ارزهای دیجیتال

Loopring Wobbles در 2 ماه گذشته – آیا LRC می تواند در این حلقه بماند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت Loopring (LRC) در مواجهه با فشار نزولی پیوسته وارد یک الگوی مثلث متقارن در نمودار روزانه شده است.

این نشان می دهد که گاوها در حال عقب نشینی هستند، بنابراین LRC باید خریداران را برای دستیابی به شکست موفق جذب کند.

با این حال، یک پیشرفت نزولی پیش‌بینی می‌شود و قیمت توکن ممکن است به زیر سطح حمایت مهم 0.30 دلار سقوط کند. بر اساس آمار ارائه شده توسط Coingecko در روز چهارشنبه، Loopring تا زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.37 دلار معامله می شود که طی هفت روز گذشته 4 درصد کاهش داشته است.

کل بازار کریپتو سال را با یک نکته مثبت آغاز کرد. با این حال، در پایان ژانویه، قبلاً نشان داده شده بود که سال 2022 بسیار ناهموار خواهد بود.

Image - FX Empire

مطلب پیشنهادی | اتریوم (ETH) همچنان به از دست دادن درخشش خود ادامه می دهد و به زیر 1100 دلار می رسد

Loopring توسط بازار غم انگیز به پایین کشیده شد

امروز، کل بازار کریپتو به شدت منفی است و در هر دو ماه می و ژوئن شاهد یک سقوط کوچک بوده است.

روند نزولی تهاجمی قوی کنونی این بخش بر سایر ارزهای دیجیتال مانند Loopring نیز تأثیر گذاشته است که نسبت به سال گذشته 80 درصد کاهش یافته است. حجم معاملات سکه 69 میلیون و ارزش بازار آن 488 میلیون است.

Loopring در طول دو ماه گذشته در یک الگوی مثلث نزولی نوسان داشته است. علاوه بر این، LRC خط روند نزولی را دوباره آزمایش کرده است که می تواند چرخه خرسی دیگری را در داخل این الگو شعله ور کند.

Loopring یکی از معدود پروژه هایی در ماه ژوئن بود که نشانه هایی از بهبود را نشان می داد. پنج روز اول پروژه با فشار صعودی قابل توجهی همراه بود. با این حال، این حرکت نزولی قابل توجهی را دنبال کرد که منجر به سقوط 41 درصدی قیمت شد.

6IIJvEyL

LRC total market cap at $494 million on the daily chart | Source: TradingView.com

LRC با جاده سختی روبروست

15 روز اول خرداد نیز روند رو به بهبودی را آغاز کرد و در نتیجه برخی از زیان های ماه به دلیل افزایش نزدیک به 40 درصدی قیمت ها معکوس شد. در مقابل، به نظر می رسد Loopring به روند نزولی قوی خود در هفته گذشته ادامه داده و 14 درصد از ارزش خود را کاهش داده است.

این در حالی است که همان نیروهای تاثیرگذار بر سایر بازارها مانند سهام نقش بسزایی در رکود فعلی دارند. قیمت های مصرف کننده با بالاترین نرخ سالانه در بیش از 40 سال گذشته در حال افزایش است و آخرین افزایش نرخ فدرال رزرو هنوز در بازار بیت کوین احساس می شود.

پیش‌بینی‌ها از شرایط اقتصادی چالش‌برانگیزتر نیز باعث می‌شود که قیمت Loopring و سایر آلت‌کوین‌ها همچنان کاهش یابد.

مطلب پیشنهادی | Tezos (XTZ) به بالاترین سطح 3 هفته اخیر نزدیک می شود – آیا گاوها می توانند بشکه ای به 1.80 دلار برسند؟

Featured image from CHVNRadio, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا