پول موبایل و Dapps را ارائه می دهد. علاوه بر این، یکی از نکات فروش CATE این است که سرمایه‌گذاران بلندمدت می‌توانند به راحتی تا 15٪ APY تولید کنند و 2٪ از کارمزد تراکنش بین سرمایه‌گذاران پراکنده شود.

Crypto total market cap at $1.06 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com 

Featured image from Zee News, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا