ارزهای دیجیتال

Maker DAO Trends Higher As 50 EMA به عنوان پشتیبانی، آیا قیمت می تواند به 1200 دلار برسد؟

  • قیمت MKR قدرت خود را نشان می دهد زیرا قیمت از یک روند نزولی با حجم خوب خارج می شود و چشم به 1200 دلار می رسد.
  • با افزایش قیمت به 1000 دلار، MKR از پایین ترین سطح 600 دلار جهش کرد و با توجه به مقاومت کلیدی 1200 دلاری، خود را برای رالی آماده کرد.

اقدامات قیمتی نشان‌داده‌شده توسط بیت‌کوین (BTC) روی بیشتر آلت‌کوین‌ها تأثیر منفی گذاشته است، زیرا برخی از آنها پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده‌اند، اما Maker Dao (MKR) همچنان به نشان دادن قدرت غوطه‌ورانه خود ادامه می‌دهد، زیرا قیمت از یک حرکت نزولی طولانی خارج می‌شود. اخبار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) که اخیراً منتشر شد تأثیر زیادی بر بازار کریپتو داشت زیرا قیمت بیت کوین قبل از جهش به 19300 دلار به پایین ترین سطح 18200 دلار کاهش یافت و بسیاری از آلتکوین ها مانند Trust Wallet Token بدون در نظر گرفتن قدرت صعودی خود را نشان دادند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Maker DAO (MKR) در نمودار هفتگی

هفته‌های گذشته برای فضای کریپتو بهترین نبوده است و بیشتر پروژه‌ها، زیرا اخبار CPI بر اکثر پروژه‌ها تأثیر منفی گذاشته است، زیرا دارایی‌های کریپتو برای ایمن کردن منطقه پشتیبانی کلیدی خود تلاش می‌کنند.

این خبر شاهد بود که قیمت بیت کوین (BTC) با کاهش شدید به منطقه 18200 دلار قبل از جهش به 19500 دلار روبرو شد. این کاهش منجر به از دست دادن مناطق پشتیبانی بسیاری از دارایی‌ها شد، اما برخی از دارایی‌های کریپتو قدرت فوق‌العاده‌ای را نشان دادند و امثال MKR در آستانه بسته شدن هفتگی قوی به نظر می‌رسیدند.

پس از کاهش قیمت MRK به پایین ترین سطح هفتگی 600 دلار، قیمت از این پایین به 1000 دلار افزایش یافت و علائم صعودی را نشان داد زیرا قیمت صعودی بسته شد و با یک کندل صعودی باز شد.

قیمت MKR یک ساختار صعودی تشکیل داده است و می‌تواند اوج ۱۲۰۰ دلار را مجدداً آزمایش کند، اگر قیمت MRK شکسته شود و به بالای این محدوده ۱۲۰۰ دلاری بسته شود، به عنوان مقاومت عمل می‌کند، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت تا سقف ۱۷۰۰ دلار باشیم، اما اگر قیمت از MKR رد می شود قیمت 850 دلار منطقه پشتیبانی خوبی خواهد بود.

مقاومت هفتگی برای قیمت MKR – 1200 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت MKR – 850 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت MKR در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه MKR | منبع: MKRUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت MKR همچنان صعودی به نظر می‌رسد زیرا معاملات قیمت بالاتر از حمایت کلیدی در 850 دلار توسط خط روند صعودی شکل می‌گیرد، زیرا قیمت همچنان به این خط روند صعودی احترام می‌گذارد و به MKR کمک می‌کند تا ساختار صعودی خود را با افزایش روند قیمت حفظ کند.

قیمت MKR قدرت خود را نشان داده است، زیرا قیمت به زیر خط روند صعودی نرفته است، زیرا قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالای 1200 دلار مواجه است.

مقاومت روزانه برای قیمت MKR – 1200 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت MKR – 900 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا