ارزهای دیجیتال

Mech.com به کایل کلمر مراجعه می کند تا مدیر ارشد اجرایی شود

کایل کلمر به عنوان مدیر ارشد اجرایی به Mech.com می‌پیوندد و 15 سال استارت‌آپ‌های در حال رشد و راه‌اندازی را به 500 شرکت فورچون آورده است. کایل به سرعت با هدایت چندین پروژه به ارزش بازار بیش از میلیارد دلاری در دنیای رمزارز نامی برای خود دست و پا کرد. تجربه او در عملیات شرکتی همراه با ذهن بازاریابی بی بدیل، او را برای پیوستن به Mech به عنوان دومین فرمانده تری در دسامبر 2021 مناسب ساخت.

Mech.com در حال تغییر مکالمه در مورد بازی های بازی برای کسب درآمد است. تری اسمیت پس از پیشگامی در بازی‌های غیررسمی موبایلی، می‌خواهد بر متاورس تسلط پیدا کند و کایل این دیدگاه را زنده کند. با راه‌اندازی Mech در مراحل مختلف، آن‌ها می‌توانند به طور مداوم چیزهای جدید و سرگرم‌کننده‌ای ارائه دهند تا بازیکنان را درگیر خود نگه دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردند. این استراتژی توجه بسیاری از نام‌های بزرگ را که قبلاً در Mech سرمایه‌گذاری کرده‌اند، به خود جلب کرده است.

کایل رهبری دور جمع‌آوری سرمایه 6 میلیون دلاری را برعهده داشت که باعث شد افرادی مانند ییدا گائو و شیما کپیتال، جیک پل و بسیاری از نام‌های بزرگ دیگر در این صنعت حضور داشته باشند. توانایی او در توسعه روابط و ایجاد موقعیت‌های برد-برد برای مردم باعث ایجاد شراکت‌های استراتژیک شده است که هنوز تری سرش را می‌خراشد. یکی از مشاوران برجسته جاستین کان، یکی از بنیانگذاران برترین پلتفرم پخش بازی های ویدیویی Twitch است. وجود جاستین در گوشه آنها، مزیتی ناعادلانه برای توسعه بازی انقلابی بعدی برای کسب درآمد ایجاد می کند.

توانایی کایل برای یافتن افراد فوق العاده با استعداد و توانمندسازی آنها برای رسیدن به سطوح جدید، او را واقعا منحصر به فرد می کند. او چندان یک مدیر یا رئیس نیست، بلکه رهبری است که می خواهید از او پیروی کنید، زیرا می دانید هر کجا که او برود، اتفاقات بزرگی رخ خواهد داد. این به ایجاد تیمی متشکل از 27 توسعه‌دهنده و بازاریاب باورنکردنی کمک کرده است که شبانه‌روز کار می‌کنند و Mech را به بهترین بازی در کریپتو تبدیل می‌کنند و اطمینان می‌دهند که همه در مورد آن می‌دانند.

آنچه واقعاً باورنکردنی است اعتماد و احترامی است که تری و کایل به یکدیگر دارند. هر زمانی را صرف صحبت کردن با آنها کنید و خواهید دید که دادن و گرفتن یکپارچه تنها زمانی امکان پذیر است که دو فرد با کالیبر بالا برای دیدی بسیار بزرگتر و مهمتر از خودشان گرد هم آیند. بدیهی است که تمرکز و اولویت آنها همیشه بر روی پیشبرد مکانیک و تبدیل آن به بهترین بازی برای کسب درآمد در کریپتو است.

Mech.com در حال شکل گیری است تا به بازی رمزنگاری تبدیل شود که همه ما به شدت می خواهیم. آنها در حال آماده شدن برای اولین تورنمنت به سبک بتل رویال هستند و با وجود هزاران Mech NFT که قبلاً فروخته شده است، می توانید مطمئن باشید که توجه بسیاری از گیمرها در داخل و خارج از کریپتو را به خود جلب خواهد کرد. هر Mech تولید شده توسط هوش مصنوعی با توانایی های خاص خود کاملاً منحصر به فرد است، بنابراین ما مطمئناً شاهد چند نبرد عالی خواهیم بود.

چیزی که واقعاً Mech.com را متمایز می کند ابزارهای سازنده آنها است، یک موتور بازی بدون کد که به افراد معمولی اجازه می دهد تا مینی بازی خود را در داخل Mech ایجاد کنند و به عنوان یک خالق به جای یک بازیکن درآمد کسب کنند. این همچنین امکانات نامحدودی برای گسترش ایجاد می کند و به هر نوع بازیکنی دلیلی برای پیوستن به انقلاب Mech می دهد. حتماً قطره بعدی آنها را بررسی کنید و تا می توانید Mech خود را بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا