ارزهای دیجیتال

LUNC Community Clamors برای لیست کوین بیس، آیا می تواند به 1 دلار برسد؟

LUNA Classic (LUNC) با وجود از دست دادن بیش از 99.99٪ از ارزش خود در طول سقوط بازار، همچنان قوی است. اکنون همچنین دارای یکی از قوی‌ترین و فعال‌ترین جوامع کریپتو در رسانه‌های اجتماعی است که اکنون قدرت ترکیبی خود را برای فهرست کردن سکه در صرافی‌های بزرگ به دست آورده‌اند. این بار، جامعه توجه خود را به کوین بیس معطوف کرده است.

فهرست تماس ها در کوین بیس

تماس‌های جامعه LUNC برای فهرست کردن دارایی دیجیتال در Coinbase در هفته گذشته تشدید شده است. همراه با فراخوانی برای پلتفرم تجاری دیگر، Robinhood، برای فهرست کردن توکن است. اگر این رویکرد آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که این همان کاری بود که توسط انجمن شیبا اینو برای فهرست کردن سکه میم در صرافی های بزرگ انجام شد.

به تبعیت از جامعه SHIB، اعضای انجمن LUNC درخواستی را برای صرافی ارز دیجیتال ایجاد کرده اند تا توکن را فهرست کند. تا زمان نگارش این مقاله، این طومار در حال حاضر کمی کمتر از 3000 امضا دارد.

درخواست‌ها برای فهرست کردن LUNC توسط Coinbase نیز در این مدت بر ذکر رسانه‌های اجتماعی این دارایی دیجیتال غالب بوده است. این ارز دیجیتال قبلاً پشتیبانی گسترده ای از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، Binance دریافت کرده است، که متعهد شده است که تمام هزینه های دریافت شده از معاملات LUNC را هر دوشنبه کاهش دهد. هفته گذشته بایننس 1.8 میلیون دلار توکن سوزاند.

LUNC price retraces to $0.0003 | Source: LUNCUSD on TradingView.com

فراخوان Coinbase برای فهرست کردن دارایی دیجیتال برای کمک به ارزش آن است که از زمان سقوط با مشکل مواجه شده است. چنین فهرستی به دلیل میزان تقاضا که باعث افزایش قیمت دارایی های دیجیتال می شود، شناخته شده است.

آیا LUNC به 1 دلار خواهد رسید؟

همانطور که در بالا ذکر شد، جامعه LUNC امیدوار است که قیمت دارایی دیجیتال را با یک لیست در صرافی ارز دیجیتال تقویت کند، احتمالاً به سمت هدف “LUNC به $ 1” که در سراسر جامعه تکرار می شود. اما بعید است قیمت LUNC به این نقطه برسد.

پاسخ به اینکه آیا قیمت دارایی دیجیتال هرگز به 1 دلار خواهد رسید، در عرضه کل آن نهفته است. با فروپاشی شبکه ترا کلاسیک، تریلیون ها توکن جدید وارد گردش شدند. در زمان نگارش این مقاله، کل عرضه LUNC به 6.15 تریلیون می رسد. اگر قرار بود قیمت به 1 دلار برسد، این بدان معناست که ارزش بازار LUNC از 6 تریلیون می‌گذرد، که با توجه به اینکه کل ارزش بازار کریپتو به 3 تریلیون دلار می‌رسد، کاملا غیر واقعی است.

برای اینکه علامت 1 دلار امکان پذیر باشد، عرضه باید به شدت کاهش یابد. در حال حاضر، علاوه بر رایت بایننس، 1.2 مالیات بر همه تراکنش‌ها تحمیل می‌شود، اما حتی این نیز برای کاهش حداقل 70 درصدی عرضه LUNC کافی نخواهد بود که این امکان را برای دارایی دیجیتال به 1 دلار می‌دهد. .

به طور واقع بینانه، احتمال اینکه دارایی دیجیتال صفر دیگری را از بین ببرد، در صورتی که سوختگی همچنان افزایش یابد و ارز دیجیتال در فهرست صرافی های اصلی قرار گیرد، بیشتر است. اما قیمت 1 دلار در عرضه 6 تریلیون در گردش قابل بحث نیست.

Featured image from Finbold, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا