ارزهای دیجیتال

MATIC به نظر می رسد پس از شکستن مقاومت اصلی به هدف 1 دلاری برسد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

MATIC مجبور نبود منتظر ماند تا بیت کوین یک افزایش قیمت را آغاز کند و باعث شود که تسلط USDT کاهش یابد فقط برای اینکه حرکت صعودی داشته باشد.

در واقع، با توجه به پیگیری از کوینگککواین ارز دیجیتال در 30 روز گذشته توانست ارزش خود را 24.3 درصد افزایش دهد – همان دوره ای که اکثر ارزهای دیجیتال برای ماندن در منطقه سبز تلاش می کردند.

  • MATIC بلوک ایجاد شده توسط خرس ها را در نشانگر مقاومت 0.93 دلار رها کرد
  • آلت کوین در ماه گذشته بیش از 24 درصد افزایش یافته است
  • افزایش به سمت نشانگر 1 دلار بسیار محتمل است

در زمان انتشار، آلتکوین با قیمت 0.93 دلار معامله می شود و در هفت روز گذشته 11.9 درصد افزایش یافته است. در یک بازه زمانی 14 روزه، این دارایی توانست به 17.4 درصد برسد.

تحلیلگران انتظار داشتند که این دارایی در تلاش برای آزمایش نشانگر مقاومت 0.92 دلار رد شود.

همانطور که به نظر می رسد، MATIC هنوز به اندازه کافی برای عبور از سد حیاتی و حفظ سطوح بالاتر قیمت در این لحظه، در خود دارد.

فرصت سود برای خریداران MATIC

از اواسط ژوئیه امسال، توکن بومی شبکه Polygon در محدوده باریکی بین 0.72 تا 1.03 دلار معامله می شد. گاهی اوقات، MATIC به 0.88 دلار می رسد.

در ابتدای این ماه، کریپتو دوباره به منطقه پایین‌تر محدوده قیمت خود رفت و به گاوها این فرصت را داد تا فروشندگان را آزمایش کنند که منجر به دستاوردهای مثبت.

Source: TradingView

اگرچه اندیکاتور A/D در چند ماه گذشته نمایش قوی ای نداشت، اما شاخص قدرت نسبی MATIC از 30 به 70 در نوسان بود. برای یک موج

این اتفاق افتاد و قیمت معاملات را به 0.93 دلار رساند که در آن بلوک نزولی ایجاد شد. گاوها در از بین بردن آن کار بزرگی انجام دادند تا روند صعودی ممکن شود.

در صورتی که گاوها کنترل خود را از دست بدهند، ممکن است ارز دیجیتال بار دیگر به 0.87 دلار سقوط کند. با این حال، این می تواند فرصتی برای خریداران باشد تا سود کسب کنند، زیرا احتمال دارد که MATIC به عقب بازگردد و تا 1 دلار یا حتی 1.05 دلار افزایش یابد.

پیش بینی بلند مدت کم رنگ

ارائه دهنده داده های رمزنگاری آنلاین Coincodex این احساس را با این پیش بینی کوتاه مدت برای 11 تکرار کردهفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار

پیش‌بینی 5 روزه آن، MATIC را در قیمت معاملاتی 1 دلار قرار می‌دهد، که به معنای صعود قابل توجه دیگری برای دارایی است که در دسامبر سال گذشته به بالاترین سطح تاریخ 2.92 دلار خود رسید.

اما مسیر بلندمدت کریپتو، به ویژه پیش‌بینی 30 روزه آن، خوب به نظر نمی‌رسد، زیرا به سقوط شدید اشاره می‌کند.

Coincodex پیش‌بینی می‌کند که MATIC احتمالاً یک ماه دیگر به 0.56 دلار کاهش خواهد یافت. بنابراین، برای خریداران ضروری است که همیشه مراقب حرکت قیمت دارایی باشند تا از منافع خود برای سود و سود محافظت کنند.

t6X6Vzgk

MATIC total market cap at $8.2 billion on the weekend chart | Featured image from PhotoDune, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا