ارزهای دیجیتال

MANA در 24 ساعت گذشته 3.5 درصد افزایش یافت و معامله گران اکنون بوی سود می دهند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

MANA، ارز دیجیتالی که به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات در پروژه metaverse Decentraland استفاده می شود، در 30 روز گذشته 33 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

پس از رسیدن به 0.7339 دلار در 5 نوامبر، دارایی در حال کاهش مداوم بود که آن را به پایین ترین سطح ماهانه 0.3611 دلار در 22 نوامبر رساند.

در زیر خلاصه ای از عملکرد MANA در چند روز اخیر را مشاهده می کنید:

  • مانا طی هفت روز گذشته بیش از 6 درصد افزایش داشته است
  • دارایی کریپتو موفق شد نشانگر 0.40 دلار را دوباره به دست آورد
  • صعود به بالای دسته 0.50 دلار برای توکن ممکن است

از آن زمان، توکن دیجیتال تلاش های متعددی برای کاهش ضررهای خود انجام داده است که با بازپس گیری نشانگر حیاتی 0.4 دلار شروع شده است. تاکنون، کریپتو در این تلاش موفق بوده است.

در زمان نگارش این مطلب، با توجه به پیگیری از کوینگککوآلتکوین در 24 ساعت گذشته توانسته است ارزش خود را 3 درصد افزایش دهد و با قیمت 0.4174 دلار معامله شود.

طی هفت روز گذشته، MANA افزایش چشمگیر 6.2 درصدی را به ثبت رسانده است و عملکرد قیمت آن نشان می دهد معامله گران آماده کسب سود با این دارایی هستند.

شکست صعودی بیشتر برای MANA امکان پذیر است

زمانی که گاوها با موفقیت منطقه استراحتی را با قیمت 0.2572 دلار پیدا کردند انفجار FTX در ماه گذشته که باعث شد ارز دیجیتال تمام دستاوردهای خود را قبل از رویداد ناگوار از دست بدهد، حرکت قیمت MANA در نهایت در یک الگوی مثلث صعودی قرار گرفت.

Source: TradingView

در فضای کریپتو، این نوع مسیر قیمت نشان‌دهنده یک صعود صعودی است و در مورد کریپتو، برخی از شاخص‌های فنی آن حاکی از آن است که بازیابی زیان‌هایش هنوز انجام نشده است و به سمت یک شکست صعودی دیگر پیش می‌رود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) آن به طور پیوسته در حال افزایش است و از قلمرو فروش بیش از حد خارج شده است، که نشان دهنده کاهش نفوذ فروشنده و افزایش فرصت های خرید است.

علاوه بر این، پس از حدود دو هفته ثابت ماندن، حجم موجود در تراز آلتکوین (OBV) افزایش یافت که نشان دهنده افزایش حجم معاملات ناشی از شتاب خرید سالم است.

سرانجام، MANA یک MACD صعودی ایجاد کرده است که به عنوان یک سیگنال خرید برای یک روند صعودی اولیه در نظر گرفته می شود.

با توجه به همه این ملاحظات، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که اگر بیت‌کوین به‌عنوان رهبر گروه، بتواند چمن 17 هزار دلاری را پس بگیرد و نگه دارد، توکن دیجیتال Decentraland به‌عنوان مقصد بعدی 0.4740 دلار و 0.5054 دلار خواهد بود.

سرمایه گذاران همچنان باید محتاط باشند

دارندگان، خریداران احتمالی و معامله‌گران نباید به دلیل این ایده که می‌توانند در حال حاضر سود قابل توجهی از MANA کسب کنند، راضی نباشند، زیرا هنوز این احتمال وجود دارد که این تز صعودی نفی شود.

تحلیلگران بر این باورند که اگر کریپتو نتواند جلسات امروز را با قیمتی بالاتر از منطقه پشتیبانی 0.3572 دلار ببندد، از هر شانسی برای رسیدن به اهداف بعدی خود صرف نظر خواهد کرد.

علاوه بر این، بیت کوین همچنین از پیشرفت MANA جدایی ناپذیر است زیرا شکست آن در حفظ منطقه 17 هزار دلاری می تواند 57 را نابود کند.هفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار

در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با قیمت 17025 دلار تغییر می‌کند و به طرز خطرناکی دوباره به منطقه 16000 دلاری سقوط می‌کند.

JTFksW1y

MANA total market cap at $772 million on the weekend chart | Featured image from CoinCentral, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا