ارزهای دیجیتال

Liquidations از 230 میلیون دلار به عنوان بشکه اتریوم از 1400 دلار عبور کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

از زمانی که توسعه دهندگان تاریخ احتمالی ادغام را اعلام کردند، اتریوم در حالت بازیابی قرار گرفته است. از آنجایی که این تاریخ نزدیک است، جرقه های مثبت زیادی را در میان اعضای جامعه که مشتاقانه منتظر حرکت پلت فرم قراردادهای هوشمند پیشرو به سمت اثبات سهام هستند، برانگیخته است. این بهبود از آن زمان باعث یک رویداد انحلال شده است که به هیچ وجه کند نشده است زیرا تقریباً 90000 معامله گر شاهد انحلال موقعیت های خود بوده اند.

انحلال اتریوم افزایش می یابد

روند بهبود اخیر شاهد افزایش قیمت اتریوم به بالای 1400 دلار به سمت بالاترین قیمت یک ماهه بوده است. در پی خود، ردی از خون به جای گذاشته است که عمدتاً از موقعیت های معامله گران کوتاه مدت تشکیل شده است. این معامله گران بر روی توانایی دارایی دیجیتال برای بازیابی شرط بندی کرده بودند و اکنون که فراتر از انتظارات همه است، رنج می برند.

مطالب مرتبط | قیمت بیت کوین چهار هفته در اوج قیمت های سال 2017 خرج می کند، بعد چه می شود؟

در 24 ساعت گذشته، اتریوم بزرگترین نقدینگی را در بین ارزهای دیجیتال ثبت کرده است. این به این دلیل است که بازیابی دارایی یکی از برجسته ترین موارد در این دوره زمانی بوده است. داده های Coinglass نشان می دهد که معامله گران ETH بیش از 230 میلیون دلار نقدینگی داشته اند که اکثریت آنها معامله گران کوتاه مدت بوده اند.

Liqudations ramp up | Source: Coinglass

کل بازار کریپتو در آخرین روز در زمان نگارش این مقاله نزدیک به 400 میلیون دلار نقدینگی شده است. در مجموع 86525 معامله‌گر منحل شده‌اند که بزرگترین انحلال واحد در جفت ETH-PERP در صرافی ارز دیجیتال FTX اتفاق افتاده است.

ETH متوقف نمی شود

قیمت اتریوم در حال آماده شدن برای آزمایش یک سطح قیمت فوق‌العاده مهم در زمان نگارش این مقاله است. این ارز دیجیتال اکنون موقعیت خود را بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه خود تثبیت کرده است و با وجود مقاومت قابل توجهی که در این سطح بالا رفته، توقف بعدی 1500 دلار است.

نمودار قیمت اتریوم از TradingView.com

ETH price recovers above $1,400 | Source: ETHUSD on TradingView.com

آزمایش 1500 دلار به دو دلیل برای اتریوم مهم است. این نه تنها مقاومت اصلی در مبارزات انتخاباتی آن به 1700 دلار است، بلکه آزمونی برای توانایی دارایی دیجیتال برای عبور از مانع 50 روزه است. اگر بخواهد رالی گاوی خود را ادامه دهد، ماندن بالاتر از این نقطه برای ETH مهم است.

مطالب مرتبط | انحلال کوتاه مدت با بازیابی بیت کوین به بالای 20000 دلار صعود می کند

بازیابی اتریوم نیز به تغییر تمایلات فروش، هرچند در کوتاه مدت، کمک می کند. برای بلندمدت، دارایی دیجیتال باید 1500 دلار را حفظ کند و این نقطه مقاومت را به سطح حمایت تبدیل کند. در غیر این صورت، قیمت 1400 دلاری همچنان متزلزل است.

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش‌های بازار، به‌روزرسانی‌ها و توییت‌های خنده‌دار گاه به گاه…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا