ارزهای دیجیتال

MATIC پس از پشتیبانی Robinhood برای زنجیره POS Polygon 6٪ صعود می کند

امروز MATIC تا 6 درصد افزایش یافته است و چشم انداز کریپتو در کل هفته حال و هوای خوش بینانه ای دارد.

  • MATIC با افزایش 6 درصدی مثبت به نظر می رسد
  • عملکرد Polygon پس از اعلام پشتیبانی Robinhood از تراکنش‌های Polygon بهبود می‌یابد
  • حدود 18 میلیون تراکنش MATIC پس از اعلام مشارکت Robinhood انجام شد

Polygon (MATIC) زمانی که در برابر 20 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار می گیرد، بهترین عملکرد را دارد، همانطور که در سه ماه گذشته مشاهده شد.

در واقع، MATIC توانست ارزش خود را تنها در 24 ساعت 6 درصد افزایش دهد که به این معنی است که از بقیه همتایان خود در فضای ارزهای دیجیتال بهتر عمل کرده است.

کل بازار کریپتو در آستانه بهبودی پس از سقوط اخیر است، اما می‌تواند به طور ضرب المثل هفته را با سرعت بالایی به پایان برساند. ارزش کل بازار MATIC اکنون به 990 میلیارد دلار رسیده است که امروز با افزایش 1 درصدی همراه است.

MATIC پس از معامله رابینهود عملکرد بهتری را نشان می دهد

علاوه بر این، بیت کوین همچنین توانسته است بالای مرز 20 هزار دلار شناور بماند و همچنین 1 درصد افزایش یک شبه را نشان می دهد. اتر در حال حاضر به سمت منطقه مقاومت کلیدی با قیمت 1600 دلار حرکت می کند، زیرا امروز توانست ارزش خود را تا 3 درصد افزایش دهد.

MATIC پس از اعلام همکاری خود با Robinhood، یک برنامه سرمایه‌گذاری مشهور سهام و رمزارز، برای برداشت‌ها و سپرده‌گذاری‌های Polygon در زنجیره PoS، عملکرد بهتری را نشان داد.

شایان ذکر است، تقریباً حدود 18 میلیون تراکنش MATIC پس از این اعلامیه انجام شد.

گفته می شود که این همکاری به تجمیع تمام مزایای راه حل های L2 اتریوم برای کاربران پیشگام Robinhood کمک می کند که شامل هزینه های گاز پایین و تراکنش های سریع می شود.

علاوه بر این، این همکاری با Robinhood باعث افزایش رشد شبکه Polygon، افزایش نقدینگی و همچنین دسترسی آسان MATIC به کاربران برنامه Robinhood در سراسر جهان می شود.

Chart: TradingView.com

چند ضلعی سیگنال های چشمگیر را نشان می دهد

در نمودار 4 ساعته، جفت MATIC/USD خوش بینانه و عملکرد بهینه در 24 ساعت گذشته دیده می شود. علاوه بر این، شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که سکه با توجه به کاهشی که در اوایل این هفته شاهد بودیم، به طرز چشمگیری بهبود یافته و بهبود یافته است.

علاوه بر این، خط MACD اشاره ای به حرکت گاو نر با نقطه بالای سطح خنثی دارد. RSI در دو هفته گذشته 65 است که نشان می دهد MATIC ممکن است با حفظ چشم انداز مثبت خود به منطقه اشباع خرید وارد شود.

اگر گاوها به تسلط بر بازار ادامه دهند، MATIC به طور بالقوه می تواند از مقاومت اصلی خود که در 0.9489 دلار قرار دارد عبور کند. صرف نظر از این، MATIC، علیرغم حرکت صعودی خود، ممکن است عبور از ATH آگوست خود را که در 1.057 دلار ثبت شده بود، دشوار بداند.

jtXDX0zw

MATIC total market cap at $7.08 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Economic Times, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا