ارزهای دیجیتال

MATIC سودهای دو رقمی را ثبت می کند، اهداف جدید چه می تواند باشد؟

MATIC در 24 ساعت گذشته به طور قابل توجهی قیمت دارایی را نزدیک به دلار افزایش داد. مسیر یک روند صعودی را دنبال کرده و به طور قابل توجهی افزایش یافته است. MATIC از یک هفته به این سو به سیر صعودی قیمت خود ادامه داده است و دارایی سودهای دو رقمی به همراه داشته است.

آلت کوین از چندین علامت مقاومتی مهم عبور کرده و اکنون بالای خط حمایت 0.77 دلار قرار گرفته است. شانس عقب نشینی را نمی توان رد کرد زیرا سکه در هفته گذشته کاملاً خوش بینانه بوده است. بیت کوین اخیراً به سطح 22000 دلار رسید و آلت کوین های اصلی را به سمت بالا سوق داد.

گاوهای آلتکوین اکنون در کنترل هستند زیرا خریداران اعتماد به سکه را دوباره به دست آورده اند. MATIC در زمان نگارش بیش از حد ارزش گذاری شد. چشم انداز فنی سکه در نمودار چهار ساعته صعودی باقی ماند. آلت کوین به شکل گیری اوج های بالاتر ادامه داده است که نشان دهنده قدرت صعودی در نمودار است. اگر گاوها حرکت قیمت فعلی را حفظ کنند، MATIC به زودی به ارزش دلار بازنگری خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC: نمودار چهار ساعته

قیمت MATIC در نمودار چهار ساعته 0.903 دلار بود منبع: MATICUSD در TradingView

آلتکوین در نمودار چهار ساعته با قیمت 0.903 دلار معامله شد. MATIC بسیار نزدیک بود که دوباره به $1.00 بازگردد. اگر خریداران به حرکت خود ادامه دهند، MATIC به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. مقاومت سربار برای سکه در 1.00 دلار بود.

در صورت عقب نشینی، نزدیکترین سطح حمایت برای MATIC 0.77 دلار بود که زیر آن علامت 0.68 دلار بود. آلت کوین یک مسیر صعودی (خط زرد) را حفظ کرده است و تصویر صعودی را در نمودار ترسیم می کند. مقدار معاملات MATIC طی چند روز گذشته افزایش یافته است و این نشان دهنده افزایش قدرت صعودی است.

تحلیل فنی

MATIC
MATIC در نمودار چهار ساعته بیش از حد خرید شد منبع: MATICUSD در TradingView

با افزایش شتاب خرید، دارایی قدرت خرید مازادی را ثبت کرد. اندیکاتورها در نمودار چهار ساعته یکسان را نشان می دهند. شاخص قدرت نسبی طی چند روز گذشته از منطقه بیش از حد ارزش گذاری شده بازدید کرده است.

در زمان انتشار، RSI در منطقه اشباع خرید قرار داشت. معمولاً زمانی که دارایی از منطقه اشباع خرید بازدید می کند، عقب نشینی رخ می دهد. قیمت MATIC نیز بسیار بالاتر از خط 20-SMA بود که نشان دهنده حرکت خریداران در بازار است.

قیمت بالاتر از 50-SMA و 200-SMA نشانه صعودی شدید در نظر گرفته می شود.

مطالب مرتبط | بیت کوین دوباره از قیمت واقعی شکسته شد، در نهایت به پایین رسید؟

MATIC
MATIC سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته نمایش می دهد | منبع: MATICUSD در TradingView

آلتکوین سیگنال‌های خرید را روی نمودار منتشر کرد که سایر اندیکاتورها در نظر گرفته‌اند. Awesome Oscillator جهت قیمت و تغییرات روند را نشان می دهد. با سبز شدن سکه، AO میله‌های سیگنال سبز بلند را به تصویر کشید که سیگنال‌های خرید نیز بودند.

Parabolic SAR حرکت بازار یک ارز دیجیتال را به تصویر می کشد، نقاط زیر قیمت همیشه نشان دهنده حرکت صعودی قیمت است. برای اینکه MATIC حرکت خود را حفظ کند، سکه باید از مرز 1.00 دلار عبور کند و قدرت خرید قابل توجهی را حفظ کند. حمایت گسترده تر از بازار نیز حیاتی است.

مطالب مرتبط | Liquidations از 230 میلیون دلار به عنوان بشکه اتریوم از 1400 دلار عبور کرد

Featured image from Forbes.com, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا