ارزهای دیجیتال

MANA 80٪ از ارزش خود را در 12 ماه گذشته از دست می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

ارز دیجیتال MANA مورد استفاده در Decentraland روزهای بهتری را به وضوح دیده است. همانطور که توسط جدیدترین داده های موجود نشان داده شده است، از بالاترین قیمت 5.85 دلاری خود در سال 2017، ارزش MANA در 12 ماه گذشته 80 درصد کاهش یافته است.

در حال حاضر، یک سهم از MANA را می توان با قیمت 0.4773 دلار خریداری کرد. اعتماد سرمایه گذاران با توجه به وضعیت فعلی بازار کاهش یافته است و بازگشت ارز دیجیتال را کمی دشوار کرده است.

در نتیجه، این سوال مطرح می شود که آیا MANA شانسی برای بقا دارد یا اینکه آیا این ارز دیجیتالی است که تاریخ انقضا آن گذشته است.

راه سختی در پیش رو برای MANA

سرمایه گذاران، معامله گران و خریداران احتمالی نباید انتظار داشته باشند که موقعیت فعلی MANA معجزه کند، زیرا بازار به دلیل وحشت ناشی از فاجعه FTX در حال خصومت شده است.

از نظر فنی، توکن نیز خیلی خوب عمل نمی کند. قیمت توکن ها بالاتر از خط اصلاحی فیبوناچی 50 درصد است. علاوه بر این، اخیراً تغییر قیمت را تجربه کرده است.

قرائت های RSI، که در حال حاضر در بخش فروش بیش از حد محدوده خود هستند، به این نظریه اعتبار می بخشند. با این حال، شاخص جریان پول Chaikin امیدوارکننده نیست.

Chart: TradingView

قرائت فعلی 0.25- برای این شاخص نشان می دهد که خرس ها کنترل کامل بازار را در دست دارند. محدوده معاملاتی فعلی برای روز بین 0.4566 تا 0.7389 دلار است.

ارتباط بین توکن و متاورس ممکن است به تعدادی از متغیرهای افزایش قیمت کمک کرده باشد. اخیراً یک قطعه زمین متاورس در دسنترالند به قیمت 15585 دلار یا تقریباً 30000 سکه MANA خریداری شد.

چنین پیشرفت هایی MANA و Decentraland را در کانون توجه قرار می دهد و علاقه به سکه و پروتکل را افزایش می دهد.

با این حال، اینها ممکن است بهبودهای کوتاه مدت باشند. با وجود عقب نشینی در حال توسعه، روبان EMA همچنان به پیشنهاد کوتاه کردن ارز با تداوم روند نزولی ادامه می دهد.

Crypto Winter Token را منجمد می کند

از آنجایی که زمستان کریپتو MANA را از مسیرهای خود منجمد می کند، قیمت توکن می تواند از حمایت فعلی 0.4566 دلار عبور کند و به پایین ترین سطح 0.3522 دلار سقوط کند، یا می تواند مقاومت فوری 0.5287 دلار را بشکند.

با این حال، گاوها باید از خط حمایت 0.4566 دلار دفاع کنند، زیرا نقض این خط می تواند باعث فروش بیشتر شود.

سرمایه گذاران و معامله گران در MANA باید قیمت بیت کوین و اتریوم را نیز زیر نظر داشته باشند، زیرا MANA به ترتیب با دو ارز دیجیتال پیشرو همبستگی 0.98 و 0.94 دارد.

زمانی که بازار دوباره رشد کرد، MANA عملکرد دو ارز دیجیتال دیگر را دنبال خواهد کرد. اما در حال حاضر، گاوها باید روی تثبیت تمرکز کنند و احتمالاً سطح فیب 61.80 را هدف قرار دهند.

mVrDvwWh

MANA total market cap at $946 million on the daily chart | Featured image from Medium, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا