ارزهای دیجیتال

Maker (MKR) 27 درصد سود را ثبت می کند که روند نزولی بازار را تضعیف می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

MKR، توکن اصلی پروتکل ساز، علیرغم رکود اخیر بازار، دستاوردهای قابل توجهی را ثبت کرده است. پس از اینکه اخبار بحران نقدینگی FTX بازار کریپتو را تکان داد، چندین سکه برای کسب سود روزانه تلاش کردند بی‌فایده بود. با این حال، توکن حاکمیت MakerDAO امروز افزایش چشمگیری را تجربه کرده است. به طور خاص، MKR با زمان پرس 873 دلار معامله می شود که بیش از 26 درصد در روز افزایش یافت.

با وجود جهش بزرگ در روز، میکر هنوز ضرر هفتگی خود را جبران نکرده است. با این حال، اگر روند صعودی آن ادامه یابد، ممکن است در مدت کوتاهی به طور کامل بهبود یابد.

MKR با شروع حرکت صعودی افزایش می یابد

پس از افت شدید و فروش در روز گذشته، گاوها موفق شدند روند منفی سازندگان (MKR) را تغییر دهند. قیمت MKR با 177.40 دلار یا 13.64 درصد افزایش به 840 دلار در طول این بهبودی رسید. کاتالیزور اصلی برای افزایش قیمت افزایش فعالیت های معاملاتی 1 روزه و ارزش بازار است. به طور خاص، MKR شاهد افزایش 27.26 درصدی در ارزش بازار و افزایش 15.37 درصدی در حجم معاملات بود.

دستاوردهای MKR بیشتر در بخش DeFi پروتکل Maker احساس شد. به گفته یک کارآموز Token Terminal در توییتر، بخش دیفای از دست رفت حدود 20 درصد از ارزش کل آن در 24 ساعت گذشته قفل شده است. به دلیل جنجال FTX، این غیرقابل تعجب است و انتظار می رود. با این حال، با وجود رکود، Maker افزایش TVL خود را ثبت کرد. دقیقاً، Maker شاهد افزایش 28 درصدی TVL نسبت به مدت مشابه بود.

این افزایش ناشی از افزایش اخیر فعالیت‌های وام‌گیری در پلتفرم است. طبق موضوع، Token Terminal Intern اشاره کرد که سه پروتکل برتر وام دهی، از جمله Maker، 27 میلیارد دلار تسهیل شد ارزش حجم معاملات این حساب اشاره کرد که این افزایش ناشی از فرار معامله‌گران از مبادلات متمرکز به دلیل سقوط FTX است.

قیمت MKR در حال حاضر در 875 دلار است. | منبع: نمودار قیمت MKRUSD از TradingView.com

نمودارها درباره جنبش MKR چه می گویند

تقاطع باند بولینگر بالا و پایین به ترتیب در 780 و 615 قرار دارد. گسترش باندها نشان دهنده افزایش فعالیت معاملاتی است که ممکن است منجر به پیشرفت قیمت شود.

از آنجایی که بازار بالاتر از محدوده بالا شکسته شده است، به نظر می رسد گاوها کنترل را در دست دارند و این روند صعودی ممکن است برای مدتی ادامه یابد. RSI در حال حاضر روی 57.45 است که در چند ساعت گذشته کاملا ثابت بوده است. در نتیجه، بازار MKR نشانه هایی از تعادل بین خریداران و فروشندگان را نشان می دهد که حاکی از ادامه روند مثبت است.

خط MACD همچنان در 8- منفی است. با این حال، از خط سیگنال عبور کرده است و به سمت منطقه مثبت روند صعودی دارد. هیستوگرام به سمت بالا حرکت می کند و از الگوی صعودی فعلی پشتیبانی می کند. همانطور که خط MACD از خط EMA بالاتر می رود، ممکن است مطمئن باشیم که بازار MKR به افزایش خود ادامه خواهد داد.

میانگین متحرک برای 5 و 20 روز به ترتیب 749 و 698 است. این روند صعودی با افزایش قیمت های بازار بالاتر از هر دو میانگین متحرک حمایت می شود. منحنی Coppock، که به تازگی از منطقه منفی به مقدار 8 صعود کرده است، همچنین حاکی از رشد پایدار در بازار MKR است. به طور کلی، انتظار می‌رود بازار مثبت بماند و نشانه‌های فنی اصلی حاکی از سودهای بیشتر به زودی است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا