ارزهای دیجیتال

MasRelic – پلتفرم املاک و مستغلات DeFi و Synthetic Token Relic جدید خود را در بلاک چین اتریوم راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

نیوجرسی، ایالات متحده، 1 آگوست، 2022، Chainwire

MasRelicیک استارت‌آپ کوچک که در ۷ مایلی یکی از هفت مرکز بلاک چین جهان، شهر نیویورک واقع شده است، توکن جدید RELIC خود را در بلاک چین اتریوم در UniSwap راه‌اندازی کرده است. رمز RELIC یک رمز ابزار اصلی است که برای موارد زیر استفاده می شود:

  • بازتاب کشاورزی DeFi
  • بازتاب های اتریوم
  • املاک مصنوعی
  • استفاده از رمزهای رمزنگاری شده در صنعت وام مسکن/اجاره

تنها در دو هفته، توکن RELIC با استفاده از ابزار واقعی که می تواند چشم انداز املاک و مستغلات را تغییر دهد، به 100 هزار بازار رسیده است. “فرصت های زیادی برای شروع از جمله املاک مصنوعی به همراه DeFi با استفاده از پلت فرم ما وجود دارد. این بازار نزولی قرار است نوآوری‌ها و پروژه‌هایی مانند ما را منجنیق کند الکس لوی، بنیانگذار MasRelic

RELIC در دنیایی از سکه‌های فرقه‌مانند و ژتون‌های مهتابی که هدفی جز افزایش 1000 درصدی در چند ساعت ندارند، خود را به‌عنوان نماد ضعیف معرفی کرده است. RELIC از ابتدا در مورد ارائه راه حلی برای یک مشکل واقعی شفاف بوده است و این رشد کند، اما ثابت خواهد بود. رمز RELIC به جامعه خود متعهد است و همیشه بهترین کار را برای دارندگانش انجام خواهد داد.

درباره MasRelic

RELIC یک توکن اتریوم است که برای فعال کردن خدمات مالی غیرمتمرکز شفاف با اشاره ای به املاک و مستغلات اختصاص داده شده است. برخلاف بسیاری از پروژه‌هایی که از یک زنجیره شروع می‌شوند، سپس به سرعت به دیگران منتقل می‌شوند و جامعه اتریوم خود را کنار می‌گذارند، تیم RELIC قبل از هر چیز به بلاک‌چین اتریوم و کاربران آن اختصاص داده و متعهد است.

برای اطلاعات کامل از جمله نقشه راه، کاغذ سفید و ویژگی‌های آتی به https://masrelic.com مراجعه کنید.

برای بررسی پلت فرم املاک مصنوعی آن، به https://relicity.masrelic.com مراجعه کنید.

مخاطب

موسس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا